Saulės elektrinės – tvari investicija verslui

Įsirengę saulės elektrinę ar ją nuomojant sumažinkite elektros energijos išlaidas naudodami atsinaujinančią saulės energiją.

Jums padės Oris.lt komanda: suteiks nemokamą konsultaciją, parengs saulės elektrinės projektą, ekonominį vertinimą bei padės paruošti visus reikalingus dokumentus saulės elektrinei įrengti ir priduoti ESO.

Įmonėms siūlome saulės elektrines montuoti tiek ant stogų, tiek ant žemės, taip pat siūlome įsirengti saulės parkus, kurie leis saulės energija naudotis bet kokioje Lietuvos dalyje bei saulės elektrinės arba saulės parko nuomą!

oris.lt.-komanda

Oris.lt komanda

Oris.lt komanda turi ilgametę patirtį šilumos siurblių bei saulės elektrinių projektuose. Tai leidžia visus projektus atlikti geriausiai ir užtikrinti klientui geriausią rezultatą. Mūsų komanda nuolat tobulėja bei plečia savo žinias.

Kiekvienam projektui suteikiame įrenginio garantiją bei montuojant, esame apdrausti 100 000, tad užtikrinsime nepriekaištingą įrengimą bei įrenginio tarnavimą.

Mūsų pagrindinė misija - padėti kiekvienam verslui sutaupyti bei prisidėti prie tvaresnio gyvenimo būdo ir naudotis atsinaujinančia elektros energija.

Oris.lt vertybės

Pagarba planetai

Vykdydami veiklą vadovaujamės principu, kad šiandienos sprendimai gali paveikti mūsų ir ateities kartų ateitį gyventi „sveiko klimato“ pasaulyje.

Inovatyvumas

Tikime inovacijų galia, todėl nuolat ieškome technologijų, kurios padėtų pasiekti išsikeltus standartus.

Lyderystė

Nuolat ieškome plėtros ir partnerystės galimybių, dalijamės vertinga patirtimi ir ieškome kompromiso, kaip patenkinti Jūsų poreikius pastatų saulės elektrinių bei šilumos siurblių klausimais.

Ilgalaikis rezultatas

Išspręsti Jūsų problemas ir skatinti pokyčius galime tik kurdami realią vertę, todėl garantuojme greitą ir kokybišką darbą, be jokių paslėptų mokesčių.

Atlikti projektai

oris.lt_atlikti_darbai

Saulės elektrinė ant stogo arba ant žemės

– Saulės elektrinė ant stogo: montavimas tiek ant šlaitinių, tiek ant plokštelinių stogų. Montuojant ant stogo, yra išnaudojamas visas stogo plotas, nereikia pirkti vamzdžių ar betonuoti pamatų, reikalingų saulės elektrinės įrengimui. Įrenginėjant saulės elektrinę, kiekvienas gali pasinaudoti ES parama ir gauti valstybės finansavimą saulės elektrinei – tai padės jūsų investicijoms atsipirkti greičiau!
– Antžeminė saulės elektrinė: tai yra puikus sprendimas, kai stogas yra netinkamas papildomoms konstrukcijoms montuoti. Tokios sistemos pasižymi aiškiai apibrėžtu projekto rengimo procesu, lengvesne priežiūra dėl lengvos prieigos ir aukštu naudingumo koeficientu. Sistemos gali būti orientuotos taip, kad būtų užtikrintas didžiausias našumas ir projekto atsiperkamumas. Nenaudojamos žemės savininkai gali nuspręsti pakeisti jos paskirtį ir paversti ją turtu, gaminančiu atsinaujinančią energiją, kurią galima naudoti arba parduoti. Tai puikus sprendimas didelės apimties fotovoltiniams projektams, ypač užmiestyje, kur yra daug laisvos erdvės.

Saulės parkas

Turite laisvą žemės sklypą, kurį norite paversti vieta, kurioje gamintumėte tvarią saulės energiją? Saulės parkai generuoja jums energiją, kurią galite naudoti skirtingose vietose! Pavyzdžiui: jei saulės parką esatę įsikūrę Vilniuje, parko sugeneruotą energiją galite naudoti Klaipėdoje, Alytuje, Telšiuose ar bet kokiuose kituose miestuose. Tai yra puiki investicija, kuri leis jums sutaupyti! Su saulės parko pagalba, jūs galite sutaupyti iki 3 kartų, taip pat gavus ES paramą galite susigrąžinti nuo 6.750 iki 225.000 EUR. investicijų.

saules parkas