Saulės elektrinė ant stogo

– Saulės elektrinė ant stogo: montavimas tiek ant šlaitinių, tiek ant plokštelinių stogų. Montuojant ant stogo, yra išnaudojamas visas stogo plotas, nereikia pirkti vamzdžių ar betonuoti pamatų, reikalingų saulės elektrinės įrengimui. Įrenginėjant saulės elektrinę, kiekvienas gali pasinaudoti APVA parama ir gauti valstybės finansavimą saulės elektrinei – tai padės jūsų investicijoms atsipirkti greičiau!

Saulės elektrinė ant žemės

– Antžeminė saulės elektrinė: tai yra puikus sprendimas, kai stogas yra netinkamas papildomoms konstrukcijoms montuoti. Tokios sistemos pasižymi aiškiai apibrėžtu projekto rengimo procesu, lengvesne priežiūra dėl lengvos prieigos ir aukštu naudingumo koeficientu. Sistemos gali būti orientuotos taip, kad būtų užtikrintas didžiausias našumas ir projekto atsiperkamumas. Nenaudojamos žemės savininkai gali nuspręsti pakeisti jos paskirtį ir paversti ją turtu, gaminančiu atsinaujinančią energiją, kurią galima naudoti arba parduoti. Tai puikus sprendimas didelės apimties fotovoltiniams projektams, ypač užmiestyje, kur yra daug laisvos erdvės.

Saulės parkai

Saulės parkai generuoja jums energiją, kurią galite naudoti skirtingose vietose! Pavyzdžiui: jei saulės parką esatę įsikūrę Vilniuje, parko sugeneruotą energiją galite naudoti Klaipėdoje, Alytuje, Telšiuose ar bet kokiuose kituose miestuose. Tai yra puiki investicija, kuri leis jums sutaupyti! Su saulės parko pagalba, jūs galite sutaupyti iki 3 kartų, taip pat gavus APVA paramą galite susigrąžinti iki 34% investicijų.

Nemokama Konsultacija

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite asmeninį pasiūlymą
    Call Now Button+37065401351