Gaukite bene geriausią pasiūlymą rinkoje šilumos siurbliui
per 1 darbo dieną

Šilumos siurbliai oras vanduo

Trumpas montavimas – ilgas tarnavimas. Toks yra ORIS.LT principas montuojant šilumos siurblius. O greitį ir patikimumą suderinti padeda bene stipriausia montavimo komanda ir patikimų gamintojų šilumos siurbliai oras vanduo. Sužinokite daugiau apie efektyviausius, saugiausius ir draugiškus aplinkai šildymo būdus.

Turite klausimų? Skambinkite: +37065401351

Frankas Andryjevskij
+370 690 00046
frankas@oris.lt

Aivaras Darbutas
+370 52032054
aivaras@oris.lt

Vitalijus Skritas
+370 616 77763
vitalijus@oris.lt

Giedrė Burbaitė
+370 61461000
giedre@oris.lt

  Koks jūsų būsto / patalpų plotas?

  Jūsų būsto / patalpų tipas

  Kada planuojate įsirengti / atnaujinti?

  Jūsų kontaktai

  3000 projektų
  visoje Lietuvoje

  Patraukli kaina
  montavimo darbams

  Padedame gauti
  APVA paramą

  Oris.lt rekomenduoja šilumos siurblius oras vanduo

  Klientų atsiliepimai

  Energingi kruopštūs ir tvarkingi vyrai. Statėmės namą tai viską oris.lt profesionaliai konsultavo. Šildymą ir vėdinimą kokybiškai ir greitai sumontavo ir nuolaidas neblogas padarė. Labai organizuotai ir greitai viską sumontavo, man jokių rūpesčių nebuvo. Rekomenduoju 100%

  Tomas ir Aušra

  Patikima įmonė, darbus atliko greitai ir kokybiškai. Montuotojai tvarkingi ir paslaugus, padarė daugiau nei jiems priklausė. Drąsiai rekomenduoju, aukštas aptarnavimo lygis.

  Artūras

  Labai greitai ir profesionaliai atliktas darbas, puiki kokybė. Labai džiaugiuosi. Rekomenduoju.

  Inga

  Esu sužavėta profesionalumu, konkretumu ir kokybe. Montavimo darbus atliko laiku ir tvarkingai. Nuoširdžiai rekomenduoju.

  Karolina

  Gera Įmonė. Operatyviai ir kokybiškai dirba, gerai ir greitai konsultuoja. Atliko darbus be priekaištų. Likau labai patenkintas. Tikrai rekomenduoju.

  Vytautas

  Kuo skiriasi oras-vanduo šilumos siurbliai ir oras-oras šilumos siurbliai?

  Oras-vanduo šildo panašiai kaip katilas – per radiatorius arba grindinį šildymą. Taip pat gali šildyti ir vandenį – net 3-4 kartus pigiau!

  Oras-oras veikia panašiu principu kaip kondicionierius, kuris turi ne tik šaldymo, bet ir šildymo funkciją. Esminis skirtumas nuo oras-vanduo yra tas, kad šilumos siurbliai oras-oras šildo tiesiogiai orą ir neturi vandens pašildymo galimybės.

  Gaukite pasiūlymą

  Dažniausios klaidos renkantis šilumos siurblį

  Pasirenkamas per didelio galingumo šilumos siurblys

  Nesirinkite šilumos siurblio oras vanduo, kuris yra daug galingesnis už jūsų šilumos poreikį, nes tuomet šilumos siurblys bus priverstas dažnai išsijunginėti. O šilumos siurblys oras- vanduo šiuo atžvilgiu veikia panašiai kaip elektros lemputė – kuo daugiau junginėsis, tuo trumpiau tarnaus.

  Pasirenkamas per silpno galingumo šilumos siurblys

  Esant šaltesniam orui lauke per silpnas šilumos siurblys oras-vanduo nebepajėgia užtikrinti reikiamos temperatūros vien tik išgaunant ją iš oro. Tuomet papildomai jungiasi elektrinis tenas ir ženkliai išauga elektros energijos suvartojimas.

  Perkama pas pardavėjus, kurie neturi savo montuotojų ir serviso meistrų

  Labai dažnas atvejis, kai siurblys nuperkamas nepagalvojus apie jo montavimą. Po to surandami montuotojai, o kai iškyla problema – nebeaišku, kas atsakingas. Pardavėjai kaltina montuotojus, montuotojai – įrenginį ir galų gale problema lieka pirkėjui.

  Pirkti pas pardavėjus, kurie neturi patirties su šildymo sistemomis, nes šiose sistemose
  slepiasi gausybė niuansų

  Jų nežinant, atsiranda klaidų rizika, o rezultatas – išaugę eksplotavimo kaštai ir sumažėjusi pačio įrenginio darbo kokybė bei trumpesnis tarnavimo laikas.

  Perkama iš nežinomų ar nepatikimų pardavėjų

  Yra tekę girdėti daugybės žmonių skundus dėl ignoruojamų skambučių sugedus nupirktam įrenginiui. Norint išvengti tokių nemalonumų ir galimų nuostolių, vertėtų rinktis tik tokius pardavėjus, kurie veikia rinkoje jau ne vienerius metus. Ir net tik dėl patirties – tokia įmonė yra jau susikūrusi savo reputaciją ir ją brangina. Tokiai įmonei tiesiog neapsimokėtų, kad vienas nepatenkintas klientas sugadintų ilgus metus darbu sukurtą reputaciją. Todėl patikima, žinoma įmonė tkrai padarys viską, kad kiekvienas klientas liktų visapusiškai patenkintas.

  Gaukite pasiūlymą per 1 darbo dieną

  Konsultacija su bene geriausiais savo srities vadybininkais, kurie padės priimti teisingą sprendimą, atsižvelgiant į Jūsų situaciją ir poreikius.


   Call Now Button+37065401351