ORIS.LT LOGO

Gaukite pasiūlymą šilumos siurbliui per 1 darbo dieną!

Frankas Andryjevskij

+370 690 00046
frankas@oris.lt

Giedrė Burbaitė

+370 61461000
giedre@oris.lt

3000 projektų
visoje Lietuvoje

Patraukli kaina
montavimo darbams

Profilaktinė priežiūra,
garantija darbams ir įrangai

Padedame gauti
APVA paramą

Oris.lt rekomenduoja šilumos siurblius oras vanduo

Populiariausi šilumos siurbliai oras vanduo

Patarimai

Kas yra šilumos siurblys?

Šilumos siurblys – kompleksiškas įrenginys. Tad jį montuojant, kai kurios įmonės užtrunka kelias dienas ar net savaitę – tai visiškai normalu. Tačiau mūsų netenkina būti tik normaliems – siekiame būti geriausiais! Todėl į kompleksišką iššūkį turime kompleksišką atsakymą. Tai – sisteminis požiūris, per ilgametę praktiką sukurtas mūsų įmonės know-how. Be to, komandinis darbas apjungiant skirtingas kompetencijas – nuo profesionalios konsultacijos iki siurblio paleidimo, priežiūros ir garantijos. Rezultatas – klientai džiaugiasi užtikrinta darbų kokybe. O pilnai sumontuoti ir paleisti siurblį galime vos per vieną darbo dieną!

Kuo skiriasi oras-vanduo šilumos siurbliai ir oras-oras šilumos siurbliai?

Oras-vanduo šildo panašiai kaip katilas – per radiatorius arba grindinį šildymą. Taip pat gali šildyti ir vandenį – net 3-4 kartus pigiau! Oras-oras veikia panašiu principu kaip kondicionierius, kuris turi ne tik šaldymo, bet ir šildymo funkciją. Esminis skirtumas nuo oras-vanduo yra tas, kad šilumos siurbliai oras-oras šildo tiesiogiai orą ir neturi vandens pašildymo galimybės.

Dažniausios klaidos renkantis šilumos siurblį

Pasirenkamas per didelio galingumo šilumos siurblys

Nesirinkite šilumos siurblio oras vanduo, kuris yra daug galingesnis už jūsų šilumos poreikį, nes tuomet šilumos siurblys bus priverstas dažnai išsijunginėti. O šilumos siurblys oras- vanduo šiuo atžvilgiu veikia panašiai kaip elektros lemputė – kuo daugiau junginėsis, tuo trumpiau tarnaus.

Pasirenkamas per silpno galingumo šilumos siurblys

Esant šaltesniam orui lauke per silpnas šilumos siurblys oras-vanduo nebepajėgia užtikrinti reikiamos temperatūros vien tik išgaunant ją iš oro. Tuomet papildomai jungiasi elektrinis tenas ir ženkliai išauga elektros energijos suvartojimas.

Perkama pas pardavėjus, kurie neturi savo montuotojų ir serviso meistrų

Labai dažnas atvejis, kai siurblys nuperkamas nepagalvojus apie jo montavimą. Po to surandami montuotojai, o kai iškyla problema – nebeaišku, kas atsakingas. Pardavėjai kaltina montuotojus, montuotojai – įrenginį ir galų gale problema lieka pirkėjui.

Pirkti pas pardavėjus, kurie neturi patirties su šildymo sistemomis, nes šiose sistemose slepiasi gausybė niuansų

Jų nežinant, atsiranda klaidų rizika, o rezultatas – išaugę eksplotavimo kaštai ir sumažėjusi pačio įrenginio darbo kokybė bei trumpesnis tarnavimo laikas.

Perkama iš nežinomų ar nepatikimų pardavėjų

Yra tekę girdėti daugybės žmonių skundus dėl ignoruojamų skambučių sugedus nupirktam įrenginiui. Norint išvengti tokių nemalonumų ir galimų nuostolių, vertėtų rinktis tik tokius pardavėjus, kurie veikia rinkoje jau ne vienerius metus. Ir net tik dėl patirties – tokia įmonė yra jau susikūrusi savo reputaciją ir ją brangina. Tokiai įmonei tiesiog neapsimokėtų, kad vienas nepatenkintas klientas sugadintų ilgus metus darbu sukurtą reputaciją. Todėl patikima, žinoma įmonė tkrai padarys viską, kad kiekvienas klientas liktų visapusiškai patenkintas.

Kuo ypatingi Daikin šilumos siurbliai?

Daikin korporacija ypatinga tuo, kad būdama gigantiška, milijardines apyvartas pasiekusi įmonė, tuo pačiu yra gana siauros specializacijos – oro kondicionierių ir šilumos siurblių gamintoja. Nuo 1924 metų sukaupta patirtis leido ištobulinti technologijas ir procesus taip, kad klientai gautų premium kokybę už ekonominę kainą.

oris.lt

Oris.lt komanda

Gauti nemokamą konsultaciją