Išskirtinis saulės elektrinės pasiūlymas rinkoje –
gaukite per 1 darbo dieną

Tapkite labiau nepriklausomi – nuosava saulės elektrinė leis mėgautis mažesne elektros sąskaitos kaina. Įsigykite jau dabar. ORIS.LT padės paversti tai realybe – greitai ir profesionaliai su konkurencinga saulės elektrinės kaina. Mūsų aistra ekologiškai energijai bei patirtis diegiant inovatyvias technologijas padės rasti Jūsų namams tinkamiausią sprendimą ir jį įgyvendinti. Nepraleiskite galimybės – metas energijos gamybos pokyčiams dabar itin palankus.

Skambinkite: +37065401351

Frankas Andryjevskij
+370 690 00046
frankas@oris.lt

Aivaras Darbutas
+370 52032054
aivaras@oris.lt

Giedrė Burbaitė
+370 61461000
giedre@oris.lt

  Pasirinkite kiek sunaudojate vidutiniškai elektros per mėn.

  Pasirinkite konstrukcijos tipą

  Kada planuojate įsirengti / atnaujinti?

  Jūsų kontaktai  3000 projektų
  visoje Lietuvoje

  Patraukli kaina
  montavimo darbams

  Padedame gauti
  APVA paramą

  Saulės elektrinės montavimas

  Saulės elektrinę galima montuoti namui ant stogo arba statyti ją ant žemės, tai priklauso nuo kiekvieno poreikių. Jei stogas yra tinkamas saulės elektrinės montavimui, rekomenduojame šį montavimo būdą ir pasirinkti, nes jūs galite išnaudoti visa stogo plotą ir neužimti ploto ant žemės. Antžeminė saulės elektrinė pasižymi aiškiai apibrėžtu projekto rengimo procesu, lengvesne priežiūra dėl lengvos prieigos ir aukštu naudingumo koeficientu. Sistemos gali būti orientuotos taip, kad būtų užtikrintas didžiausias našumas ir projekto atsiperkamumas.

  Kokia saulės elektrinės kaina?

  Dažnai ruošiantis įsigyti pirkinį, kuris kainuoja daugiau nei kelis tūkstančius eurų, svarbu įvertinti, kas sudaro jo kainą.

  Saulės elektrinės kaina priklauso nuo kelių veiksnių, kurie nustatomi individualiai:

  1. Pagrindinis – pasirinktas saulės elektrinės galingumas.
  2. Saulės elektrinės modulio pasirinkimas. Galite rinktis monokristalinius arba  polikristalinius. Pagrindinis šių rūšių modulių skirtumas – išvaizda, efektyvumas ir, galų gale, kaina. Paprastai, monokristaliniai moduliai yra kiek efektyvesni ir brangesni.
  3. Saulės elektrinės įtampos keitiklio (inverterio) pasirinkimas.
  4. Paviršiaus/dangos specifika, kur bus atliktas saulės elektrinės montavimas.
  5. Montavimas. Čia į kainą įtraukiami darbai, įvairūs komponentai ir medžiagos, tvirtinimo konstrukcijos.

  Atsižvelgus į jūsų poreikius, Oris.lt komanda parenka tinkamiausią sprendimą įvertinę ir apžiūrėję objektą. Įrengimas, projektavimas, montavimas ir dokumentų pridavimas ESO – viskuo pasirūpins Oris.lt komanda, o jums nebereikės rūpintis niekuo! Jūs esate 100 % teisūs, jei ėmėtės sprendimo įsigyti saulės elektrinę.

  Patarimai

  Kaip gauti APVA paramą ir kaip vyksta saulės elektrinės įrengimas ant namo stogo?

  Jums tereikia atlikti kelis paprastus žingsnius:

  1. Visų pirma, pateikti paraišką https://apvis.apva.lt portale.
  2. Gavus patvirtinimą – informuoti apie tai mus.
  3. Saulės elektrinės projektavimas, montavimas ir įrengimas lieka mums. Mes atliekame visus darbus ir paruošiame reikiamus dokumentus darbų pridavimui, ESO.
  4. ESO nemokamai įrengia dvipusę apskaitą
  5. Pateikiate mūsų paruoštus dokumentus APVA’i.
  6. Laukiate išmokos, kuri išmokama po atliktų darbų.
  7. Džiaugiatės nemokamos energijos rezultatu.

  Jei turite daugiau klausimų, susisiekite su mūsų vadybininkais.

  Gaukite pasiūlymą

  Saulės elektrinės galingumas – kokio galingumo pasirinkti?

  Dažniausiai, kokio galingumo saulės elektrinės įrengimo reikia Jūsų namams parodo energijos suvartojimo poreikis. Paprasčiausias būdas įvertinti – suskaičiuoti. Visą tai parodys – bent metų elektros apskaitos rezultatai. Trumpai tariant, vidutinė elektros sąskaitos kaina, kiek išleidžiate lėšų elektrai per mėnesį.

  Jei per metus suvartojote 1000 kW, Jums pakaks 1 kW galingumo saulės elektrinės, nes 1 kW saulės elektrinė per metus pagamina vidutiniškai apie 1000 kW elektros energijos.

  Jei suvartojate 6000 kW energijos = 6 kW saulės elektrinė, 1000 kW=10 kW saulės elektrinė ir taip toliau. Pagal leidžiamus standartus – didžiausia įrengimo reikalaujanti saulės elektrinė – 30 kW, kuri tinkama verslui.

  Sudėtingiau apskaičiuoti naujam namui, tuomet reikia įsivertinti būsimą energijos suvartojimą, atsižvelgti į visus naudojamus buitinius prietaisus bei gyventojų skaičių.

  Gyvenamiesiems namams bene dažniausiai įrengiamos nuo 3 kW saulės elektrinės. Mažesnės, nei 5 kW galios saulės elektrinės įrengimas yra ne itin ekonomiškas sprendimas. Komerciniams tikslas – dideliems verslo pastatams ir kt. saulės elektrinės reikalauja įrengimo, kurių galia gali siekti iki 30 kW.

  Saulės elektrinės įrengimas

  Didesniam energijos gamybos našumui įtakos neturi stogo danga, o saulės elektrinės įrengimas. Siekiant didesnio saulės elektrinės efektyvumo, svarbiausias faktorius yra stogo kryptis ir kampas, kuris turėtų būti labiau orientuotas į pietinę pusę. Idealus stogo nuolydis yra 30-50° kampu, tuomet bus išgautas maksimalus saulės elektrinės efektyvumas.

  Taip pat tinka ir pietryčiai bei pietvakariai (Saulės elektrinė kampu nuo 10° iki 80°).
  Esant netinkamam saulės elektrinės kampui ar krypčiai – efektyvumas krenta, todėl elektros energijos pagaminama mažiau. Pvz., jei saulės elektrinės montavimas bus atliktas 50° į pietvakarius ir stogo nuolydžiu 60° – tai saulės elektrinė pasieks 85% efektyvumą. Kitu atveju, jei tiesiai į pietus ir 40° kampu – tai saulės elektrinės efektyvumas bus 100%.

  saules-elektrines-oris.lt

  Kaip veikia saulės elektrinė?

  1. Saulės elektrinės moduliai, pritvirtinti ant namo stogo ar žemės, sugeria saulės šviesą. Saulės spinduliuose esantys fotonai išjudina celėse esančius elektronus ir taip sukuria nuolatinę elektros srovę.

  2. Elektros prietaisams reikalinga kintamoji elektros srovė, o tam, kad tokią energiją gauti reikalingas inverteris, kuris keičia nuolatinę srovę į kintamąją ir perduoda elektrą naudojantiems prietaisams.

  3. Jei elektros energijos yra pagaminama daugiau nei jos suvartoja buitiniai prietaisai, tokia energija gali būti saugoma akumuliatoriuje. Tamsiuoju metų laiku, kai pagaminamas elektros kiekis krinta, iš akumuliatoriaus energija tiekiama į namų tinklą ir taip užpildomas poreikis.

  4. Pagamintos ir suvartotos elektros energijos kiekis yra apskaitomas specialiu prietaisu.

  5. Jei nuspręsta montuoti sistemą be akumuliatoriaus, pasirašius sutartį su ESO, perteklinė energija gali būti saugoma jos tinkluose. Kai namų ūkiui pritrūksta elektros energijos, jos nemokamai grąžinama tiek, kiek buvo perduota saugojimui.

  Saulės elektrinės pasiūlymas per 1 darbo dieną

  Konsultacija su bene geriausiais savo srities vadybininkais, kurie padės priimti teisingą sprendimą, atsižvelgiant į Jūsų situaciją ir poreikius.
   Call Now Button+37065401351