Wolf palubiniai plokšteliniai rekuperatoriai


Sale!
 • Wolf palubiniai plokšteliniai rekuperatoriai
 • Wolf palubiniai plokšteliniai rekuperatoriai
 • Wolf palubiniai plokšteliniai rekuperatoriai

Wolf palubiniai plokšteliniai rekuperatoriai

2,165.00 1,515.00

Gamintojas Wolf  wolf-logo
Kilmės šalis Vokietija
Efektyvumas iki: 95%

Wolf palubiniai plokšteliniai rekuperatoriai

WOLF vėdinimo įranga pradėta gaminti Vokietijoje. Šis gamintojas per ilgą savo gyvenimo laiką užsitarnavo gerą vardą, kaip kokybiškos, ilgaamžės įrangos gamintojas. Wolf siūlo įvairaus tipo, našumo rekuperatorius, kurie kuria komfortišką aplinką.

Wolf rekuperatoriai montuojami individualiuose ir daugiabučiuose namuose bei biuruose. Ventiliacijos sistema su šilumos atgavimu ištraukia tvankų orą iš virtuvės ir vonios kambario. Šis oras yra nukreipiamas per kryžminių priešpriešinių srautų šilumokaitį ir išmetamas į lauką. Tuo pačiu metu įtrauktas šviežias oras iš lauko yra išvalomas, pašildomas ir nukreipiamas į patalpas.

Rekuperatorius – tai mechaninio patalpų vėdinimo sistemos dalis su šilumos rekuperacija (sugrąžinimu). Rekuperacijos principas: išeinantis iš patalpos oras sušildo įeinantį orą iš lauko. Tokia šilumos grąža su Polypipe rekuperatoriais užtikrinama net iki 95%. Naudojant rekuperacinį vėdinimą, namuose visada bus šilta ir gaivu. Rekuperatorius padeda šilumos nuostolius ir šildymo sąnaudas sumažinti iki minimumo.

Rekuperatorius padeda sukurti sveiką mikroklimatą Jums ir Jūsų šeimai. Šis vėdinimo įrenginys užtikrina reikiamą gryno oro kiekį, palaiko tinkamą oro drėgmę, filtruoja ir pašalina alergenus. Rekuperatoriai dirba tyliai bei užtikrina mažas elektros sąnaudas. Polypipe rekuperatorius paprasta eksploatuoti. Kai kurie rekuperatoriai turi ir automatizuotas mikroklimato palaikymo funkcijas.

Rekuperatoriaus veikimo principas

Rekuperatorius į gyvenamas patalpas tiekia šviežią orą, pašildydamas jį ištraukiamu, panaudotu oru iš sandarių patalpų, pvz. vonios, virtuvės., tambūro. Šis oras patenka į rekuperatorių, praeina pro jo filtrus, patenka į šilumokaitį, kuriame palieka savo šilumą ir pasišalina į lauką.

Tuo pat metu šviežias oras įsiurbiamas iš lauko, išvalomas oro filtre ir pašildytas šilumokaityje tiekiamas į gyvenamąsias patalpas, tokias kaip svetainė, miegamieji, vaikų kambariai.

Rekuperatorius turi 2 paskirstymo kolektorius – tiekiamam ir ištraukiamam orui (dideliuose objektuose gali būti ir daugiau). Tarkim ištraukimo atveju, į kolektorių suteka iš visų patalpų ištrauktas oras, kuris vienu ortakiu keliauja iki rekuperatoriaus ir vėliau pašalinamas lauk.

Palubiniai (plokšti) aukšto efektyvumo plokšteliniai rekuperatoriai

 • Kompaktiški vėdinimo įrenginiai montuojami palubėje.
 • Plastikinis priešpriešinių oro srautų šilumokaitis.
 • Efektyvumas iki 95% .
 • BYPASS funkcija.
 • EC DC ventiliatoriai pasižymintys mažomis energijos sąnaudomis.
 • Pasyvaus namo sertifikatas.
 • Integruotas pirminis 375W el.šildytuvas ( CWL-F-150 ) .
 • Automatinė priešužšaliminė apsauga.

palubiniai wolf

 

 

 

Categories: , , .

Konsultacijos, užsakymai:
+370 654 01351   info@oris.lt
Gauti pasiūlymą

Šios prekės modeliai:

Modelis Vėdinamas oro kiekis m3 /h Šilumos atgavimo efektyvumas  % Garso lygis (dB) Namams iki m2 Elektros vartojimas (W) Kaina EUR su  PVM 
WOLF CWL-F-150 Excellent 150 95 24 100 72 2165 €
1515,5€
WOLF CWL-F-300 Excellent 300 95 29 170 163 2515€
1760,5€
Call Now ButtonSkambinti +370 654 01351