Akcija!

Viessmann Vitocal 100-S Oras-vanduo šilumos siurblys, su pasyvia vėdinimo funkcija

3,624.755,388.75

Šilumos siurblys yra novatoriška šildymo sistema, kuri labai efektyviai naudoja esamą aplinkos energiją.

Akcija! Lizingas tik 4% metinės palūkanos

  Viessmann Vitocal 100-S techninė charakteristika

Išvalyti
Kaina
Priedai
Viso nuo

Aprašymas

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite asmeninį pasiūlymą

3000 projektų
visoje Lietuvoje

Patraukli kaina
montavimo darbams

Padedame gauti
APVA paramą

Profilaktinė priežiūra
ir garantija

Kodėl verta rinktis Viessmann Vitocal 100-S šilumos siurblį?

Šilumos siurbliai oras – vanduo Viessmann pasižymi puikia kokybe ir efektyvumu išsiskiriantys šildymo įrenginiai už itin patrauklią kainą. Šilumos siurblį sudaro du atskiri įrenginiai, o elektriniai įrenginio komponentai yra itin taupūs. Dėl nedidelių matmenų vidinė įrenginio dalis, kaip ir kiti šildymo įrenginiai, gali būti montuojama rūsyje abra pagalbinėse, ūkinėse namo patalpose.

Viessmann-Vitocal-100-S

Įrenginio ypatumai:

 • Išorinė dalis iš aplinkos oro paima šilumą, jos temperatūrą pakelia iki reikiamos vandens pašildymui ir paduoda į šildymo sistemą.
 • Vidinėje dalyje įmontuotas trieigis vožtuvas, elektrą taupantis cirkuliacinis siurblys, valdiklis, 10 litrų išsiplėtimo indas, apsaugos grupė.
 • Su kintamos galios kompresoriumi, kuris užtikrina didelį efektyvumą, kai reikalinga ne visa įrenginio galia.
 • Šį šilumos siurblį galima jungti su fotovoltiniu baterijų sistema.

Produkto savybės

 • Padalinta konstrukcija lanksčiam ir mažai vietos užimančiam montavimui

Kompaktiškų išmatavimų vidinį įrenginį, kaip ir kiekvieną kitą šildymo sistemą galima įrengti namo rūsyje ar ūkinėse patalpose. Dar gamykloje įrenginyje yra sumontuoti visi reikalingi komponentai. Išorinį įrenginį galima montuoti ant pastato išorinės sienos arba taip pat laisvai pastatyti lauke.

 • Funkcionali įranga daugeliui reikalavimų

Galima įsigyti kelių variantų “Vitocal 100-S”, skirtų skirtingiems reikalavimams – vien tik kaip šilumos siurblį patalpoms ir geriamajam vandeniui šildyti arba papildomai su vėsinimo funkcija “actice cooling”, skirta maloniai patalpų temperatūrai vasaros mėnesiais ir, galiausiai, su įmontuotu momentiniu vandens šildytuvu.

 • Energiją taupanti technologija – skirta dirbti naudojant savarankiškai pagamintą elektros energiją

Elektros komponentai dirba ypač taupiai. Aukšto efektyvumo cirkuliacinis siurblys antrinei grandinei yra standartinis. Esant dalinei apkrovai, kompresorius moduliuojant prisitaiko tiksliai prie esamo šilumos poreikio ir taip išlaiko norimą temperatūrą šildymui ar vėsinimui bei karštam vandeniui. Kombinacijoje su fotovoltine sistema šilumos siurblio darbui galima naudoti savarankiškai pagamintą elektros energiją.

 • Patogus valdymas internetu

Papildomai įsigijus WLAN modulį “Vitoconnect 100”, oro / vandens šilumos siurblį “Vitocal 100-S” galima valdyti internetu. Nemokama programėle “Vitotrol”daugelį funkcijų, kaip, pvz., temperatūros reguliavimas ar vakarėlio režimas, galima patogiai valdyti išmaniuoju telefonu.

 • Idealu bivalentiniam eksploatacijos būdui

Vykdant modernizaciją, padalintos konstrukcijos šilumos siurblys idealiai tinka efektyviam bivalentiniam eksploatacijos būdui. Tokiu atveju, esama sistema lieka veikti taip, kad padengtų maksimalias apkrovas esant ypač žemoms temperatūroms.

Gaukite pasiūlymą per 1 darbo dieną

Konsultacija su vienu geriausių inžinerijos specialistu Sauliumi Tamuleviciumi, kuris pats yra sukuręs lietuvišką šilumos siurblį oras-vanduo.


  Papildoma informacija

  Pasirinkite prekės modelį

  5,7kW Z019093, 6,4kW Z014657, 8,10kW Z014657, 9,0kW Z014658, 9,5kW Z014659

  Gamintojas

  Viessmann

  Call Now Button+37065401351