Sungrow SBR baterijos modulis

1,614.14

Sungrow gamina elektros įrenginius daugiau nei 150 šalių, turėdami 25 metų patirtį PV srityje. Kaip naujovių lyderė saulės energijos pramonėje, Sungrow turi dinamišką techninių tyrimų ir plėtros komandą. Siūlydamas platų sprendimų ir paslaugų spektrą, Sungrow yra įsipareigojęs teikti švarią energiją visiems ir atkakliai deda pastangas tapti pasauline švarios energijos konvertavimo technologijos lydere.

Akcija! Lizingas tik 4% metinės palūkanos

 

  Sungrow SBR  techninė charakteristika

Išvalyti
Kaina
Priedai
Viso nuo
Produkto kodas: N/A Kategorijos: , Žyma: Product ID: 20897

Aprašymas

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite asmeninį pasiūlymą

3000 projektų
visoje Lietuvoje

Patraukli kaina
montavimo darbams

Padedame gauti
APVA paramą

Profilaktinė priežiūra
ir garantija

Sungrow SBR baterijos modulis

Naujose Sungrow SBR aukštos įtampos baterijose naudojami ličio ferofosfato (LFP) elementai, kurie laikomi saugiausia ir ilgaamžiškiausia baterija, be kobolto, todėl jie yra tvaresni. Modulinė, kompaktiška ir įkraunama Sungrow SBR akumuliatorių rinkinių konstrukcija pasižymi lanksčiu plačiu 9,6–102,4 kWh talpos diapazonu, o su trifaziais Sungrow hibridiniais energijos kaupimo keitikliais gali veikti (pajungti nuosekliai) tarp 5 50 kW. Rinkiniai taip pat turi įspūdingą galią, kurių didžiausia galia yra 6,57 kW iš 3 modulių ir 17,5 kW didžiausia iš 8 modulių Visa informacija integruota į vieną programą, vartotojai gali spustelėti, kad inicijuotų tiek keitiklį, tiek akumuliatorių, automatiškai pradėtų eksplotuoti.

 

Sungrow SBR baterijų modulis

10 metų garantija
su galimybe prasitęsti

Aukštas efektyvumas

Naudojami ličio ferofosfato (LFP) elementai

Paprastas montavimas

Gaukite pasiūlymą per 1 darbo dieną

Konsultacija su geriausiais savo srities vadybininkais, kurie padės priimti teisingą sprendimą, atsižvelgiant į Jūsų situaciją ir poreikius.


  Papildoma informacija

  Pasirinkite prekės modelį

  Sungrow SBR

  Gamintojas

  Sungrow

  Call Now Button+37065401351