fbpx
ORIS.LT LOGO

Šilumos siurblys Viessmann Vitocal 100-S be vėsinimo funkcijos oras-vanduo

Viessmann – šilumos siurblys yra novatoriška šildymo sistema, kuri labai efektyviai naudoja esamą aplinkos energiją.

Gaukite bene geriausią pasiūlymą per 1 darbo dieną:

Mus rinktis verta!

Įmonės darbai apdrausti 500000€, todėl jausitės saugūs

Servisas ir aptarnavinas

Profesionalių montuotojų komanda

Įmonė su 8 metų patirtimi

Lizingas tik 4% metams

Sutvarkome APVA parama

Atrinkti geriausi ir optimaliausi produktai

Patraukli kaina
montavimo darbams

Profilaktinė priežiūra,
garantija darbams ir įrangai

Padedame gauti
APVA paramą

Elektrinę pilnai
priduodame ESO

Kodėl verta rinktis Viessmann Vitocal 100-S šilumos siurblį?

Šilumos siurbliai oras – vanduo Viessmann pasižymi puikia kokybe ir efektyvumu išsiskiriantys šildymo įrenginiai už itin patrauklią kainą. Šilumos siurblį sudaro du atskiri įrenginiai, o elektriniai įrenginio komponentai yra itin taupūs. Dėl nedidelių matmenų vidinė įrenginio dalis, kaip ir kiti šildymo įrenginiai, gali būti montuojama rūsyje abra pagalbinėse, ūkinėse namo patalpose.

viessmann-vitocal-100-s-silumos-siurblys-115kw-1-562x562
Viessmann Vitocal 100-S 1

Viessmann Vitocal 100-S šilumos siurblio ypatumai

  • Išorinė dalis iš aplinkos oro paima šilumą, jos temperatūrą pakelia iki reikiamos vandens pašildymui ir paduoda į šildymo sistemą;
  • Vidinėje dalyje įmontuotas trieigis vožtuvas, elektrą taupantis cirkuliacinis siurblys, valdiklis, 10 litrų išsiplėtimo indas, apsaugos grupė;
  • Su kintamos galios kompresoriumi, kuris užtikrina didelį efektyvumą, kai reikalinga ne visa įrenginio galia;
  • Šį šilumos siurblį galima jungti su fotovoltiniu baterijų sistema.

Šilumos siurblio privalumai

Padalinta konstrukcija lanksčiam ir mažai vietos užimančiam montavimui – kompaktiškų išmatavimų vidinį įrenginį, kaip ir kiekvieną kitą šildymo sistemą galima įrengti namo rūsyje ar ūkinėse patalpose. Dar gamykloje įrenginyje yra sumontuoti visi reikalingi komponentai. Išorinį įrenginį galima montuoti ant pastato išorinės sienos arba taip pat laisvai pastatyti lauke.

Funkcionali įranga daugeliui reikalavimų – galima įsigyti kelių variantų “Vitocal 100-S”, skirtų skirtingiems reikalavimams – vien tik kaip šilumos siurblį patalpoms ir geriamajam vandeniui šildyti arba papildomai su vėsinimo funkcija “actice cooling”, skirta maloniai patalpų temperatūrai vasaros mėnesiais ir, galiausiai, su įmontuotu momentiniu vandens šildytuvu.

Viessmann Vitocal 100-S
Viessmann Vitocal 100-S

Energiją taupanti technologija – skirta dirbti naudojant savarankiškai pagamintą elektros energiją – elektros komponentai dirba ypač taupiai. Aukšto efektyvumo cirkuliacinis siurblys antrinei grandinei yra standartinis. Esant dalinei apkrovai, kompresorius moduliuojant prisitaiko tiksliai prie esamo šilumos poreikio ir taip išlaiko norimą temperatūrą šildymui ar vėsinimui bei karštam vandeniui. Kombinacijoje su fotovoltine sistema šilumos siurblio darbui galima naudoti savarankiškai pagamintą elektros energiją.

Patogus valdymas internetu – papildomai įsigijus WLAN modulį “Vitoconnect 100”, oro / vandens šilumos siurblį “Vitocal 100-S” galima valdyti internetu. Nemokama programėle “Vitotrol”daugelį funkcijų, kaip, pvz., temperatūros reguliavimas ar vakarėlio režimas, galima patogiai valdyti išmaniuoju telefonu.

Idealu bivalentiniam eksploatacijos būdui – vykdant modernizaciją, padalintos konstrukcijos šilumos siurblys idealiai tinka efektyviam bivalentiniam eksploatacijos būdui. Tokiu atveju, esama sistema lieka veikti taip, kad padengtų maksimalias apkrovas esant ypač žemoms temperatūroms.

Techninė modelių specifikacija

Šilumos siurblys Viessmann Vitocal 100-S be vėsinimo funkcijos oras-vanduo

Papildoma informacija

Pasirinkite prekės modelį

5,7kW Z019093, Viessmann, 6,4kW Z014657, Viessmann, 8,10kW Z014657, Viessmann, 9,0kW Z014658, Viessmann, 9,5kW Z014659, Viessmann

Gamintojas

Viessmann

Gauti nemokamą konsultaciją

Pateikite užklausą dėl Šilumos siurblys Viessmann Vitocal 100-S be vėsinimo funkcijos oras-vanduo