fbpx
ORIS.LT LOGO

Šilumos siurblys Samsung EHS Mono HTLN

„Samsung“, Pietų Korėjos įmonė, kuri yra viena didžiausių pasaulyje elektroninių prietaisų gamintojų. „Samsung“ specializuojasi plataus vartojimo ir pramoninės elektronikos, įskaitant prietaisus, skaitmeninės terpės įrenginius, puslaidininkius, atminties lustus ir integruotas sistemas, gamyboje. Jis tapo vienu iš labiausiai atpažįstamų technologijų pavadinimų ir pagamina apie penktadalį viso Pietų Korėjos eksporto.

 

Gaukite bene geriausią pasiūlymą per 1 darbo dieną:

Mus rinktis verta!

Įmonės darbai apdrausti 500000€, todėl jausitės saugūs

Servisas ir aptarnavinas

Profesionalių montuotojų komanda

Įmonė su 8 metų patirtimi

Lizingas tik 4% metams

Sutvarkome APVA parama

Atrinkti geriausi ir optimaliausi produktai

Patraukli kaina
montavimo darbams

Profilaktinė priežiūra,
garantija darbams ir įrangai

Padedame gauti
APVA paramą

Elektrinę pilnai
priduodame ESO

Kodėl rinktis BYD premium LVS 20.0 bateriją?

SAMSUNG EHS Mono HT Quiet šilumos siurblys puikiai tiks ir didesniems, apie 100 kv. m. A ir aukštesnės klasės namams. Itin tylus 35 dB veikimas užtikrins jūsų komfortą – net pamiršite, kad lauke yra sumontuotas išorinis šilumos siurblio blokas. Pagrindinės šilumos siurblio dalys yra lengvai pasiekiamos, todėl sistemą lengva įrengti ir prižiūrėti.

Samsung EHS Mono HTML

Stilingas dizainas

SAMSUNG EHS Mono HT Quiet šilumos siurblys puikiai susilieja su bet kurio pastato ar namo išore. Modernus tamsiai pilkos spalvos blokas papildo šiuolaikinių pastatų dizainą. Ant išorinio šilumos siurblio bloko, kuris montuojamas 1m aukštyje, uždedama horizontali juodų grotelių kompozicija, kuri uždengia visą viduje esančią mechaniką

Paprastas montavimas ir valdymas

Lauko įrenginių konstrukcija tokia, jog vartotojams nekiltų iššūkių su nustatymais ar priežiūra. Išmaniosios „SmartThings“ programėlės pagalba, galėsite valdyti visą namų komfortą savo telefone arba kompiuteryje. Valdymo sukonfigūravimui reikalingas „Wi-Fi“ priedėlis, kurį reikia užsisakyti atskirai už papildomą kainą.
 
Samsung EHS Mono HTML
Samsung EHS Mono HTML

Samsung EHS Mono HTLN šilumos siurblio privalumai

Šildymo efektyvumas – Esant net -25°C temperatūrai. SAMSUNG EHS Mono HT Quiet oras-vanduo šilumos siurblys užtikrina 100% šildymo efektyvumą net ir šaltuoju metų laiku (temperatūrai siekiant iki -25°C).

„Quiet Mark“ sertifikatas – SAMSUNG EHS Mono HT Quiet šilumos siurblys yra pažymėtas „Quiet Mark“ sertifikatu. Tai yra Jungtinės Karalystės triukšmo mažinimo draugijos labdaros fondo (1959 m.) įkurta nepriklausoma pasaulinė sertifikavimo programa. „Quiet Mark“ atlikdama mokslinius bandymus ir vertinimus, nustato tyliausius rinkos produktus skirtingose kategorijose, apimančiose daugelį sektorių, įskaitant buitinę techniką ir technologijas, statybų sektoriuje naudojamas medžiagas ir komercinio sektoriaus produktus.

Puikiai telpa bet kurioje aplinkoje
 
Techninė modelių specifikacija

Šilumos siurblys Samsung EHS Mono HTLN

Papildoma informacija

Pasirinkite prekės modelį

8.00kW AE080BXYDEG/EU-200/AE200RNWMEG/EU/MWR-WW10KN (200L talpos, vienfazis), Samsung, 8.00kW AE080BXYDEG/EU-200/AE200RNWMEG/EU/MWR-WW10KN (200L talpos, trifazis), Samsung, 12.00kW AE120BXYDGG/EU/AE260RNWMGG/EU/MWR-WW10KN (260L talpos, trifazis), Samsung, 12.00kW AE120BXYDEG/EU-200AE200RNWMEG/EU/MWR-WW10KN (200L talpos, vienfazis), Samsung, 14.00kW AE140BXYDGG/EU/AE260RNWMGG/EU/MWR-WW10KN (260L talpos, trifazis), Samsung, 14.00kW AE140BXYDEG/EU-200/AE200RNWMEG/EU/MWR-WW10KN (200L talpos, vienfazis), Samsung

Gamintojas

Samsung

Gauti nemokamą konsultaciją

Pateikite užklausą dėl Šilumos siurblys Samsung EHS Mono HTLN