Šilumos siurblys oras-vanduo Airwell WELLEA Split (vienfazis)

4,101.904,833.95

Jau daugiau nei 70 metų šiluminių ir klimatinių sprendimų ekspertas ir kūrėjas, Airwell, kurio misija – kurti ir gerinti gerovę. Airwell įsipareigoja siūlyti optimalų komfortą ir savijautą, pritaikytą kiekvieno poreikiui: oro kokybė, temperatūra, triukšmas, dizainas, komfortas, kaina.

 

Gauti papildomą nuolaidą

Aprašymas

3000 projektų
visoje Lietuvoje

Patraukli kaina
montavimo darbams

Padedame gauti
APVA paramą

Profilaktinė priežiūra
ir garantija

Šilumos siurblys oras-vanduo Airwell WELLEA Split (vienfazis)

Wellea Split” šilumos siurblys oras-vanduo – tai universalus namų sprendimas, kuriuo galima valdyti karštą vandenį, šildymą ir vėsinimą.

Įrenginio charakteristika:

 • Karšto vandens ruošimo prioritetas;
 • Dienos planavimo režimas;
 • Savaitės planavimo režimas;
 • Valdiklio užraktas;
 • Darbinė lauko temperatūra iki -25 °C;
 • Karšto vandens ruošimas iki 60 °C;
 • Vandens ruošimo programos;
 • CEE ;

Puikiai tinka Lietuvos klimatui

– „Wellea Split“ šilumos siurblys susideda iš 2 vienetų, vidaus ir lauko, garantuojančių išskirtinį šiluminį našumą net esant ekstremalioms temperatūroms.

„Wellea Split“ šilumos siurblys yra suderinamas su visais siųstuvais ir gali būti naudojamas su grindų šildymu, radiatoriais arba fan-coil įrenginiais.

„Wellea Split“ šilumos siurblys vidutiniškai sunaudoja ketvirtadalį įprasto radiatoriaus elektros energijos ir turi A+++ energijos įvertinimą. Sumažinkite savo sąskaitą už energiją, palyginti su katilu ar standartiniais elektriniais radiatoriais.

Sukurtas lauko temperatūrai nuo -25°C iki 46°C, Wellea Split šilumos siurblys užtikrina greitą temperatūros valdymą. Tai garantuoja pastovią ir patogią aplinką tiek žiemą, tiek vasarą.

– Naudodami „Wi-Fi“ ryšį galite valdyti savo namų temperatūrą iš bet kurios vietos. „AirHome“ išmaniojo telefono programa leidžia nuotoliniu būdu valdyti termostatą, kad pasiektumėte tobulą temperatūrą vos atvykus arba sustojus, jei esate išvykę.

Universalus šilumos siurblys

„Wellea Split“ šilumos siurblys yra „viskas viename“ namų sprendimas, valdantis karštą vandenį, šildymą ir vėsinimą. Su 2 vidaus ir lauko įrenginiais Wellea Split siūlo išskirtinį našumą net ir esant didžiausiai temperatūrai. Wellea gali būti lengvai pritaikomas prie kiekvieno jūsų namų siųstuvo: grindų šildymo, radiatorių ar ventiliatoriaus konvektorių.

Gaukite pasiūlymą per 1 darbo dieną

Konsultacija su vienu geriausių inžinerijos specialistu Sauliumi Tamuleviciumi, kuris pats yra sukuręs lietuvišką šilumos siurblį oras-vanduo.
  Papildoma informacija

  Pasirinkite prekės modelį

  4,8 kW AW-WHPSA0406-N91/AW-YHPSA04-H91, 6,2 kW AW-WHPSA0406-N91/AW-YHPSA06-H91, 8,3 kW AW-WHPSA0810-N91/AW-YHPSA08-H91, 10 kW AW-WHPSA0810-N91/AW-YHPSA10-H91

  Gamintojas

  Airwell

  Call Now Button+37065401351