ORIS.LT LOGO

Šilumos siurblys Mitsubishi Heavy Industries SRK-ZSX, A+++, R32, sieninis

Mitsubishi Heavy industries oro kondicionieriai – šilumos siurbliai – modernaus dizaino, kokybiški, ilgaamžiai ir ekonomiški įrenginiai.

Gaukite bene geriausią pasiūlymą per 1 darbo dieną:

Mus rinktis verta!

Įmonės darbai apdrausti 500000€, todėl jausitės saugūs

Servisas ir aptarnavinas

Profesionalių montuotojų komanda

Įmonė su 8 metų patirtimi

Lizingas tik 4% metams

Sutvarkome APVA parama

Atrinkti geriausi ir optimaliausi produktai

Patraukli kaina
montavimo darbams

Profilaktinė priežiūra,
garantija darbams ir įrangai

Padedame gauti
APVA paramą

Elektrinę pilnai
priduodame ESO

Kodėl rinktis ,,Mitsubishi Heavy Industries”?

,,Mitsubishi electric” – įmonė pirmaujanti pasaulyje gyvenamųjų, komercinių bei pramominių patalpų oro kondicionavimo srityje. Jų pagrindinis tikslas – kad gyvenimas būtų patogesnis bei malonesnis. Šios įmonės sėkmės kelias prasidėjo dar 1921 metais įvedus elektrinį ventiliatorių. Tai buvo hitas, kuris padėjo šiai įmonei išgarsėti. Vėliau sekė iššūkis sukurti oro kondicionavimo sistemas, tinkamas plačioms Japonijos klimato sąlygoms. Šiuo metu ,,Mitsubishi electric” atkreipia dėmesį į tai, jog kuo mažiau suteiktų neigiamo efekto aplinkai.

mitsubishi

Kokybės užtikrinimas

Tai stiprus prekinis ženklas. Visi produktai kuriami savo laboratorijose, o komponentai gaminami savo gamyklose. Todėl Mitsubishi Electric gali užtikrinti aukštą ir patikimą gaminamų produktų kokybę. Tai ilgalaikė ir saugi investicija, optimalus kokybės, efektyvumo, funkcionalumo ir kainos santykis.

Įspūdingas dizainas, kuris tiks bet kuriam interjerui!

Galima rinktis iš 3 spalvų paletės: baltos, sidabrinės, juodos/baltos.

Kodėl rinktis SRK-ZSX serijos modelį?

Kokybės sistema – kondicionieriaus patikimumas užtikrina ilgus darbo metus. ,,Mitsubishi Heavy Industries” stebi gamybą visose stadijose – pradedant komplektavimo kontrole ir pabaigiant paruoštų gaminių kokybės daugialyge patikra.

ECO funkcija – automatinis energijos taupymo režimas yra pagrįstas infraraudonųjų spindulių sensoriaus veikimu. Jis yra įmontuotas įrenginyje ir automatiškai reaguoja į žmogaus judesius. Šis funkcionalumas padeda taupyti energiją, kai žmogaus patalpoje nėra.

Atsakingumas – ,,Mitsubishi Heavy Industries” 50 metų patirtis oro kondicionavimo srtityje įtraukiama į ekologiškus gaminius. Ši įmonė klientams siūlo pasirinkti komfortą bei atsakomybę už aplinką taupant energiją.

Komfortiškos aplinkos režimai – įrenginys turi kelis režimus, kurie tiks komfortiškos aplinkos sukūrimui – miego režimas (įrenginys veikia tyliau), ekonominis režimas, turbo režimas (kai patalpos temperatūrą reikia greitai pakelti ar atvėsinti).

Mitsubishi Heavy Industries SRK-ZSX privalumai

Komfortiškas veikimas – tolygiai po patalpą paskirstomas oro srautas sukuria komfortišką aplinką.

Tausojantis gamtą – naudojamas ekologiškas ir mažai kenkiantis aplinkai šaltnešis R32, kuris prisideda prie aplinkos saugojimo. Taip pat, šis kondicionierius turi ECO veikimo principą, kuris leidžia taupyti energiją.

Patobulintas veikimas – šis veikimo principas pradeda šaltam ar karštam orui tolygiai pasiskirstyti po patalpą.

Skirtingi veikimo režimai – ši funkcija leidžia kondicionieriui taupyti energiją bei nesukelti triukšmo namuose. Jei būsite išėję iš patalpos jis palaikys 10°C, taip taupys energiją. Jei jūs miegosite, jis veiks ypatingai tyliai.

Valdykite įrenginį iš bet kurios vietos – norėdami valdyti namų klimatą iš bet kurios vietos, įsigykite Wi-Fi priedą, atsisiųskite Smart-M-Air programėlę ir valdykite savo namų klimatą iš bet kurios vietos. Tai tikrai taip paprasta!
Techninė modelių specifikacija

Šilumos siurblys Mitsubishi Heavy Industries SRK-ZSX, A+++, R32, sieninis

Papildoma informacija

Modelis

3,4kw SRK/SRC20ZSX-WA, Mitsubishi Heavy Industries, 3,8kw SRK/SRC25ZSX-W, Mitsubishi Heavy Industries, 4,5kw SRK/SRC35ZSX-W, Mitsubishi Heavy Industries, 6,2kw SRK/SRC50ZSX, Mitsubishi Heavy Industries, 6,9kw SRK/SRC60ZSX, Mitsubishi Heavy Industries

Gamintojas

Mitsubishi Heavy Industries

Gauti nemokamą konsultaciją

Pateikite užklausą dėl Šilumos siurblys Mitsubishi Heavy Industries SRK-ZSX, A+++, R32, sieninis