ORIS.LT LOGO

Šilumos siurblys Mitsubishi Heavy Industries SRK-ZR SPLIT INVERTER 7,4-9,7 kW sieninis

Mitsubishi Heavy industries oro kondicionieriai – šilumos siurbliai – modernaus dizaino, kokybiški, ilgaamžiai ir ekonomiški įrenginiai.

Gaukite bene geriausią pasiūlymą per 1 darbo dieną:

Mus rinktis verta!

Įmonės darbai apdrausti 500000€, todėl jausitės saugūs

Servisas ir aptarnavinas

Profesionalių montuotojų komanda

Įmonė su 8 metų patirtimi

Lizingas tik 4% metams

Sutvarkome APVA parama

Atrinkti geriausi ir optimaliausi produktai

Patraukli kaina
montavimo darbams

Profilaktinė priežiūra,
garantija darbams ir įrangai

Padedame gauti
APVA paramą

Elektrinę pilnai
priduodame ESO

Kodėl rinktis ,,Mitsubishi Heavy Industries”?

Sieninės inverterio padalijimo sistemos, priklausančios naujos kartos įrangai, gali sukurti maksimalų komfortą jų savininkams. Išmanieji šilumos siurbliai išmoko nustatyti, ar kambaryje yra žmogus, ir dabar jie reglamentuoja našumą priklausomai nuo jų aktyvumo. 

mitsubishi
Mitsubishi Heavy Industries sieninė DIAMOND MULTI - SPLIT INVERTER oro kondicionieriaus vidinė dalis

Švaraus oro užtikrinimas

Mitsubishi Heavy Industries šilumos siurblys užtikrina kad, oras kuriuo kvėpuojame, visada yra švarus ir šviežias. Šis kondicionierius naudoja elektronus, kad suaktyvintų chemines reakcijas, kurios naikina ore esančias bakterijas ir virusus. Šis procesas sumažina astmos ir alergijos simptomus.

Vėsinimas be skresvėjų

3D AUTO režimu vidaus įrenginio žaliuzės nuolat sukasi į dešinę ir į kairę bei aukštyn ir žemyn – sukuriamas oro srautas pasisuka, tampa galingas ir akimirksniu susimaišo su kambario oru. Šio režimo dėka iš siurblio išeinantis oras pasiekia tolimiausius kambario kampus.Vienu nuotolinio valdymo pulto mygtuko „AIR FLOW“ paspaudimu galite pakeisti oro srauto kryptį aukštyn / žemyn ir į dešinę / kairę, taip sukurdami skirtingus oro srauto valdymo galimybes.

Mitsubishi Heavy Industries SRK-ZR, didelio galingumo sieninis SPLIT INVERTER šilumos siurblys
wifi

Valdykite oro kondicionierių iš bet kurios vietos

Įsigykite papildomai ,,Wi-Fi” modulį ir valdykite savo namų klimatą iš bet kurios vietos. Pulteliu galite valdyti prietaiso temperatūrą, nustatyti laikmatį, valdyti režimus. Tai yra pagrindinis priedas, kuris sukurs komfortišką atmosferą jūsų namuose.

Oro jonizavimas

Jonizacijos sistema užpildo aptarnaujamo kambario orą neigiamais jonais. Šis procesas tęsiasi net išjungus oro kondicionierių. Įjungus, šis efektas sustiprėja. Dėl to oras kambaryje visada bus gaivus, pavyzdžiui, prie kalnų upelio ar miške po lietaus.

mitsubishi
Mitsubishi Heavy Industries SRK-ZR, didelio galingumo sieninis SPLIT INVERTER šilumos siurblys

Komfortiškas veikimas

Nauja serija turi patobulintą AUTO veikimo algoritmą. Jums tereikia pasirinkti norimą temperatūrą ir nustatyti žaliuzių padėtį, išmanioji sistema savarankiškai parinks optimalų darbo režimą (aušinimas, šildymas ar vėdinimas), taip pat taupys energiją ir kuo tiksliau palaikys nustatytą temperatūrą.

Mitsubishi Heavy Industries SRK-ZR SPLIT INVERTER 7,4-9,7 kW privalumai

Savidiagnostikos funkcija – netinkamai veikiant oro kondicionieriui, jį valdantis mikrovaldiklis automatiškai pradeda savidiagnostikos funkciją.

Tylus veikimas  – galingų oro kondicionierių SRK-ZM-S1 triukšmo lygis palieka tik 26 dB (A). Dėl nuolatinės srovės keitiklio technologijos, SRK-ZM-S1 oro kondicionieriai veikia tyliai, nuo 26 dB (A). Tokioms galingoms sistemoms šis rodiklis yra labai žemas. Tylus lauko įrenginio veikimas (nauja funkcija). Jei yra nauja parinktis „Tylusis režimas“, galite sumažinti lauko įrenginio garsą. Šis režimas sumažina triukšmo lygį 3 dB (A) sumažindamas ventiliatoriaus greitį. Šią MHI plėtrą įvertins jautriai miegantys vartotojai, reaguojantys į garsius garsus iš gatvės.

Ekonomiškas – inverterio technologijos dėka šios serijos modeliai pasižymi aukščiausiu energijos suvartojimo standartu (A klasė) ir aukštu energijos vartojimo efektyvumo koeficientu.

mitsubishi heavy

Greitai atvėsinantis – naudojant modernias aerodinamines technologijas, šios serijos oro kondicionieriai pasižymi didele galia. Norėdami atvėsinti kambarį per kelias sekundes, paspauskite nuotolinio valdymo pulto mygtuką „HI POWER“.

Šildymo funkcija – šios serijos kondicionieriai gali būti naudojamis ištisus metus – jie leidžia palaikyti komfortišką namo temperatūrą šildymo režimu, net jei termometras už lango rodo 15 laipsnių žemiau nulio.

Oro valymo funkcija – „Power Inverter“ oro kondicionieriai aprūpinti unikalia ir galinga antialerginio valymo sistema, neleidžiančia buitiniams alergenams patekti į orą.

Patobulintas dizainas – kompaktiškas ir funkcionalus dizainas tinkamas bet kokiam interjerui.

Techninė modelių specifikacija

Šilumos siurblys Mitsubishi Heavy Industries SRK-ZR SPLIT INVERTER 7,4-9,7 kW sieninis

Papildoma informacija

Modelis

7,4kw SRK/SRC63ZR-W, Mitsubishi Heavy Industries, 7,8kw SRK/SRC71ZR-W, Mitsubishi Heavy Industries, 9,6kw SRK100ZR-W/FDC100VNP-W, Mitsubishi Heavy Industries, 9,7kw SRK/SRC80ZR-W, Mitsubishi Heavy Industries

Gamintojas

Mitsubishi Heavy Industries

Gauti nemokamą konsultaciją

Pateikite užklausą dėl Šilumos siurblys Mitsubishi Heavy Industries SRK-ZR SPLIT INVERTER 7,4-9,7 kW sieninis