fbpx
ORIS.LT LOGO

Šilumos siurblys Mitsubishi Electric PACKAGE PUZ-WM lauko blokas oras-vanduo

Mitsubishi Electric įrenginiai – šilumos šaltinis. Tai yra ilgaamžiškumo, ekonomiškumo ir patogaus naudojimo garantija Jūsų namams!

Techniniai duomenys: Mitsubishi Electric PACKAGE

Gaukite bene geriausią pasiūlymą per 1 darbo dieną:

Mus rinktis verta!

Įmonės darbai apdrausti 500000€, todėl jausitės saugūs

Servisas ir aptarnavinas

Profesionalių montuotojų komanda

Įmonė su 8 metų patirtimi

Lizingas tik 4% metams

Sutvarkome APVA parama

Atrinkti geriausi ir optimaliausi produktai

Patraukli kaina
montavimo darbams

Profilaktinė priežiūra,
garantija darbams ir įrangai

Padedame gauti
APVA paramą

Elektrinę pilnai
priduodame ESO

Mitsubishi Electric PACKAGE PUZ-WM šilumos siurblys oras-vanduo ilgalaikiui komfortui

Dėl hermetiškos sistemos ir daugybės apsaugos priemonių šiuolaikinis šilumos siurblys yra vienas saugiausių šildymo šaltinių. Sprendžiant dėl ​​tokio sprendimo, nereikia naudoti kamino ar turėti atskirą patalpą katilinei. Visos sistemos surinkimas yra greitas ir ekonomiškas tradicinėms šildymo sistemoms. „Mitsubishi“ šilumos siurbliai yra ne tik šilumos šaltinis. Tai yra ilgaamžiškumo, ekonomiškumo ir maksimalaus naudojimo patogumo garantija. Visa tai pagal šiuolaikinius standartus ir ekologinius reikalavimus. Kiekvienam įrenginiui gamintojas siūlo 5 metų garantinį paketą. Garantija suteikiama visam įrenginiui su visais elementais.

Ecodan Next Generation šildymo sistema Package

Mitsubishi Electric siūlomų šilumos siurblių platus asortimentas pritaikytas skirtingiems poreikiams, todėl kiekvienas ras sau tinkamą sprendimą. Package serijos šilumos siurblys su integruotu šilumokaičiu išoriniame įrenginyje.

Oras-vanduo Ecodan Next Generation šildymo sistema Package – tarp išorinio ir vidinio įrenginio cirkuliuoja termofikatas, montavimui ir aptarnavimui užtenka santechninių darbų.

 

Kodėl rinktis Mitsubishi Electric PACKAGE PUZ-WM šilumos siurblį?

Ilgesnis šildymo laikotarpis – šilumos siurblys gali grįžti į šildymo režimą daug greičiau nei dauguma šilumos siurblių ir palaikyti šilumą ilgiau.

Atsinaujinanti energija – naudojamas ekologiškesnis šaltnešis R32. Jis turi tris kartus mažesnį GWP. Naujo šaltnešio dėka galima sumažinti jo kiekį sistemoje ir padidinti įrangos efektyvumą.

Šildymas visus metus – šios serijos įrenginys gali būti naudojamas ištisus metus – jis leidžia palaikyti komfortišką namo temperatūrą šildymo režimu, net jei termometras už lango rodo 15 laipsnius žemiau nulio.

Lengvai pritaikomas – „Mitsubishi Zubadan“ asortimentas gali būti naudojamas su daugybe skirtingų tipų vidaus įrenginių.

mitsubishi

Pažangumas

Dėl įdiegtų pažangiausių technologijų ir aukšto našumo kompresoriaus, naujieji PUZ WM pasižymi itin aukštomis techninėmis charakteristikomis, be to, jie gali ruošti vandenį net iki +60°C! PUZ WM serijos šilumos siurbliai yra lyderiai rinkoje pagal sezoninius naudingumo rodiklius ir išskiriamą šilumos kiekį prie itin žemų aplinkos temperatūrų.

  • Šie įrenginiai šildo;
  • ruošia karštą buitinį vandenį;
  • vėsina.

Prekės ypatumai

  • Itin mažos eksploatavimo išlaidos
  • Patogu pritaikyti įvairiose vietose;
  • Padeda spręsti problemas, kaip sumažinti neigiamą įtaką klimatui;
  • Nuotolinis valdymas, stebėjimas, priežiūra;
  • Techninė pagalba.
Logo-energy-conservation-Round_v3-1536x1536

Mitsubishi Electric PACKAGE „Viskas viename“ ECODAN privalumai

Patobulinta D versija – dabar MITSUBISHI ELECTRIC patentuota Ecodan Next Ge­neration sistema (pati naujausia versija D) skirta ir mažesnės kvadratūros namams.

Nepertraukiamas darbas – dėl įdiegtos „Auto restart“ funkcijos, net ir po elektros tiekimo trukdžių, įrenginys vėl pradeda automatiškai veikti pagal nustatytus parametrus.

Tylus veikimas – galingų oro kondicionierių triukšmo lygis itin žemas – iki 46 SPL. Tokioms galingoms sistemoms šis rodiklis yra labai žemas. Tylus lauko įrenginio veikimas.

Valdykite šilumos siurblį iš bet kurios vietos – valdykite savo namų šildymą ir karštą vandenį naudodami „Mitsubishi Electric MELCloud“ programą, kuri yra puiki Jūsų šildymo sistemos pagalbininkė.
Techninė modelių specifikacija

Šilumos siurblys Mitsubishi Electric PACKAGE PUZ-WM lauko blokas oras-vanduo

Papildoma informacija

Pasirinkite prekės modelį

5 kW PUZ-WM50VHA, Mitsubishi Electric, 8,5 kW PUZ-WM85YAA, Mitsubishi Electric, 11,2 kW PUZ-WM112YAA, Mitsubishi Electric

Gamintojas

Mitsubishi Electric

Gauti nemokamą konsultaciją

Pateikite užklausą dėl Šilumos siurblys Mitsubishi Electric PACKAGE PUZ-WM lauko blokas oras-vanduo