ORIS.LT LOGO

Šilumos siurblys Mitsubishi Electric PACKAGE „Viskas viename“ ECODAN talpykla su integruotu 170-300 l boileriu

Mitsubishi Electric įrenginiai – šilumos šaltinis. Tai yra ilgaamžiškumo, ekonomiškumo ir patogaus naudojimo garantija Jūsų namams!

Techniniai duomenys: Mitsubishi Electric PACKAGE

Gaukite bene geriausią pasiūlymą per 1 darbo dieną:

Mus rinktis verta!

Įmonės darbai apdrausti 500000€, todėl jausitės saugūs

Servisas ir aptarnavinas

Profesionalių montuotojų komanda

Įmonė su 8 metų patirtimi

Lizingas tik 4% metams

Sutvarkome APVA parama

Atrinkti geriausi ir optimaliausi produktai

Patraukli kaina
montavimo darbams

Profilaktinė priežiūra,
garantija darbams ir įrangai

Padedame gauti
APVA paramą

Elektrinę pilnai
priduodame ESO

Mitsubishi Electric PACKAGE PACKAGE „Viskas viename“ ECODAN ilgalaikiui komfortui

Dėl hermetiškos sistemos ir daugybės apsaugos priemonių šiuolaikinis šilumos siurblys yra vienas saugiausių šildymo šaltinių. Sprendžiant dėl ​​tokio sprendimo, nereikia naudoti kamino ar turėti atskirą patalpą katilinei. Visos sistemos surinkimas yra greitas ir ekonomiškas tradicinėms šildymo sistemoms. „Mitsubishi“ šilumos siurbliai yra ne tik šilumos šaltinis. Tai yra ilgaamžiškumo, ekonomiškumo ir maksimalaus naudojimo patogumo garantija. Visa tai pagal šiuolaikinius standartus ir ekologinius reikalavimus. Kiekvienam įrenginiui gamintojas siūlo 5 metų garantinį paketą. Garantija suteikiama visam įrenginiui su visais elementais.

Ecodan Next Generation šildymo sistema Package

Oras-vanduo Ecodan Next Generation šildymo sistema Package – tarp išorinio ir vidinio įrenginio cirkuliuoja termofikatas, montavimui ir aptarnavimui užtenka santechninių darbų. Nėra reikalingi freono darbai.

Nesvarbu, ar kuriate naujus namus, ar renovuojate esamą turtą, su Ecodan serijos šilumos siurbliu karšto vandens ir šildymo išlaidų sutaupymas gali būti iki 70%, lyginant su tradiciniu vandens šildymu

Kodėl rinktis Mitsubishi Electric PACKAGE „Viskas viename“ ECODAN?

Ilgesnis šildymo laikotarpis – šilumos siurblys gali grįžti į šildymo režimą daug greičiau nei dauguma šilumos siurblių ir palaikyti šilumą ilgiau.

Atsinaujinanti energija – naudojamas ekologiškesnis šaltnešis R32. Jis turi tris kartus mažesnį GWP. Naujo šaltnešio dėka galima sumažinti jo kiekį sistemoje ir padidinti įrangos efektyvumą.

Šildymas visus metus – šios serijos įrenginys gali būti naudojamas ištisus metus – jis leidžia palaikyti komfortišką namo temperatūrą šildymo režimu, net jei termometras už lango rodo 20 laipsnius žemiau nulio.

Karštas vanduo visada – talpykla gauna energiją iš šilumos siurblio lauko įrenginio ir perduoda ją į sistemą patalpų šildymui, o taip pat buitinio karšto vandens ruošimui.

mitsubishi

Pažangumas

Dėl įdiegtų pažangiausių technologijų ir aukšto našumo kompresoriaus, naujieji ECODAN pasižymi itin aukštomis techninėmis charakteristikomis. „Ecodan“ aprūpina jūsų namus nuolatiniu karštu vandeniu per specialią „viskas viename“ „Ecodan“ karšto vandens kaupimo sistemą. Šios saugojimo sistemos yra specialiai sukurtos integruoti su „Ecodan“ lįrenginiais: PUZ-WM50/85, PUZ-WM50/85/112, PUZ-HWM140YAA , PUZ-WM85/112,PUZ-HWM140YAA.

Sistema žiemos sezono metu ir toliau efektyviai tiekia karštą vandenį dušams, prausimosi patalpoms ir virtuvei

  • Įdiegta pažangi „Scale Trap“ technologija užtikrina vandens skaidrumą;
  • Greitas trijų miegamųjų namo kaitinimo laikas nuo 15 ° C iki 55 ° C per valandą;
  • Pusė bako (100 litrų) pakartotinai pašildyti tik 30 minučių;
  • Namą galima padalinti į dvi zonas – jei pageidaujate išplėsti patalpų temperatūros reguliavimo galimybes, belaidžių temperatūrinių jutiklių pagalba galima palaikyti skirtingą temperatūrą belaidžiu temperatūros jutikliu;
  • Apsauga nuo kalkėjimo – Įdiegtas itin efektyvus filtras, apsaugantis Ecodan talpyklas nuo užkalkėjimo ir užtikrinantis ilgą bei sklandų įrangos tarnavimo laiką;
  • Itin mažos eksploatavimo išlaidos;
  • Patogu pritaikyti įvairiose vietose;
  • Techninė pagalba.
EcodanHaus_Plakat_Haus_ohne_Pfeile_cmyk_NEU-Kopie-Kopie
Logo-energy-conservation-Round_v3-1536x1536

Mitsubishi Electric PACKAGE „Viskas viename“ ECODAN

Patobulinta D versija – dabar MITSUBISHI ELECTRIC patentuota Ecodan Next Ge­neration sistema (pati naujausia versija D) skirta ir mažesnės kvadratūros namams.

Nepertraukiamas darbas – dėl įdiegtos „Auto restart“ funkcijos, net ir po elektros tiekimo trukdžių, įrenginys vėl pradeda automatiškai veikti pagal nustatytus parametrus.

Tylus veikimas – galingų oro kondicionierių triukšmo lygis itin žemas – iki 46 SPL. Tokioms galingoms sistemoms šis rodiklis yra labai žemas. Tylus lauko įrenginio veikimas.

Valdykite šilumos siurblį iš bet kurios vietos – valdykite savo namų šildymą ir karštą vandenį naudodami „Mitsubishi Electric MELCloud“ programą, kuri yra puiki Jūsų šildymo sistemos pagalbininkė.
Techninė modelių specifikacija

Šilumos siurblys Mitsubishi Electric PACKAGE „Viskas viename“ ECODAN talpykla su integruotu 170-300 l boileriu

Papildoma informacija

Pasirinkite prekės modelį

170 l EHPT17X-YM9D, Mitsubishi Electric, 200 l EHPT20X-YM9D, Mitsubishi Electric, 300 l EHPT30X-YM9D, Mitsubishi Electric

Gamintojas

Mitsubishi Electric

Gauti nemokamą konsultaciją

Pateikite užklausą dėl Šilumos siurblys Mitsubishi Electric PACKAGE „Viskas viename“ ECODAN talpykla su integruotu 170-300 l boileriu