fbpx
ORIS.LT LOGO

Šilumos siurblys Mitsubishi Electric GEODAN ECODAN geoterminis žemė-vanduo

Mitsubishi Electric įrenginiai – šilumos šaltinis. Tai yra ilgaamžiškumo, ekonomiškumo ir patogaus naudojimo garantija Jūsų namams!

Techniniai duomenys: Mitsubishi Electric GEODAN ECODAN

Gaukite bene geriausią pasiūlymą per 1 darbo dieną:

Mus rinktis verta!

Įmonės darbai apdrausti 500000€, todėl jausitės saugūs

Servisas ir aptarnavinas

Profesionalių montuotojų komanda

Įmonė su 8 metų patirtimi

Lizingas tik 4% metams

Sutvarkome APVA parama

Atrinkti geriausi ir optimaliausi produktai

Patraukli kaina
montavimo darbams

Profilaktinė priežiūra,
garantija darbams ir įrangai

Padedame gauti
APVA paramą

Elektrinę pilnai
priduodame ESO

Mitsubishi Electric šilumos siurblys žemė-vanduo ilgalaikiui komfortui

Dėl hermetiškos sistemos ir daugybės apsaugos priemonių šiuolaikinis šilumos siurblys yra vienas saugiausių šildymo šaltinių. Sprendžiant dėl ​​tokio sprendimo, nereikia naudoti kamino ar turėti atskirą patalpą katilinei. Visos sistemos surinkimas yra greitas ir ekonomiškas tradicinėms šildymo sistemoms. Visa tai pagal šiuolaikinius standartus ir ekologinius reikalavimus. Kiekvienam įrenginiui gamintojas siūlo 5 metų garantinį paketą. Garantija suteikiama visam įrenginiui su visais elementais.

Kodėl rinktis Ecodan serijos šilumos siurblį?

Ilgesnis šildymo laikotarpis – šilumos siurblys gali grįžti į šildymo režimą daug greičiau nei dauguma šilumos siurblių ir palaikyti šilumą ilgiau.

Atsinaujinanti energija – naudojamas ekologiškesnis šaltnešis R32. Jis turi tris kartus mažesnį GWP. Naujo šaltnešio dėka galima sumažinti jo kiekį sistemoje ir padidinti įrangos efektyvumą.

Šildymas visus metus – šios serijos įrenginys gali būti naudojamas ištisus metus – jis leidžia palaikyti komfortišką namo temperatūrą šildymo režimu, net jei termometras už lango rodo 15 laipsnius žemiau nulio.

Lengvai pritaikomas – „Mitsubishi Zubadan“ asortimentas gali būti naudojamas su daugybe skirtingų tipų vidaus įrenginių.

Patogus

Mitsubishi Electric siūlomų šilumos siurblių platus asortimentas pritaikytas skirtingiems poreikiams, todėl kiekvienas ras sau tinkamą sprendimą. Garantuotas ekonomiškas šildymas iki – 25ºC.
Lengvas ir kompaktiškas, lengvai montuojamas prie žemų lubų.

Pažangus

Puikiai tinka mažoms erdvėms – vos 175 cm aukščio „Geodan“ yra vienas iš žemiausių rinkoje, todėl lengviau telpa siaurame rūsyje su žemomis lubomis. Be to, „Geodan“ yra sukonstruotas su moduliais, jį lengva valdyti.

Adaptyvus gręžinių valdymas –  lengviau pakeisti senesnius geoterminius šilumos siurblius. „Geodan“ yra pritaikyta gręžimo priežiūros kontrolė. Tai reiškia, kad „Geodan“ automatiškai prisitaiko prie esamo ar naujo gręžinio, kad sumažintų gręžinio užšalimo riziką. Tai daroma sumažinant maksimalų dažnį, jei temperatūra artėja prie gręžinio užšalimo rizikos. Tiesiog saugumas jums, kaip klientui, prisitaikant prie vyraujančių sąlygų.

Optimalus

Dvi namo zonos skirtingai temperatūrai palaikyti – jei pageidaujate išplėsti patalpų temperatūros reguliavimo galimybes, namą galima padalinti į dvi zonas ir belaidžių temperatūrinių jutiklių pagalba jose palaikyti skirtingą temperatūrą. Naudodami dviejų zonų rinkinį, taip pat galite pasirinkti šildyti savo baseiną ar garažą su „Geodan“.

Automatinis energijos valdymas –  išvykus toli nuo namų galite valdyti suvartojamą energiją. Reikia paspausti pavaizduotą lagamino piktogramą ir tada nustatymai bus automatiškai koreguojami.

EcodanHaus_Plakat_Haus_ohne_Pfeile_cmyk_NEU-Kopie-Kopie

Ekonomiškas

Šios serijos modeliai pasižymi aukščiausiu energijos suvartojimo standartu (A+++ klasė) šilumai ir A+ karštam vandeniui. Nors šilumos siurblys gali atrodyti kaip sudėtingas įrenginys, jo veikimo principas yra gana paprastas.Perkate energiją taupantį geoterminį šilumos siurblį ir už savo pinigus gaunate daugiau šilumos. Nors prietaisas eksploatuojant naudoja elektrą, jo veikimas yra net 4 kartus pigesnis nei tipiškų įrenginių su elektriniu katilu.

Mitsubishi Electric GEODAN ECODAN privalumai

Patobulinta D versija – dabar MITSUBISHI ELECTRIC patentuota Ecodan Next Ge­neration sistema (pati naujausia versija D) skirta ir mažesnės kvadratūros namams.

Nepertraukiamas darbas – dėl įdiegtos „Auto restart“ funkcijos, net ir po elektros tiekimo trukdžių, įrenginys vėl pradeda automatiškai veikti pagal nustatytus parametrus.

Valdykite šilumos siurblį iš bet kurios vietos – valdykite savo namų šildymą ir karštą vandenį naudodami „Mitsubishi Electric MELCloud“ programą, kuri yra puiki Jūsų šildymo sistemos pagalbininkė.
 
Tylus veikimas galingų oro kondicionierių triukšmo lygis itin žemas – iki 47 dB(A). Tokioms galingoms sistemoms šis rodiklis yra labai žemas. Tylus lauko įrenginio veikimas. „Mitsubishi Electric“ šilumos siurbliai yra sukurti taip, kad užtikrintų jums geriausią įmanomą patalpų klimatą be triukšmo, „Geodan“ nėra išimtis. Esant žemam triukšmo lygiui, „Geodan“ yra net vienas tyliausių geoterminių šilumos siurblių rinkoje. Be to, „Geodan“ integruotas tylos režimas, o tai reiškia, kad naktimis jis veikia tyliau, kad netrukdytų jūsų miegui.
geodan
Techninė modelių specifikacija

Šilumos siurblys Mitsubishi Electric GEODAN ECODAN geoterminis žemė-vanduo

Papildoma informacija

Pasirinkite prekės modelį

iki 10 kW EHGT17D-YM9ED, Mitsubishi Electric

Gamintojas

Mitsubishi Electric

Gauti nemokamą konsultaciją

Pateikite užklausą dėl Šilumos siurblys Mitsubishi Electric GEODAN ECODAN geoterminis žemė-vanduo