fbpx
ORIS.LT LOGO

Šilumos siurblys Mitsubishi Electric „Viskas viename“ ECODAN talpykla su integruotu 170-300 l boileriu oras-vanduo

Mitsubishi Electric įrenginiai – šilumos šaltinis. Tai yra ilgaamžiškumo, ekonomiškumo ir patogaus naudojimo garantija Jūsų namams!

Techniniai duomenys: Mitsubishi Electric ECODAN

Gaukite bene geriausią pasiūlymą per 1 darbo dieną:

Mus rinktis verta!

Įmonės darbai apdrausti 500000€, todėl jausitės saugūs

Servisas ir aptarnavinas

Profesionalių montuotojų komanda

Įmonė su 8 metų patirtimi

Lizingas tik 4% metams

Sutvarkome APVA parama

Atrinkti geriausi ir optimaliausi produktai

Patraukli kaina
montavimo darbams

Profilaktinė priežiūra,
garantija darbams ir įrangai

Padedame gauti
APVA paramą

Elektrinę pilnai
priduodame ESO

Mitsubishi Electric šilumos siurblys oras-vanduo ilgalaikiui komfortui

Šilumos siurbliai yra efektyvus ir ekologiškas jūsų namų šilumos šaltinis. Be temperatūros nustatymo, tam nereikia jokio vartotojo įsikišimo, leidžiančio praleisti laiką taip, kaip jums patinka. Dėl hermetiškos sistemos ir daugybės apsaugos priemonių šiuolaikinis šilumos siurblys yra vienas saugiausių šildymo šaltinių. Sprendžiant dėl ​​tokio sprendimo, nereikia naudoti kamino ar turėti atskirą patalpą katilinei. Visos sistemos surinkimas yra greitas ir ekonomiškas tradicinėms šildymo sistemoms. „Mitsubishi“ šilumos siurbliai yra ne tik šilumos šaltinis. Tai yra ilgaamžiškumo, ekonomiškumo ir maksimalaus naudojimo patogumo garantija. Visa tai pagal šiuolaikinius standartus ir ekologinius reikalavimus. Kiekvienam įrenginiui gamintojas siūlo 5 metų garantinį paketą. Garantija suteikiama visam įrenginiui su visais elementais.

mitsubishi

Kodėl rinktis ECODAN serijos šilumos siurblį?

Ilgesnis šildymo laikotarpis – šilumos siurblys gali grįžti į šildymo režimą daug greičiau nei dauguma šilumos siurblių ir palaikyti šilumą ilgiau.

Atsinaujinanti energija – naudojamas ekologiškesnis šaltnešis R32. Jis turi tris kartus mažesnį GWP. Naujo šaltnešio dėka galima sumažinti jo kiekį sistemoje ir padidinti įrangos efektyvumą.

Šildymas visus metus – šios serijos įrenginys gali būti naudojamas ištisus metus – jis leidžia palaikyti komfortišką namo temperatūrą šildymo režimu, net jei termometras už lango rodo 15 laipsnius žemiau nulio.

Lengvai pritaikomas – „Mitsubishi Zubadan“ asortimentas gali būti naudojamas su daugybe skirtingų tipų vidaus įrenginių.

Patogus naudojimas

Prie Ecodan sistemos rekomenduojame įsigyti belaidį valdymo pultelį su kambario temperatūros jutikliu PAR-WT50R-E, kuris stebės Jūsų šildymą ir karšto vandens ruošimą. Dieną, pašildžius saulei maksimaliai sumažinamas energijos suvartojimas, efektyviai palaikoma pasirinkta patalpų ir optimaliausia vandens temperatūra šildymo sistemoje.

Ecodan serijos šilumos siurbliu karšto vandens ir šildymo išlaidų sutaupymas gali būti iki 70% .

Pritaikomumas

Dėl įdiegtų pažangiausių technologijų ir aukšto našumo kompresoriaus, naujieji ECODAN pasižymi itin aukštomis techninėmis charakteristikomis. „Ecodan“ aprūpina jūsų namus nuolatiniu karštu vandeniu per specialią „viskas viename“ „Ecodan“ karšto vandens kaupimo sistemą. Šios saugojimo sistemos yra specialiai sukurtos integruoti su „Ecodan“ lauko bloku: SUZ-SWM, PUD-SHWM, PUD-SWM, 40-140 dydžio R32 įrenginiais,PUHZ-SW75YAA, 80-140 dydžio R32 įrenginiais. 

Lauko blokas, karšto vandens cilindras ir sistemos nuotolinis valdiklis intuityviai veikia kartu, kad būtų užtikrintas itin energiškai efektyvus šildymas. Jei sistema sukurta tiekti centrinį viso namo šildymą, grindų ir radiatorių sienų elementai taip pat bus sistemos dalis. 

Pažangumas

„Ecodan“ šilumos siurblys yra pritaikytas net Naujosios Zelandijos žemos temperatūros sąlygoms. Kai temperatūra žiemą reguliariai krenta žemiau 0 ° C, ši sistema žiemos sezono metu ir toliau efektyviai tiekia karštą vandenį dušams, prausimosi patalpoms ir virtuvei.

Įdiegta pažangi „Scale Trap“ technologija užtikrina vandens skaidrumą.

  • Greitas trijų miegamųjų namo kaitinimo laikas nuo 15 ° C iki 55 ° C per valandą.
  • Pusė bako (100 litrų) pakartotinai pašildyti tik 30 minučių
Logo-energy-conservation-Round_v3-1536x1536

Ekonomiškas

Inverterio technologijos dėka šios serijos modeliai pasižymi aukščiausiu energijos suvartojimo standartu (A+++ klasė) ir aukštu energijos vartojimo efektyvumo koeficientu. Nors šilumos siurblys gali atrodyti kaip sudėtingas įrenginys, jo veikimo principas yra gana paprastas. Įrenginys nereikalauja ypatingo kambarių pritaikymo – jam nereikia kamino ar didelių aptarnavimo intervalų. Nors prietaisas eksploatuojant naudoja elektrą, jo veikimas yra net 4 kartus pigesnis nei tipiškų įrenginių su elektriniu katilu.

Mitsubishi Electric ECODAN privalumai

Patobulinta D versija – dabar MITSUBISHI ELECTRIC patentuota Ecodan Next Ge­neration sistema (pati naujausia versija D) skirta ir mažesnės kvadratūros namams.

Nepertraukiamas darbas – dėl įdiegtos „Auto restart“ funkcijos, net ir po elektros tiekimo trukdžių, įrenginys vėl pradeda automatiškai veikti pagal nustatytus parametrus.

Tylus veikimas – galingų oro kondicionierių triukšmo lygis itin žemas – iki 46 SPL. Tokioms galingoms sistemoms šis rodiklis yra labai žemas. Tylus lauko įrenginio veikimas. Specialios konstrukcinės savybės leidžia bet kuriuo metu palaikyti tylų darbą. Šis itin tylus veikimas reiškia, kad namų savininkai dabar gali pasirinkti patogiausią „Ecodan“ vietą netrukdydami kaimynams. Tai leidžia pasirinkti bet kurią vietą šilumos siurbliui ir idealiai tinka vietovėms, kurios yra ypač jautrios lauko triukšmui.

Valdykite šilumos siurblį iš bet kurios vietos – valdykite savo namų šildymą ir karštą vandenį naudodami „Mitsubishi Electric MELCloud“ programą, kuri yra puiki Jūsų šildymo sistemos pagalbininkė.
mitsubishi-electric-ecodan-zubadan-1
Techninė modelių specifikacija

Šilumos siurblys Mitsubishi Electric „Viskas viename“ ECODAN talpykla su integruotu 170-300 l boileriu oras-vanduo

Papildoma informacija

Pasirinkite prekės modelį

170 l EHST17D-YM9D, Mitsubishi Electric, 200 l EHST20D-YM9D, Mitsubishi Electric, 300 l EHST30D-YM9ED, Mitsubishi Electric

Gamintojas

Mitsubishi Electric

Gauti nemokamą konsultaciją

Pateikite užklausą dėl Šilumos siurblys Mitsubishi Electric „Viskas viename“ ECODAN talpykla su integruotu 170-300 l boileriu oras-vanduo