fbpx
ORIS.LT LOGO

Šilumos siurblys Mitsubishi Electric CAHV 50 kW monoblokas

Mitsubishi Electric įrenginiai – šilumos šaltinis. Šis šilumos siurblys yra ilgaamžiškumo, ekonomiškumo ir patogaus naudojimo garantija stambiems objektams!

Techninė charakteristika: Mitsubishi Electric CAHV

Gaukite bene geriausią pasiūlymą per 1 darbo dieną:

Mus rinktis verta!

Įmonės darbai apdrausti 500000€, todėl jausitės saugūs

Servisas ir aptarnavinas

Profesionalių montuotojų komanda

Įmonė su 8 metų patirtimi

Lizingas tik 4% metams

Sutvarkome APVA parama

Atrinkti geriausi ir optimaliausi produktai

Patraukli kaina
montavimo darbams

Profilaktinė priežiūra,
garantija darbams ir įrangai

Padedame gauti
APVA paramą

Elektrinę pilnai
priduodame ESO

Mitsubishi Electric QAHV šilumos siurblys ilgalaikiui komfortui

Šilumos siurbliai yra efektyvus ir ekologiškas jūsų patalpų šilumos šaltinis. Be temperatūros nustatymo, tam nereikia jokio vartotojo įsikišimo, leidžiančio praleisti laiką taip, kaip jums patinka. Dėl hermetiškos sistemos ir daugybės apsaugos priemonių šiuolaikinis šilumos siurblys yra vienas saugiausių šildymo šaltinių. Sprendžiant dėl ​​tokio sprendimo, nereikia naudoti kamino ar turėti atskirą patalpą katilinei. Visos sistemos surinkimas yra greitas ir ekonomiškas tradicinėms šildymo sistemoms. Visa tai pagal šiuolaikinius standartus ir ekologinius reikalavimus. Kiekvienam įrenginiui gamintojas siūlo 5 metų garantinį paketą. Garantija suteikiama visam įrenginiui su visais elementais.

mitsubishi

Kodėl rinktis CAHV serijos šilumos siurblį?

Efektyvus – į vieną valdymo sistemą gali būti apjungti net iki 16 lauko blokų (bedra šilumos galia iki 688 kW), valdant juos bendru nuotolinio valdymo bloku PAR-W21MAA. Veikimas galimas dviem režimais – šildymo prioriteto arba energijos naudojimo efektyvumo prioriteto.

Funkcionalus – susideda iš dviejų nepriklausomų hidraulinių kontūrų, turinčių po 50 proc. galios.

Optimalus – šios serijos įrenginys gali būti naudojamas ištisus metus – jis leidžia palaikyti komfortišką temperatūrą šildymo režimu ir tiekti karštą vandenį.

Pritaikomas – naujasis šilumos siurblys CAHV-P500YA-HPB gali būti suderinamas su įvairiomis kitomis MITSUBISHI ELECTRIC sistemomis.

Valdykite šilumos siurblį iš bet kurios vietos

Valdykite savo namų šildymą ir karštą vandenį naudodami „Mitsubishi Electric MELCloud“ programą, kuri yra puiki Jūsų šildymo sistemos pagalbininkė.

Pagrindiniai bruožai: karšto vandens ir šildymo funkcijos , apsauga nuo šalčio, atostogų režimas, 7 dienų savaitės tvarkaraštis, veikimo režimo ataskaitos energijos / einamųjų išlaidų ataskaitos, tiesioginis orų kanalas.

mitsubishi

Mitsubishi Electric CAHV serijos šilumos siurblio privalumai

Pažangūs valdikliai suteikia galimybę kaskadomis įjungti ir išjungti turimus įrenginius, kad jie bet kuriuo metu atitiktų pastato šilumos apkrovą. Sistema gali būti sudaryta iš 16 įrenginių, taip padidinti po 0,5 kW galią, nuo 18 kW iki 688 kW. Šis moduliacijos lygis yra unikali ir apibrėžianti CAHV sistemos ypatybė. Užtikrinama, jog atskiri įrenginiai nepatiria neproporcingos šilumos apkrovos.

Karštas vanduo, naudojant iš oro paimamą šiluminę energiją – CAHV šilumos siurblys patikimai tiekia karštą vandenį visose patalpose, kuriose reikalingas didesnis karšto vandens kiekis. Nesvarbu, ar tai yra centrinis karšto vandens tiekimas viešbučiuose, sporto vietose ar baseinuose.

  • Veikia iki -28 ° C lauko temperatūros.
  • Didesnė nei 53 kW šildymo galia.
  • Maksimali 65 ° C temperatūra taip pat užtikrina veiksmingą apsaugą.
Techninė modelių specifikacija

Šilumos siurblys Mitsubishi Electric CAHV 50 kW monoblokas

Papildoma informacija

Pasirinkite prekės modelį

Iki 63,8 kW CAHV P500 YB-HPB, Mitsubishi Electric

Gamintojas

Mitsubishi Electric

Gauti nemokamą konsultaciją

Pateikite užklausą dėl Šilumos siurblys Mitsubishi Electric CAHV 50 kW monoblokas