fbpx
ORIS.LT LOGO

Šilumos siurblys Hitachi Yutaki S80 4/6 oras-vanduo

„Hitachi“ – pasaulinis aukščiausios kokybės klimato kontrolės sprendimų prekės ženklas, pripažintas už savo gebėjimą patenkinti klientų poreikius.

Techninė charakteristika: Hitachi Yutaki S80 4/6

Gaukite bene geriausią pasiūlymą per 1 darbo dieną:

Mus rinktis verta!

Įmonės darbai apdrausti 500000€, todėl jausitės saugūs

Servisas ir aptarnavinas

Profesionalių montuotojų komanda

Įmonė su 8 metų patirtimi

Lizingas tik 4% metams

Sutvarkome APVA parama

Atrinkti geriausi ir optimaliausi produktai

Patraukli kaina
montavimo darbams

Profilaktinė priežiūra,
garantija darbams ir įrangai

Padedame gauti
APVA paramą

Elektrinę pilnai
priduodame ESO

Kodėl verta rinktis "Hitachi Yutaki" šilumos siurblį?

„Hitachi Yutaki S80“ šilumos siurblį „oras-vanduo“ sudaro atskiri blokai: vidinis ir išorinis. Aukščiausios kokybės ir efektyvumo „Hitachi“ A+++ energetinės klasės šilumos siurblys „S80“ skirtas patalpoms šildyti ir karštam vandeniui ruošti (papildomai statomas karšto vandens šildytuvas).

hitachi yutaki
Hitachi Yutaki šilumos siurbliai

"Oras vando" šilumos siurbliai

„Oras-vanduo“ šilumos siurbliai yra laikomi viena labiausiai energiją tausojančių technologijų, nes jie pagamina daugiau šiluminės energijos nei suvartoja elektros energijos. Japonų gamintojo „Hitachi“ šilumos siurblių serijos „Yutaki“ energetinio efektyvumo klasė yra A+++, todėl sutaupysite pinigų, sumažinsite elektros energijos suvartojimą bei aplinkai daromą neigiamą įtaką. Dėl „Yutaki“ serijos šilumos siurblių gamyboje naudojamų inovatyvių sprendimų, šilumos siurblių galia krenta nežymiai, žemėjant lauko temperatūrai iki didelių šalčių (iki –25 °C). Patobulintos sparnuotės ir našesni šilumokaičiai „Hitachi“ šilumos siurblių išoriniams blokams leidžia veikti tyliai ir ypač efektyviai ištisus metus.

Valdykite šilumos siurblį paprastai!

Visų „Hitachi“ serijų sistemos valdomos vienodu valdikliu. Lengvai valdomos visos sistemos funkcijos: šildymo, vėsinimo, karšto vandens ruošimo ir baseino vandens šildymo. Valdiklis su LCD ekranu ir termostatu apima visas programas, todėl nereikia jokių išorinių elementų. Juo galima tiesiogiai kontroliuoti sistemą, pavyzdžiui, atlikti dienos ir savaitės programavimą, valdyti ruošiamo vandens temperatūrą, veikimo režimus ir kt. Jį galima naudoti kaip zonų termostatą ir net derinti su „Hitachi“ belaidžiu termostatu.

Hitachi yutaki siurbliai

Optimalus veikimas ir didžiausias efektyvumas

„Yutaki“ serijos sprendimai šildo temperatūrai lauke nukritus net iki –25 °C. Tai sprendimas unikalioms rinkoms. Šie sprendimai taip pat gali ruošti vandenį iki 60 °C, nenaudojant atsarginio šildytuvo.

„Yutaki“ sistemos suprojektuotos veikti be atsarginių elektrinių šildytuvų, tačiau kai kuriuose modeliuose jie sumontuojami gamyklose, o kituose – jei pageidauja klientas. Net ir sumontavus, vartotojas juos gali išjungti, naudodamas paprastą valdymo sistemą.

Hitachi Yutaki šilumos siurbliai

Prekės savybės

Hitachi Yutaki siurbliai

Šioje šilumos siurblių serijoje naudojamas R32 šaltnešis

R32 yra naujas šaltnešis, žymiai ekologiškesnis ir turintis tris kartus mažesnį GWP. Naujo šaltnešio dėka galima sumažinti jo kiekį sistemoje ir padidinti įrangos efektyvumą.

Dėl savo išskirtinių savybių R32 išsiskiria labai gerais energijos vartojimo efektyvumo rodikliais. Šaldymo potencialas 1,5 karto didesnis už R410A, o tai reiškia, kad pasiekti norimą temperatūrą reikia mažiau energijos ir mažesnio aušalo kiekio.

  • „Filter Plus“ – išjungimo vožtuvas: „Yutaki“ sistemose yra sumontuoti rutuliniai vožtuvai, kuriuose yra keičiami cilindriniai filtrai. Juos lengva patikrinti ir išimti techninės priežiūros metu. Atskiras vožtuvas atlieka dvi svarbias funkcijas: idealiai užsandarina rutulinius vožtuvus ir kruopščiai filtruoja skystį. Jis puikiai apsaugo visus „Hitachi Yutaki“ sistemų komponentus.  Lyginant su įprastai naudojamais trimis komponentais (vienu filtru ir dviem išjungimo vožtuvais), „Filter Plus“ užtikrina mažus slėgio nuostolius. Be to, jį paprasta montuoti ir jis neužima daug vietos. Visus komponentus patogu pasiekti iš įrenginio priekio. Vamzdžiai įrengti įrenginio gale, todėl, lyginant su kitų gamintojų sistemomis, patogiau atlikti montavimo darbus.
Hitachi Yutaki šilumos siurbliai
Hitachi Yutaki siurbliai
  • Konfigūravimas greičiau nei per 5 minutes – dėl intuityvios nustatymo sąsajos sistemas sukonfigūruoti galima greitai ir paprastai. Visos sistemos kontroliavimas reiškia, kad ją galima sukonfigūruoti vos per 5 minutes.
  • Papildoma nauda – išsiplėtimo vožtuvas sumontuotas vidiniame bloke, todėl galima sumontuoti ilgesnius vamzdžius, sumažinant energijos nuostolius vėsinimo dalyje. Dėl didesnio vamzdžių ilgio, „Yutaki“ serija užtikrina didesnę vėsinimo galią vasaros metu, nesuvartojant daugiau elektros energijos.
  • Geriausi rezultatai rinkoje- „Yutaki S“ naudingumo koeficientas yra vienas didžiausių, lyginant su konkurentų sistemomis. Tai reiškia mažiau energijos sąnaudų ir daugiau sutaupymo. Visi moduliai yra aukščiausios energijos efektyvumo klasės – A+++.
  • Pritaikyta prie kiekvienos situacijos – „Yutaki S80“ galima rinktis iš dviejų modelių, atsižvelgiant į poreikius: vienas tik šildymui ir vienas šildymui bei karštam vandeniui ruošti. Yra du 200 ir 260 L talpos karšto vandens šildytuvai, kuriuos galima įmontuoti vidaus modulyje arba sumontuoti greta jo. (2 pav.)
  • Didžiausias šildymo pajėgumas – naudojant atsinaujinančių išteklių energiją, vandenį galima įkaitinti iki +80 °C net esant labai žemai temperatūrai, pvz. iki –25 °C.
Hitachi Yutaki šilumos siurbliai
Techninė modelių specifikacija

Šilumos siurblys Hitachi Yutaki S80 4/6 oras-vanduo

Papildoma informacija

Pasirinkite prekės modelį

11,0kW S80 4 RWH-4.0(V)NFE + RAS-4WH(V)NPE, Hitachi, 16,0kW S80 6 RWH-6.0(V)NFE + RAS-6WH(V)NPE, Hitachi

Gamintojas

Hitachi

Gauti nemokamą konsultaciją

Pateikite užklausą dėl Šilumos siurblys Hitachi Yutaki S80 4/6 oras-vanduo