ORIS.LT LOGO

Šilumos siurblys Cooper&Hunter ARCTIC INVERTER oras-oras

A +++ efektyvumo klasės energiją taupanti įranga, sutaupoma iki 40%

Cooper&Hunter – išmanūs konstrukciniai sprendimai, šiuolaikiškas dizainas ir patogumas. Cooper&Hunter ARCTIC INVERTER oras-oras šilumos siurblys užtikrins aukštą kokybės lygį, unikalias technines savybes, inovatyvumą ir modernų dizainą, kuris derės Jūsų namuose ir  palaikys komfortišką temperatūrą.

Gaukite bene geriausią pasiūlymą per 1 darbo dieną:

Mus rinktis verta!

Įmonės darbai apdrausti 500000€, todėl jausitės saugūs

Servisas ir aptarnavinas

Profesionalių montuotojų komanda

Įmonė su 8 metų patirtimi

Lizingas tik 4% metams

Sutvarkome APVA parama

Atrinkti geriausi ir optimaliausi produktai

Patraukli kaina
montavimo darbams

Profilaktinė priežiūra,
garantija darbams ir įrangai

Padedame gauti
APVA paramą

Elektrinę pilnai
priduodame ESO

Cooper&Hunter – vieni iš populiariausių klimato palaikymo įrenginių pasaulyje 

Nuo 2003 metų Cooper&Hunter kompanijos pagamintos produkcijos su prekiniu ženklu C&H (COOPER&HUNTER) kiekis jau matuojamas milijonais vienetų. COOPER&HUNTER technika užsitarnavo ypač didelį populiarumą skirtinguose kontinentuose, o prekinis ženklas C&H klimato palaikymo įrangos rinkoje tapo kokybės ir patikimumo ženklu. Tai lėmė kruopšti gamybos kokybės patikra, visiška atsakomybė už galutinį produktą ir išraiškinga marketingo strategija. C&H sukūrė unikalią programą: „Tobulo produkto strategija“ ir „Globali kokybės kontrolė“. Taikant ją pasiekė aukščiausius kokybės rodiklius. Oro kondicionieriai ne tik užtikrina aukštus kokybės principus, bet yra ir patogaus valdymo – galima valdyti su nuotolinio valdymo ar laidiniu pulteliu. „COMFORT INNOVATIONS“ – tai prekės ženklo „COOPER & HUNTER“ šūkis. Komfortiška atmosfera su šio prekės ženklo prietaisais jau naudojasi milijonai žmonių iš įvairių pasaulio vietų. 

Cooper&Hunter ARCTIC INVERTER oras-oras šilumos siurblys naudojamas su R32 šaltnešiu

Tai naujas šaltnešis, žymiai ekologiškesnis ir turintis tris kartus mažesnį GWP. Naujo šaltnešio dėka galima sumažinti jo kiekį sistemoje ir padidinti įrangos efektyvumą.

Nors tiesioginio draudimo parduoti R410A šaltnešį nėra, Europos Sąjunga nustatė priemones, skirtas palaipsniui sumažinti jo naudojimą iki minimumo. Nuo 2025 metų R410A šaltnešio naudojimas bus draudžiamas atskirose split sistemose, įskaitant visus oro šilumos siurblius.

Cooper&Hunter ARCTIC INVERTER oras-oras šilumos siurblių privalumai

 • Ozone saugus didelio efektyvumo freonas R32;
 • Apsauga nuo šalčio namuose + 8 ° C; Oro kondicionierius palaikys 8 ° C temperatūrą, neleisdamas užšaldyti patalpos ir naudos kuo mažiau elektros energijos;
 • Specialus veikimo algoritmas, užtikrinantis stabilų ir efektyvų veikimą esant neigiamai temperatūrai lauke, šildantis kompresorių ir talpyklą, lauko bloko ventiliatoriaus greičio reguliatorių;
 • Aukščiausia energijos vartojimo efektyvumo klasė. Energiją taupanti A +++ tipo energijos vartojimo efektyvumo klasė – GENERATON V;
 • „CH 7-SKY Technology“ – sudėtinga filtravimo sistema, pagrįsta septyniais plataus veikimo spektro filtrais Stilingas LED ekranas vidinio bloko skydelyje.
 • Pažangus valdymas AUTO režimu – automatinis darbo režimų keitimas atsižvelgiant į kambario temperatūros pokyčius;
 • Nuotolinio valdymo germicidinė danga;
 • GREEN – FIN – šilumokaičiai su antikorozine danga;
 • Automatinis paleidimas – automatinio perkrovimo funkcija su atminties nustatymais;
 
 • Valdymo užraktas.
 • Pažangi atsišaldymo technologija.
 • Wi-Fi modulis

Produkto savybės

 • Tolygus oro paskirstymas – integruotas keturių krypčių oro srauto paskirstymas. Oro srautas nukreipiamas kairėn-dešinėn, iš viršaus į apačią ir paskirstomas po visą patalpą. Integruotas automatinis režimas SWING tolygiam oro išsklaidymui. Komfortas ir optimali temperatūra visuose namų kampeliuose!
 • Oro jonizatorius „Šaltoji plazma“ –  naujos kartos visiško oro išvalymo technologija. Tai sterilizacija ir dezodoracija saugesnei ir švaresnei aplinkai. Efektyvus jonizatorius apsaugo patalpą nuo blogų kvapų ir kenksmingų dalelių bei bakterijų. Sterilizuoja ne tik orą, praeinantį per oro kondicionierių, bet ir patalpoje esančius paviršius.
 • Savidiagnostika – įrenginio gedimai rodomi ekrane su klaidų kodais, todėl lengviau diagnozuoti pagrindinių blokų ir režimų veikimo sutrikimus, jų priežastis. 
 • Tolygus oro paskirstymas – oro srautas nukreipiamas kairėn-dešinėn
  nuotolinio valdymo pultu.
Techninė modelių specifikacija

Šilumos siurblys Cooper&Hunter ARCTIC INVERTER oras-oras

Papildoma informacija

Gamintojas

Cooper&Hunter

Modeliai

2,8 kW CH-S09FTXLA-NG, Cooper&Hunter, 3,67 kW CH-S12FTXLA-NG, Cooper&Hunter, 5,3 kW CH-S18FTXLA-NG, Cooper&Hunter, 7,4 kW CH-S24FTXLA-NG, Cooper&Hunter

Gauti nemokamą konsultaciją

Pateikite užklausą dėl Šilumos siurblys Cooper&Hunter ARCTIC INVERTER oras-oras