ORIS.LT LOGO

Šilumos siurblys Ariston Nimbus Flex ST oras-vanduo

ARISTON šilumos siurbliai oras vanduo – ekonomiškas, šiuolaikiškas ir efektyvus šildymo būdas.

Ariston Nimbus Flex ST oras-vanduo šilumos siurblys veikia labai paprastai: aušinamas lauko oras, kurio metu veikiant slėgiui gaunama šiluma, kuri perduodama per šilumokaitį ir panaudojama patalpų šildymui radiatoriams ar grindiniam šildymui bei karšto vandens ruošimui. Paprastas ARISTON šilumos siurblių oras vanduo montavimas ir eksplotacija, mažos elektros sąnaudos, prieinama kaina, aukštas efektyvumas bei žinomas gamintojas ARISTON garantuos jog ilgai nauodotas šilumos siurblys oras vanduo tarnaus nepriekaištingai, nepraras savo efektyvumo ir ekonomiškumo, bei nereikalaus jokios priežiūros ištisus metus.

Techninė charakteristika: Ariston Nimbus Flex ST

 

Gaukite bene geriausią pasiūlymą per 1 darbo dieną:

Mus rinktis verta!

Įmonės darbai apdrausti 500000€, todėl jausitės saugūs

Servisas ir aptarnavinas

Profesionalių montuotojų komanda

Įmonė su 8 metų patirtimi

Lizingas tik 4% metams

Sutvarkome APVA parama

Atrinkti geriausi ir optimaliausi produktai

Patraukli kaina
montavimo darbams

Profilaktinė priežiūra,
garantija darbams ir įrangai

Padedame gauti
APVA paramą

Elektrinę pilnai
priduodame ESO

Kodėl Ariston Nimbus Flex ST oras-vanduo šilumos siurblys?

Ariston Nimbus Flex ST Oras-vanduo šilumos siurblys skirtas patalpų šildymui ir vėsinimui. Buitinis karštas vanduo ruošiamas 180 litrų atskiroje talpoje, kartu komplektuojamame vandens šildytuve.

Įrenginys visiškai paruoštas naudojimui – komplekte yra kambario termostatas, lauko temperatūros jutiklis. Patogesniam valdymui yra įmontuotas WIFI modulis, kuriuo šilumos siurblį valdysite internetu.
Įrenginys efektyviai veikia iki -20oC lauko temperatūros. Papildomas 2+2+2kW kaitinimo elementas pravers, kai šilumos, gaunamos iš oro, nepakaks vandens temperatūrai pakelti. Moduliuojamas cirkuliacinis siurblys taupo energiją.

Ariston Nimbus Flex S Oras-vanduo šilumos siurblys
ariston-silumos-siurblys-oris-lt

Šiuolaikiški sprendimai

Naujos kartos funkcijos skirtos tam, kad būtų kontroliuojama ir reguliuojama šildymo sistema, taip palaikant maksimalų komfortą bei taupant energiją. Su Ariston Net galite valdyti savo namų ir karšto vandens temperatūrą iš bet kurio pasaulio kampo iš bet kurio įrenginio, kuris gali prisijungti prie interneto. BusBrigeNet technologija – greitesnis būdas prisijungti prie sistemos sąsajos, centrinių ir kitų komponentų.

Be Wi-Fi modulio, Nimbus S Net komplekte taip pat yra Ariston Sensys kambario termostatas temperatūros valdymui ir lauko temperatūros jutiklis.

Maksimalus efektyvumas net ir atšiauriomis sąlygomis

Naujasis Ariston Nimbus pasižymi labai dideliu COP ir šilumos atidavimu net ir esant žemoms lauko temperatūroms. Nominalus COP – iki 5.25, o sezoninis SCOP – 4.86.

Ariston Nimbus Flex ST Oras-vanduo šilumos siurblys
Ariston Nimbus Flex S Oras-vanduo šilumos siurblys

Ariston Nimbus Flex ST šilumos siurblio privalumai

  • Karštas vanduo bet kada, kai jo reikia – su Compact ir Flex modeliais komplektuojami 177 litrų talpos vandens šildytuvai turi didelį šilumokaičio plotą. To dėka karštas vanduo paruošiamas vos per 1 val. 30 min.
  • Pilna kontrolė, kad ir kur bebūtumėte – standartiškai S Net komplekte yra įrenginys, suteikiantis galimybę valdyti jį internetu, tam naudojant kompiuterį arba išmanųjį prietaisą su Ariston Net programėle (Android arba iOS).
  • Itin žemas triukšmo lygis – modelio 40 skleidžiamas triukšmo lygis siekia tik 56 dB.
  • Grindinis patalpų vėsinimas – dėka reversinės technologijos, Nimbus S Net gali ne tik šildyti namus šaltuoju metų laiku, bet taip pat vėsinti juos vasarą.
  • Atskiras pakabinamas vidinis blokas ir atskirai pastatoma 177 litrų karšto vandens talpa.
  • Itin efektyvus šalto klimato vietovėse, su integruotais pagalbiniais kaitinimo lementais garantuotam komfortui bet kokioje situacijoje.
  • Visada pasiekiamas dėka Ariston Net nuotolinio valdymo, su galimybe stebėti šilumos suvartojimą.
 
Techninė modelių specifikacija

Šilumos siurblys Ariston Nimbus Flex ST oras-vanduo

Papildoma informacija

Pasirinkite prekės modelį

180L šildytuvas 13,6kW 3300922, Ariston, 300L šildytuvas 13,6kW 3300922, Ariston, 180L šildytuvas 16,6kW 3300923, Ariston, 300L šildytuvas 16,6kW 3300923, Ariston

Gamintojas

Ariston

Gauti nemokamą konsultaciją

Pateikite užklausą dėl Šilumos siurblys Ariston Nimbus Flex ST oras-vanduo