ORIS.LT LOGO

Šilumos siurblys Airwell WELLEA Split oras-vanduo trifazis

Jau daugiau nei 70 metų šiluminių ir klimatinių sprendimų ekspertas ir kūrėjas, „Airwell”, kurio misija – kurti ir gerinti gerovę.Airwell” įsipareigoja siūlyti optimalų komfortą ir savijautą, pritaikytą kiekvieno poreikiui: oro kokybė, temperatūra, triukšmas, dizainas, komfortas, kaina.

 Techniniai duomenys: Airwell WELLEA Split

 

Gaukite bene geriausią pasiūlymą per 1 darbo dieną:

Mus rinktis verta!

Įmonės darbai apdrausti 500000€, todėl jausitės saugūs

Servisas ir aptarnavinas

Profesionalių montuotojų komanda

Įmonė su 8 metų patirtimi

Lizingas tik 4% metams

Sutvarkome APVA parama

Atrinkti geriausi ir optimaliausi produktai

Patraukli kaina
montavimo darbams

Profilaktinė priežiūra,
garantija darbams ir įrangai

Padedame gauti
APVA paramą

Elektrinę pilnai
priduodame ESO

Kodėl rinktis "Airwell" WELLEA Split šilumos siurblį?

Wellea Split” šilumos siurblys oras-vanduo – tai universalus namų sprendimas, kuriuo galima valdyti karštą vandenį, šildymą ir vėsinimą.

airwell

Puikiai tinka Lietuvos klimatui

„Wellea Split“ šilumos siurblys susideda iš 2 vienetų, vidaus ir lauko, garantuojančių išskirtinį šiluminį našumą net esant ekstremalioms temperatūroms.

Sukurtas lauko temperatūrai nuo -25°C iki 46°C, „Wellea Split” šilumos siurblys užtikrina greitą temperatūros valdymą. Tai garantuoja pastovią ir patogią aplinką tiek žiemą, tiek vasarą.

Sujungiamas su siųstuvais

„Wellea Split“ šilumos siurblys yra suderinamas su visais siųstuvais ir gali būti naudojamas su grindų šildymu, radiatoriais arba fan-coil įrenginiais.

AIrwell

A+++ energijos įvertinimas

„Wellea Split“ šilumos siurblys –  vidutiniškai sunaudoja ketvirtadalį įprasto radiatoriaus elektros energijos ir turi A+++ energijos įvertinimą. Sumažinkite savo sąskaitą už energiją, palyginti su katilu ar standartiniais elektriniais radiatoriais.

Lengva valdyti

Naudodami „Wi-Fi“ ryšį galite valdyti savo namų temperatūrą iš bet kurios vietos. „AirHome“ išmaniojo telefono programa leidžia nuotoliniu būdu valdyti termostatą, kad pasiektumėte tobulą temperatūrą vos atvykus arba sustojus, jei esate išvykę.

Airwell
Techninė modelių specifikacija

Šilumos siurblys Airwell WELLEA Split oras-vanduo trifazis

Papildoma informacija

Gamintojas

Airwell

Modeliai

12,10 kW AW-WHPSA1216-N93/AW-YHPSA12-H93, Airwell, 15,50 kW AW-WHPSA1216-N93/AW-YHPSA14-H93, Airwell, 16,00 kW AW-WHPSA1216-N93/AW-YHPSA16-H93, Airwell

Gauti nemokamą konsultaciją

Pateikite užklausą dėl Šilumos siurblys Airwell WELLEA Split oras-vanduo trifazis