ORIS.LT LOGO

Sieninis oro kondicionierius vidinė dalis Mitsubishi Electric 2-5 kW MSZ-LN Multi split

Mitsubishi Electric oro kondicionieriai – šilumos siurbliai – modernaus dizaino, kokybiški, ilgaamžiai ir ekonomiški įrenginiai.

Tai stiprus prekinis ženklas. Visi produktai kuriami savo laboratorijose, o komponentai gaminami savo gamyklose. Todėl Mitsubishi Electric gali užtikrinti aukštą ir patikimą gaminamų produktų kokybę. Tai ilgalaikė ir saugi investicija, optimalus kokybės, efektyvumo, funkcionalumo ir kainos santykis.

Gaukite bene geriausią pasiūlymą per 1 darbo dieną:

Mus rinktis verta!

Įmonės darbai apdrausti 500000€, todėl jausitės saugūs

Servisas ir aptarnavinas

Profesionalių montuotojų komanda

Įmonė su 8 metų patirtimi

Lizingas tik 4% metams

Sutvarkome APVA parama

Atrinkti geriausi ir optimaliausi produktai

Patraukli kaina
montavimo darbams

Profilaktinė priežiūra,
garantija darbams ir įrangai

Padedame gauti
APVA paramą

Elektrinę pilnai
priduodame ESO

"Mitsubishi Electric" prisideda prie tvarios visuomenės

MITSUBISHI ELECTRIC aplinkosaugos deklaracija: „Per platų spektrą technologijų ir veiklos sričių, skirtų namams, biurams, gamykloms, infrastruktūrai ir netgi kosmoso erdvei, mes prisidedame prie tvarios visuomenės puoselėjimo“.

 

Gamintojas: Mitsubichi Electric
Kilmės šalis: Japonija
Garantija: 5 Metai
Kompresoriaus tipas: Inverteris

Spalvų pasirinkimas pagal Jūsų skonį

Naujieji MSZ-LN šilumos siurbliai pasižymi įspūdingu dizainu ir spalvų gama, kuri dera su nuotolinio valdymo pultelio spalva.

Galima rinktis iš keturių spalvų paletės:

 • tekstūrinės baltos
 • skaidrios baltos
 • ryškiai raudonos
 • juodos

Spalvų pasirinkimas leis sukurti dar jaukesnį ar modernesnį namų interjerą ir derinant jį apgalvoti kiekvieną detalę – oro kondicionierius pagal Jūsų spalvos poreikį.

„Hyper Heating“ technologija

MSZ-LN oro kondicionieriai dėl įdiegtos technologijos išlaiko nominalią galią net iki -15ºC. Be to, garantuojamas efektyvus ir ekonomiškas šilumos tiekimas iki -25ºC. Itin aukštas naudingumo koefiecientas COP – 5,52*, užtikrina nedideles sąnaudas bei efektyvų įrenginio darbą net ir šalčiausiomis žiemos dienomis.

Ekonomiškam veikimui 3D temperatūrinis jutiklis

Unikalus 3D „i-See“ jutiklis nuolat analizuoja jūsų kambario temperatūros profilį ir tiksliai nustato, kur esate. Turėdamas šiuos šiluminius duomenis, jis nukreipia geriausią šildymo ar vėsinimo kiekį ten, kur to labiausiai reikia.

 • I-see” leidžia pilnai kontroliuoti įrenginio funkcijas ir sumažinti elektros sąnaudas.
 • Nustato ne tik temperatūrinius skirtumus atskirose kambario vietose, bet ir fiksuoja, ar patalpoje yra žmonių. Taip įgalinamos funkcijos: “Netiesioginis oro srautas” (išpučiamo oro srautas nukreipiamas nuo žmogaus) bei “Tiesioginis oro srautas” (oro srautas pučiamas į žmogų).
 • Automatiškai perjungiamas į energiją taupantį režimą, kai patalpoje nėra žmonių. Kambario temperatūra tokiu atveju nukrinta vos keliais laipsniais, tačiau per ilgą laiką sutaupoma nemažai energijos – sąnaudos sumažinamos maždaug 10 proc. po 10 minučių, o po 60 min. – maždaug 20 proc.

Dvigubo barjero danga

Patentuota ir pirmoji pasaulyje „Mitsubishi Electric“ dvigubo barjero danga neleidžia dulkėms ir nešvarumams kauptis ant vidinio įrenginio paviršiaus; kad jūsų šilumos siurblys būtų švarus ištisus metus.

Pagrindinių vidinių komponentų, tokių kaip šilumokaitis, ventiliatorius ir vidinis ortakis, valymas yra svarbus tiek namų komfortui, tiek efektyvumui. Susikaupusios dulkės ir nešvarumai ne tik paprastai sukelia nemalonų kvapą, bet ir priverčia šilumos siurblį dirbti sunkiau, o tai gali žymiai sumažinti energijos vartojimo efektyvumą. Pamiršite šias bėdas!

Pažangi „Plasma Quad Plus“ filtrų sistema

Naujoji „Plasma Quad Plus“ filtrų sistema efektyviai pašalina šešių tipų oro teršalus, įskaitant bakterijas, alergenus, ore esančius teršalus, pelėsį, dulkes ir mikro daleles iki 99,7% efektyvumu; mes už švaresnę, sveikesnę gyvenamąją erdvę.

Išmanusis valdymas

Integruotas WIFI adapteris, prisijungus per Mitsubishi Electric MELCloud programėlę, leidžia jums pilnai kontroliuoti šilumos siurblio darbą nesvarbu, kur bebūtumėte – ar gulėtumėte namuose ant sofos, ar keliautumėte toli nuo namų. Paprasčiau ir būti negali -pasirinkus tinklą ir suvedus slaptažodį, automatiškai prisijungsite prie MELCloud bei galėsite pilnai valdyti savo įrenginį.

Funkcijos: atostogų režimas, 7 dienų savaitės tvarkaraštis, veikimo režimo ataskaitos energijos / einamųjų išlaidų ataskaitos , tiesioginis orų kanalas ir kt.

Daugiau produkto savybių

 • „Dual Split Vane“ oro išpūtimo technologija. Oras pučiamas įvairiais srautais, tiek horizontaliai, tiek vertikaliai, todėl kiekvienam žmogui kambaryje gali būti patogu.
 • Ekologiškesnis R32 šaltnešis. Siūlomas didesnis energijos vartojimo efektyvumas be įtakos ozono sluoksniui.
 • 6 žvaigždučių energijos vartojimo efektyvumas. 
 • „I-SAVE“ funkcija. Paspaudus vieną mygtuką, nustatoma norima (iš anksto nustatyta) patalpos oro temperatūra bei kiti parametrai (ventiliatoriaus greitis, oro srauto kryptis). Šią funkciją galima naudoti, pavyzdžiui, miegant, išeinant iš kambario ir pan. (tokiu atveju naudinga nustatyti energiją taupančius parametrus) ar tiesiog norint greitai įjungti mėgstamus šilumos siurblio veikimo nustatymus.
 • Ypač tylus veikimas. Pasižymi unikalia technologija, kuri leidžia vidiniam įrenginiui dirbti ypač tyliai.
 • Savaitinis programavimas. Nuotolinio valdymo pultelio pagalba yra galimybė suprogramuoti šilumos siurblio darbą visai savaitei
Techninė modelių specifikacija

Sieninis oro kondicionierius vidinė dalis Mitsubishi Electric 2-5 kW MSZ-LN Multi split

Papildoma informacija

Gamintojas

Mitsubishi

Modeliai

2,5 kW MSZ-LN25VG2W baltas, Mitsubishi Electric, 2,5 kW MSZ-LN25VG2V tekstūrinis baltas, Mitsubishi Electric, 2,5 kW MSZ-LN25VG2R raudonas, Mitsubishi Electric, 2,5 kW MSZ-LN25VG2B juodas, Mitsubishi Electric, 3,5 kW MSZ-LN35VG2W baltas, Mitsubishi Electric, 3,5 kW MSZ-LN35VG2V tekstūrinis baltas, Mitsubishi Electric, 3,5 kW MSZ-LN35VG2R raudonas, Mitsubishi Electric, 3,5 kW MSZ-LN35VG2B juodas, Mitsubishi Electric, 5 kW MSZ-LN50VG2W baltas, Mitsubishi Electric, 5 kW MSZ-LN50VG2V tekstūrinis baltas, Mitsubishi Electric, 5 kW MSZ-LN50VG2R raudonas, Mitsubishi Electric, 5 kW MSZ-LN50VG2B juodas, Mitsubishi Electric

Gauti nemokamą konsultaciją

Pateikite užklausą dėl Sieninis oro kondicionierius vidinė dalis Mitsubishi Electric 2-5 kW MSZ-LN Multi split