ORIS.LT LOGO

Sieninis oro kondicionierius vidinė dalis Mitsubishi Electric 2-3 kW MSZ-EF Multi split

Mitsubishi Electric oro kondicionieriai – šilumos siurbliai – modernaus dizaino, kokybiški, ilgaamžiai ir ekonomiški įrenginiai.

Tai stiprus prekinis ženklas. Visi produktai kuriami savo laboratorijose, o komponentai gaminami savo gamyklose. Todėl Mitsubishi Electric gali užtikrinti aukštą ir patikimą gaminamų produktų kokybę. Tai ilgalaikė ir saugi investicija, optimalus kokybės, efektyvumo, funkcionalumo ir kainos santykis.

Gaukite bene geriausią pasiūlymą per 1 darbo dieną:

Mus rinktis verta!

Įmonės darbai apdrausti 500000€, todėl jausitės saugūs

Servisas ir aptarnavinas

Profesionalių montuotojų komanda

Įmonė su 8 metų patirtimi

Lizingas tik 4% metams

Sutvarkome APVA parama

Atrinkti geriausi ir optimaliausi produktai

Patraukli kaina
montavimo darbams

Profilaktinė priežiūra,
garantija darbams ir įrangai

Padedame gauti
APVA paramą

Elektrinę pilnai
priduodame ESO

"Mitsubishi Electric" prisideda prie tvarios visuomenės

MITSUBISHI ELECTRIC aplinkosaugos deklaracija: „Per platų spektrą technologijų ir veiklos sričių, skirtų namams, biurams, gamykloms, infrastruktūrai ir netgi kosmoso erdvei, mes prisidedame prie tvarios visuomenės puoselėjimo“.

 

Gamintojas: Mitsubichi Electric
Kilmės šalis: Japonija
Garantija: 5 Metai
Kompresoriaus tipas: Inverteris

Apdovanojimais įvertintas dizainas

MSZ-EF šilumos siurbliai pasižymi nepriekaištingu dizainu ir elegantiškų, modernių trijų spalvų gama. Galima rinktis blizgios baltos, blizgios juodos ir blizgios sidabrinės spalvos modelį.

„MSZ-EF“ iškirtinis dizainas įsilieja į įvairius modernius interjero sprendimus. Tai ne tik puikių parametrų įrenginys, bet ir bet kokybiško ir nepaprasto dizaino. Atnaujintas dizainas pelnė „Red Dot 2015“ produkto dizaino apdovanojimą. Mitsubishi Electric“ su tuo pačiu modeliu anksčiau laimėjo ir geidžiamą „iF-Design Award 2011“ apdovanojimą.

 

Pritaikytas ir atšiauriam klimatui ir karštoms vasaroms

MITSUBISHI ELECTRIC gamina šilumos siurblius, pritaikytus veikti mūsų, šiaurinio, klimato sąlygomis, t.y. kur daug sniego, ledėjimo ir vyrauja žemos temperatūros. MSZ-EF-VGK serijos šilumos siurbliai ekonomiškai tiekia šilumą iki -20ºC lauko temperatūros. Vasaros metu įrenginiai veikia kaip oro kondicionieriai ir itin ekonomiškai vėsina patalpas.

 • Naudojant integruotą žiemos valdiklį, aušinimą galima atlikti ir esant žemai lauko temperatūrai. Išorinio bloko ventiliatoriaus greitis automatiškai sumažinamas, kad kondensato slėgis būtų stabilus. Kai lauko įrenginį veikia stiprus vėjas, reikalingas papildomas vėjo skydas.
 • Naudojant šildymo funkciją, kambariai gali būti šildomi energiją taupančiu būdu. Didelis efektyvumas net ir žemoje temperatūroje užtikrina mažas energijos sąnaudas
 

Automatinis ventiliatoriaus valdymas

Suteikia optimalų oro kiekį, priklausomai nuo energijos poreikio. Jei netrukus po įjungimo reikia daug energijos, prietaisas automatiškai persijungia į aukštą lygį. Pasiekus norimą temperatūrą, oro kiekis automatiškai sumažėja.

Oro paskirstymas visuose namuose

Naujasis MSZ-EF orą pučia vertikaliai, todėl oro srautai paskirstomi po visą patalpą. Tiek svetainėje, tiek virtuvėje.

„I-SAVE“ funkcija

Paspaudus vieną mygtuką, nustatoma norima (iš anksto nustatyta) patalpos oro temperatūra bei kiti parametrai (ventiliatoriaus greitis, oro srauto kryptis). Šią funkciją galima naudoti, pavyzdžiui, miegant, išeinant iš kambario ir pan. (tokiu atveju naudinga nustatyti energiją taupančius parametrus) ar tiesiog norint greitai įjungti mėgstamus šilumos siurblio veikimo nustatymus.

Išmanusis valdymas

Integruotas WIFI adapteris, prisijungus per Mitsubishi Electric MELCloud programėlę, leidžia jums pilnai kontroliuoti šilumos siurblio darbą nesvarbu, kur bebūtumėte – ar gulėtumėte namuose ant sofos, ar keliautumėte toli nuo namų. Paprasčiau ir būti negali -pasirinkus tinklą ir suvedus slaptažodį, automatiškai prisijungsite prie MELCloud bei galėsite pilnai valdyti savo įrenginį.

Funkcijos: atostogų režimas, 7 dienų savaitės tvarkaraštis, veikimo režimo ataskaitos energijos / einamųjų išlaidų ataskaitos , tiesioginis orų kanalas ir kt.

Daugiau produkto savybių

 • Ekologiškesnis R32 šaltnešis. Siūlomas didesnis energijos vartojimo efektyvumas be įtakos ozono sluoksniui.
 • „Econo Cool“. Elektrą taupantis darbo režimas vėsinimo metu. Tai reiškia, kad nustatyta temperatūra padidinama 2 ° C ir kompensuojama naudojant specialią ventiliatoriaus programą. Dėl to jaučiamas panašus vėsumas, tačiau sunaudojama mažiau energijos.
 • Galimybė prijungti laidinį nuotolinio valdymo pultą. 
 • Savaitinis programavimas. Nuotolinio valdymo pultelio pagalba yra galimybė suprogramuoti šilumos siurblio darbą visai savaitei
 • Tylos režimas. Ypač naudinga naktį arba ilgai būnant šalia oro kondicionieriaus (pvz., 8 valandas darbe).
 • Energiją taupantis efektyvumas. „Mitsubishi Electric Advanced Inverter Technology“ užtikrina greitą vėsinimą ir šildymą, sutaupant daugiau energijos, palyginti su neinvertoriniais modeliais.
 • „Sidabro jonų filtras“. Naudodami sidabro jonus ant filtro dangos, gaunamas aukštas oro valymo lygis nuo erzinančių kvapų, bakterijų ir alergenų. Ši technologija taip pat leidžia plauti filtrą neprarandant efektyvumo.
 • Automatinis paleidimas iš naujo
 • Automatinis ventiliatoriaus greitis
 • Lengva pritaikyti su išoriniu įrenginiu, dėl universalaus vidinio įrenginio dizaino ir spalvų pasirinkimo.
 • „Blue Fin“ kondensatorius.
Techninė modelių specifikacija

Sieninis oro kondicionierius vidinė dalis Mitsubishi Electric 2-3 kW MSZ-EF Multi split

Papildoma informacija

Gamintojas

Mitsubishi

Modeliai

2,5 kW MSZ-EF25VGKW baltas, Mitsubishi Electric, 2,5 kW MSZ-EF25VGKB juodas, Mitsubishi Electric, 2,5 kW MSZ-EF25VGKS sidabrinis, Mitsubishi Electric, 3,5 kW MSZ-EF35VGKW baltas, Mitsubishi Electric, 3,5 kW MSZ-EF35VGKB juodas, Mitsubishi Electric, 3,5 kW MSZ-EF35VGKS sidabrinis, Mitsubishi Electric

Gauti nemokamą konsultaciją

Pateikite užklausą dėl Sieninis oro kondicionierius vidinė dalis Mitsubishi Electric 2-3 kW MSZ-EF Multi split