ORIS.LT LOGO

Sieninis oro kondicionierius vidinė dalis Mitsubishi Electric 1-5 kW MSZ-AP Multi split

Mitsubishi Electric oro kondicionieriai – šilumos siurbliai – modernaus dizaino, kokybiški, ilgaamžiai ir ekonomiški įrenginiai.

Tai stiprus prekinis ženklas. Visi produktai kuriami savo laboratorijose, o komponentai gaminami savo gamyklose. Todėl Mitsubishi Electric gali užtikrinti aukštą ir patikimą gaminamų produktų kokybę. Tai ilgalaikė ir saugi investicija, optimalus kokybės, efektyvumo, funkcionalumo ir kainos santykis.

Gaukite bene geriausią pasiūlymą per 1 darbo dieną:

Mus rinktis verta!

Įmonės darbai apdrausti 500000€, todėl jausitės saugūs

Servisas ir aptarnavinas

Profesionalių montuotojų komanda

Įmonė su 8 metų patirtimi

Lizingas tik 4% metams

Sutvarkome APVA parama

Atrinkti geriausi ir optimaliausi produktai

Patraukli kaina
montavimo darbams

Profilaktinė priežiūra,
garantija darbams ir įrangai

Padedame gauti
APVA paramą

Elektrinę pilnai
priduodame ESO

"Mitsubishi Electric" prisideda prie tvarios visuomenės

MITSUBISHI ELECTRIC aplinkosaugos deklaracija: „Per platų spektrą technologijų ir veiklos sričių, skirtų namams, biurams, gamykloms, infrastruktūrai ir netgi kosmoso erdvei, mes prisidedame prie tvarios visuomenės puoselėjimo“.

Gamintojas: Mitsubichi Electric
Kilmės šalis: Japonija
Garantija: 5 Metai
Kompresoriaus tipas: Inverteris

Mitsubishi Electric VL-100U5E

Apdovanojimą pelnęs dizainas

MSZ-AP šilumos siurbliai pasižymi nepriekaištingu dizainu ir elegantiška balta spalva.

„MSZ-AP“ serija turi vienodą, supaprastintą dizainą, nepriklausomai nuo įrenginio dydžio ir modelio. Paprasta, bet kokybiška išvaizda sukurta taip, kad derėtų prie bet kokio interjero. Sumontuoti įrenginiai atrodo mažesni dėl siaurėjančio apatinio galo. Dizainas pelnė „Red Dot“ produkto dizaino apdovanojimą.

 

Dvigubo barjero danga

Patentuota ir pirmoji pasaulyje „Mitsubishi Electric“ dvigubo barjero danga neleidžia dulkėms ir nešvarumams kauptis ant vidinio įrenginio paviršiaus; kad jūsų šilumos siurblys būtų švarus ištisus metus.

Pagrindinių vidinių komponentų, tokių kaip šilumokaitis, ventiliatorius ir vidinis ortakis, valymas yra svarbus tiek namų komfortui, tiek efektyvumui. Susikaupusios dulkės ir nešvarumai ne tik paprastai sukelia nemalonų kvapą, bet ir priverčia šilumos siurblį dirbti sunkiau, o tai gali žymiai sumažinti energijos vartojimo efektyvumą. Pamiršite šias bėdas!

Oro srautas ilgesnėms atkarpoms

Didelės galios variklis kartu su „Long“ režimu išstumia orą toliau ir padeda tolygesniam oro kondicionavimui kambaryje.

Efektyvesnis oro pūtimas

 

Naujasis MSZ-AP turi vertikalias ir horizontalias menteles, kurios yra dvigubai didesnės nei ankstesnių modelių, todėl galima reguliuoti oro srauto kryptį ir efektyviai pagerinti oro srauto valdymą. Šios funkcijos gali būti įjungtos vienu mygtuko paspaudimu nuotolinio valdymo pulte. Galėsite ramiai ilsėtis.

Screen Shot 2023-05-25 at 17.28.21

Išmanusis valdymas

Integruotas WIFI adapteris, prisijungus per Mitsubishi Electric MELCloud programėlę, leidžia jums pilnai kontroliuoti šilumos siurblio darbą nesvarbu, kur bebūtumėte – ar gulėtumėte namuose ant sofos, ar keliautumėte toli nuo namų. Paprasčiau ir būti negali -pasirinkus tinklą ir suvedus slaptažodį, automatiškai prisijungsite prie MELCloud bei galėsite pilnai valdyti savo įrenginį.

Funkcijos: atostogų režimas, 7 dienų savaitės tvarkaraštis, veikimo režimo ataskaitos energijos / einamųjų išlaidų ataskaitos , tiesioginis orų kanalas ir kt.

„I-SAVE“ funkcija

Paspaudus vieną mygtuką, nustatoma norima (iš anksto nustatyta) patalpos oro temperatūra bei kiti parametrai (ventiliatoriaus greitis, oro srauto kryptis). Šią funkciją galima naudoti, pavyzdžiui, miegant, išeinant iš kambario ir pan. (tokiu atveju naudinga nustatyti energiją taupančius parametrus) ar tiesiog norint greitai įjungti mėgstamus šilumos siurblio veikimo nustatymus.

Daugiau produkto savybių

 • Ekologiškesnis R32 šaltnešis. Siūlomas didesnis energijos vartojimo efektyvumas be įtakos ozono sluoksniui.
 • Ypač tylus veikimas. Prie ventiliatoriaus greičio nustatymų buvo pridėtas „tylaus režimo“ nustatymas, užtikrinantis itin tylų veikimą iki 18 dB*. Puikiai tinka miegamajam; taip tylu, kad patikrinsite, ar jis įjungtas.
 • Savaitinis programavimas. Nuotolinio valdymo pultelio pagalba yra galimybė suprogramuoti šilumos siurblio darbą visai savaitei
 • Naktinis režimas. Sumažinamas šviesos ryškumas, išjungiamas pyptelėjimas ir sumažinamas lauko įrenginio triukšmo lygis.
 • Energiją taupantis efektyvumas. „Mitsubishi Electric Advanced Inverter Technology“ užtikrina greitą vėsinimą ir šildymą, sutaupant daugiau energijos, palyginti su neinvertoriniais modeliais.
 • Savidiagnostika
 • Automatinis paleidimas iš naujo
 • Automatinis ventiliatoriaus greitis
 • 24 valandų laikmatis
 • Blue Fin kondensatorius
 • Garantuotas veikimo diapazonas: aušinimas esant -10 ° C ~ 46 ° C / šildymas -15 ° C ~ 24 ° C temperatūroje.
 
Techninė modelių specifikacija

Sieninis oro kondicionierius vidinė dalis Mitsubishi Electric 1-5 kW MSZ-AP Multi split

Papildoma informacija

Gamintojas

Mitsubishi

Modeliai

1,5 kW MSZ-AP15VF, Mitsubishi Electric, 2,5 kW MSZ-AP25VGK, Mitsubishi Electric, 3,5 kW MSZ-AP35VGK, Mitsubishi Electric, 5 kW MSZ-AP50VGK, Mitsubishi Electric

Gauti nemokamą konsultaciją

Pateikite užklausą dėl Sieninis oro kondicionierius vidinė dalis Mitsubishi Electric 1-5 kW MSZ-AP Multi split