Sieninis Daikin Nordic Stylish oras-oras šilumos siurblys / oro kondicionierius FTXTA-A + RXTA-N su Wifi komplektacija

2,141.10

Stylish sujungia puikų dizainą ir naujausias technologijas, pateikdamas bendrą mikroklimato sprendimą bet kokiam būsto interjerui. Tik 189 mm ilgio Stylish yra ploniausias sieninis įrenginys rinkoje. Naudojant novatoriškas technologijas pasiekiamas geriausias komfortas, energijos efektyvumas, patikimumas ir patogus valdymas.

 Lizingas tik 4% metinės palūkanos

Daikin Nordic Stylish techninė charakteristika

Išvalyti
Gauti papildomą nuolaidą

Aprašymas

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite asmeninį pasiūlymą

3000 projektų
visoje Lietuvoje

Patraukli kaina
montavimo darbams

Padedame gauti
APVA paramą

Profilaktinė priežiūra
ir garantija

Kodėl rinktis Stylish?

Skirtas komfortui

Stylish sujungia puikų dizainą ir naujausias technologijas, sukurdamas apdovanojimą laimėjusius mikroklimato sprendimus.

Aukščiausios klasės sprendimas

Daikin Stylish suderino funkcionalumą ir estetiškumą sukurdamas inovatyvų produktą kuris tinka bet kokiam interjerui.

Technologijos

Kurdami inovatyvius produktus Daikin naudoja turimą patirtį užtikrinant aukščiausius parametrus ir patikimus sprendimus.

Išmanioji įrenginio kontrolė

Sekite savo energijos suvartojimą ir einamąsias išlaidas su Daikin lengvai valdoma kontrolės sistema.

Award-winning design

Įkvėptas savo pirmtakų Emura ir Ururu Sarara, Stylish modelis laimėjo „Good Design Award“ apdovanojimą dėl savo novatoriškos išvaizdos ir funkcinių galimybių. Šis apdovanojimas įtvirtina Stylish kaip naują patogumo ir komforto standartą ŠVOK pramonėje. Už savo novatorišką dizainą Stylish pelnė „IF design award“ and „Reddot Product Design Award“ apdovanojimus. Tai du prestižiškiausiusi ir didžiausiusi dizaino konkursus pasaulyje.

Daikin-stylish-oro-kondicionieriaiDaikin-stylish-oro-kondicionieriai

 

Pažiūrėkime detaliau į Stylish,

kaip veikia technologijos

Coanda efektas

Coanda efektas kuris jau naudojamas “Ururu Sarara”, optimizuoja oro srautą, sukurdamas malonų mikroklimatą. Naudojamos specialiai suprojektuotos mentės, todėl labiau sukoncentruotas oro srautas leidžia visame kambaryje geriau paskirstyti temperatūrą.

Daikin-stylish-oro-kondicionieriai

Kontroliuojama drėgmė

Komfortas susijęs ne tik su vidaus oro kokybe arba temperatūra, drėgmė taip pat svarbi. Stylish naudoja kelis skirtingus nustatymus, leidžiančius automatiškai reguliuoti ventiliatorių ir kompresorių, kurie sukuria tinkamą pusiausvyrą tarp temperatūros ir drėgmės. 

Stabili kambario temperatūra

Stylish matuoja kambario paviršiaus temperatūrą naudodamas išmanų šilumos jutiklį, kuris patalpą padalina tinklelį su 64 skirtingais kvadratais. Nustatęs išmatuotą temperatūrą, tinklelio akies jutiklis tolygiai paskirsto oro srautą visame kambaryje nukreipdamas šiltą arba vėsų orą į tas vietas, kur jo labiausiai reikia.

Daikin-stylish-oro-kondicionieriai

Tylus darbas

Stylish naudoja išmanųjį terminį jutiklį, leidžiantį optimizuoti oro srautą, kad būtų pasiektas kuo didesnis energijos efektyvumas, o įrenginio skleidžiamas triukšmo lygis būtų kuo mažesnis.  

Daikin-stylish-oro-kondicionieriai

Gaivus ir grynas oras

Stylish įrenginiai užtikrina geriausią vidaus oro kokybę naudodama Daikin Flash Streamer technologiją. Šioje sistemoje pašalinamos dalelės, alergenai, ir kvapai, todėl vidaus oras yra sveikas.

Valdykite oras-oras šilumos siurblį iš bet kurios vietos.

Atsisiųskite „Daikin Online Controller“ mobilią programėlę, sujunkite su „Stylish“ oras-oras šilumos siurbliu ir valdykite savo namų klimatą iš bet kurios vietos. Tai tikrai taip paprasta!

Android-iOS-Thermia-Online (1)

„Daikin Flash Streamer“ padaro orą 3 kartus švaresnį, sveikesnį ir gaivesnį

„Daikin Stylish“ oras-oras šilumos siurblys gerina imuninę sistemą nes oras, kuriuo kvėpuojame, visada yra švarus ir šviežias. „Daikin Flash Streamer“ naudoja elektronus, kad suaktyvintų chemines reakcijas, kurios naikina ore esančias bakterijas ir virusus. Šis procesas sumažina astmos ir alergijos simptomus.

Daikin-oro-kondicionierius-oris

Gaukite pasiūlymą per 1 darbo dieną

Konsultacija su vienu geriausių inžinerijos specialistu Sauliumi Tamuleviciumi, kuris pats yra sukuręs lietuvišką šilumos siurblį oras-vanduo.
  Papildoma informacija

  Pasirinkite prekės modelį

  3,2 kW – RXTA30N/FTXTA30AW

  Gamintojas

  Daikin

  Call Now Button+37065401351