Akcija!

Seraphim SRP-400-BMB-HV 400 W black frame saulės modulis

193.99

Nuo pat įkūrimo 2011 m. „Seraphim“ pasiekė reikšmingų laimėjimų, kurie aplenkė daugumą pagrindinių konkurentų. Šiuo metu „Seraphim“ pasaulinis gamybos pajėgumas yra 7,5 GW.  

Akcija! Lizingas tik 4% metinės palūkanos

 

  Seraphim SRP-400-BMB-HV  techninė charakteristika

Išvalyti
Kaina
Priedai
Viso nuo
Produkto kodas: N/A Kategorijos: , Žyma: Product ID: 21149

Aprašymas

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite asmeninį pasiūlymą

3000 projektų
visoje Lietuvoje

Patraukli kaina
montavimo darbams

Padedame gauti
APVA paramą

Profilaktinė priežiūra
ir garantija

Seraphim SRP-400-BMB-HV saulės elektrinės specifikos

Seraphim fotovoltinis modulis su 120 monokristalinių elementų yra pagamintas kaip gamintojo grandinės dalis. Dėl puikių PID (voltage induced degradation) charakteristikų modulis yra itin atsparus oro sąlygoms. Tai leido Seraphim suteikti 15 metų garantiją gaminiui ir 25 metų garantiją išėjimo galiai.

Šios serijos saulės modulį sudaro dvi identiškos dalys, sudarytos iš elementų, kurių dydis yra perpus mažesnis už įprastų modulių. Šios mažesnės srovės padės sumažinti „Cell To Module“ nuostolius, o tai reiškia didesnę galią. Tuo tarpu bendra erdvė tarp ląstelių padvigubėja, o daugiau šviesos bus perduodama galiai per kelis atspindžius.

Palyginti su pagrindiniais standartiniais moduliais, „Blade™“ serijos modulis turi mažesnę srovę ir serijinę varžą, o tai padeda sumažinti neatitikimo praradimus: vidinį galios praradimą, šešėlio efektą ir kt. 

Didesnis našumas

„Blade™“ serijos modulį sudaro dvi atskirtos ir identiškos saulės elementų matricos, o tai reiškia, kad įprastos elementų eilutės yra perpjaunamos į pusę ir šios trumpesnės eilutės sudaro matricas, kurios atskiria srovės kelius.

Kai modulis yra tamsintas, tik viena pusė bus užtamsinta ir paveikta srovės, o kitas masyvas vis tiek funkciškai gamins energiją. Esant tokioms aplinkybėms, kai modulis yra užtamsintas,  50 % nuostoliai bus mažesni. Perpjovus saulės elementą į pusę, vidiniai energijos nuostoliai bus mažesni, o karštojo taško efektas taip pat sumažės.

Mažiau neatitikimo nuostolių: vietoj 6 vidinių langelių eilučių Blade serijos modulis turi 2 x 6 trumpesnius. Šis dizainas veiksmingai pašalina neatitikimą tarp langelių dėl šešėlio, nesinchronizuoto veikimo pablogėjimo ir pan.

Mažesnis vidinis energijos praradimas

Aukštesnis efektyvumas

Aukštesnis ROI

Gaukite pasiūlymą per 1 darbo dieną

Konsultacija su geriausiais savo srities vadybininkais, kurie padės priimti teisingą sprendimą, atsižvelgiant į Jūsų situaciją ir poreikius.


  Papildoma informacija

  Pasirinkite prekės modelį

  400 W SERAPHIM SRP-400-BMB-HV Black Frame

  Gamintojas

  Seraphim

  Call Now Button+37065401351