fbpx
ORIS.LT LOGO

Saulės modulis Meyer Burger (FB)

Meyer Burger (MB) – sujungia novatoriškas pažangiausias technologijas su tradicijomis ir drąsa, kad sukurtų unikalias fotovoltines sistemas, kurios tvariai gaminamos naudojant savo gamybos įrenginius. Turėdami beveik 70 metų įmonės istoriją ir 40 metų patirtį fotovoltinės energijos srityje, jie sudaro pramonės technologinį pagrindą ir per pastaruosius dešimtmečius iki šių dienų nustatė reikšmingus standartus – nuo deimantinių vielos pjūklų ir pramoninių PERC sprendimų iki tikslumo. saulės modulių matavimo technologija. Didžioji dauguma šiandien pasaulyje gaminamų saulės modulių yra pagrįsti Meyer Burger sukurtomis technologijomis.

Gaukite bene geriausią pasiūlymą per 1 darbo dieną:

Mus rinktis verta!

Įmonės darbai apdrausti 500000€, todėl jausitės saugūs

Servisas ir aptarnavinas

Profesionalių montuotojų komanda

Įmonė su 8 metų patirtimi

Lizingas tik 4% metams

Sutvarkome APVA parama

Atrinkti geriausi ir optimaliausi produktai

Patraukli kaina
montavimo darbams

Profilaktinė priežiūra,
garantija darbams ir įrangai

Padedame gauti
APVA paramą

Elektrinę pilnai
priduodame ESO

Geriausias. Iš čia. Rytojui. Galingas, tvarus, pagamintas Europoje

Meyer Burger sujungia pažangiausias technologijas su tradicijomis ir drąsa, kad sukurtų unikalias fotovoltines sistemas, kurios gaminamos tvariai. Jau beveik 70 metų Meyer Burger yra pramonės technologinis pagrindas – nuo deimantinių vielos pjūklų ir pramoninių PERC sprendimų iki saulės modulių tikslių matavimų technologijos. Didžioji dauguma šiandien pasaulyje gaminamų saulės modulių yra pagrįsti Meyer Burger sukurtomis technologijomis.

Meyer_Burger_Black_380_-_380_Wp_(FB)_01
meyer_burger

Meyer Burger (FB) saulės modulio specifikacijos

  • Meyer Burger (MB) patobulino esamą heterojunkcijos (HJT) technologiją ir padarė ją efektyvesnę, sujungdama skirtingus silicio sluoksnius ir sukurdama unikalią celių struktūrą. Taigi Meyer Burger HJT elementai sugeria žymiai daugiau saulės energijos nei įprasti elementai, o konvertuota elektros srovė teka per modulį su mažesne varža. Ir tai daro net esant silpnai saulės šviesai, pavyzdžiui, kai debesuota.
  • Papildomas efektyvumo padidėjimas pasiekiamas sujungus elementus su patentuota SmartWire technologija (SWCT™): ploni jungiamieji laidai sumažina saulės elementų šešėlį iki 30 procentų. Taigi moduliai įgauna daugiau energijos ir gamina elektrą ilgiau – pastebimai daugiau galios vienam stogo plotui. SWCT™ taip pat pagerina elementų stabilumą ir daro modulius mažiau jautrius vadinamiesiems mikroįtrūkimams, kurie yra viena iš dažniausiai pasitaikančių saulės modulių energijos nuostolių priežasčių. O geriausia, kad šis neprilygstamas našumas pasiekiamas tik iš Meyer Burger dėl visapusės patentinės apsaugos.

jinko solar

25 metų garantija

Generuoja daugiau energijos esant silpnam apšvietim

Idealus pasirinkimas tiek gyvenamosioms, tiek komercinėms reikmėms

dizainas

Shingled technologija

Techninė modelių specifikacija

Saulės modulis Meyer Burger (FB)

Papildoma informacija

Pasirinkite prekės modelį

375 Wp, Meyer Burger, 380 Wp, Meyer Burger, 385 Wp, Meyer Burger

Gamintojas

Meyer Burger

Gauti nemokamą konsultaciją

Pateikite užklausą dėl Saulės modulis Meyer Burger (FB)