ORIS.LT LOGO

Saulės elektrinės modulis Jinko Tiger Neo N-Type 430W 21,52% Mono Full Black su 25 metų garantaija

Įžengkite į ateitį su Jinko Tiger Neo N-Type 430W saulės elektrinės moduliu – naujausiu technologijos šedevru saulės energetikos srityje!

Jinko Tiger Neo N-Type 430W modulis nėra paprasta „Saules jėgainė”. Tai – prabanga ir patikimumas, tai – 430W galingumas ir 25 metų garantija, tai – technologija, kurią pripažino ir patikėjo tūkstančiai.

Svarstote „saulės elektrinės įrengimą”? Jinko Tiger Neo N-Type 430W modulis yra idealus sprendimas jums. Jo lengva montavimo sistema ir aukštais energijos konversijos efektyvumas palengvina ir paspartina „saulės elektrinės įrengimą”.

Gaukite bene geriausią pasiūlymą per 1 darbo dieną:

Mus rinktis verta!

Įmonės darbai apdrausti 500000€, todėl jausitės saugūs

Servisas ir aptarnavinas

Profesionalių montuotojų komanda

Įmonė su 8 metų patirtimi

Lizingas tik 4% metams

Sutvarkome APVA parama

Atrinkti geriausi ir optimaliausi produktai

Techniniai duomenys: Jinko Tiger Neo N-Type 430W F1JIN-JKM430N-54HL4R-B

Patraukli kaina
montavimo darbams

Profilaktinė priežiūra,
garantija darbams ir įrangai

Padedame gauti
APVA paramą

Elektrinę pilnai
priduodame ESO

"Jinko Solar "saulės moduliai

Saulės elektrinės kainos gali skirtis, tačiau svarbu prisiminti, kad kokybė ir ilgaamžiškumas ilgainiui gali sutaupyti daug pinigų. Jinko Tiger Neo N-Type 430W modulis yra vertinga investicija, kuri leis jums mėgautis nepriklausomu ir tvariu elektros tiekimu.

Nėra geresnio laiko nei dabar investuoti į saulės elektrinę. Pradėkite naudoti saulės energiją jau šiandien su Jinko N-Type 430W moduliu ir pasiruoškite patirti technologijų evoliuciją saulės energetikos srityje. Įsitikinkite, kodėl Saules elektrines” yra ateities energijos šaltinis

Ar esate girdėję apie saulės elektrinių privalumus, bet nežinote, nuo kur pradėti? Arba galbūt svarstote “saules elektrine kaina” ir galvojate, ar tai bus vertinga investicija? Pasirinkdami Jinko Tiger Neo N-Type 430W modulį, jūs investuojate į patikimą, aukštos kokybės produktą su ilgalaikiais privalumais.

 

Jinko Solar logo
Inverteriai

Tier1 sąrašas

Tier1 yra geriausių saulės modulių gamintojų sąrašas/pakopa, į kurią patenka tik tam tikri saulės modulių gamintojai. Gamintojai yra vertinami nepriklausomų analitikų, kurie įvertinę daugybę kriterijų priskiria gamintoją ir jo gaminius į tam tikrus sąrašus (Tier1; Tier2; Tier3).

Nuo 2018 m. Jinko Solar yra pirmoje Tier1 sąrašo vietoje. Tai tik vienas rodiklis, kuris įrodo gamintojo patikimumą.

Monokristalinis saulės modulis

Monokristaliniai saulės moduliai pasižymi tamsia tolygia saulės elementų ir tuo pačiu modulio išvaizda, aukštesniu efektyvumu išgaunamu iš to paties ploto, ir šiek tiek aukštesne kaina. 

Saules moduliai

Jinko Solar saulės elektrinės modulis

Saulės modulis Jinko Tiger Neo N-Type 430W

 • Gamintojas: Jinko
 • Kilmės šalis: Kinija
 • Aukštis, mm: 1762
 • Plotis, mm: 1134
 • Gylis, mm: 30
 • Galia (kW): iki 0.43
 • Efektyvumas: iki 21.52
 • Elektr. galia (W): iki 430
 • Tipas: Monokristalinis
 • Garantijos laikotarpis, m.: 25
Jinko saules modulis
Saules modulis

Didelis efektyvumas, kuris siekia 21,52%

Saulės modulių efektyvumas – tai modulio gebėjimas konvertuoti saulės šviesą į elektros energiją. Vienodo dydžio, bet skirtingo efektyvumo, saulės moduliams gavus tokį patį kiekį saulės šviesos, efektyvesnis modulis sugeneruos daugiau elektros energijos. Modulių efektyvumo procentas nurodo kiek 1 m2 ploto modulis gali surinkti saulės šviesos, iš kurios bus generuojama saulės energija. Šiuo metu rinkoje esančių modulių vidutinis efektyvumas yra apie 15-20%, tačiau išskirtinais atvejais šis skaičius gali siekti net 22.8%.

Prekės savybės

Suteikiama 30 metų garantija

Suteikiama 30 metų efektyvumo garantija, kuri garantuoja, kad po 30 metų modulis dirbs ne mažesniu kaip 87,4% efektyvumu.

Efektyvumo garantija – suteikiama saulės modulio efektyvumo mažėjimui. Ji rodo, kokiu efektyvumu gamintojas garantuoja, jog modulis veiks po tam tikro laiko tarpo. 

Saules modulis
Saules modulis

Modulio rėmas iš anoduoto aliuminio

Aliuminio anodavimas padidina medžiagos atsparumą trinčiai ir korozijai, todėl gaminiai tampa kur kas patvaresni. Taip pat tai padeda ilgiau išlaikyti estetinę vertę, tad ir tuomet, jei aliuminį naudosite apdailai, šios medžiagos anodavimas gali būti tikrai palankiu pasirinkimu. Taip pat yra garantuojama, kad aliuminio dėvėjimasis bus ne toks spartus, taigi, dėl šių priežasčių tikrai verta pagalvoti būtent apie tokį sprendimą.

 • Monokristalinis saulės modulis: Jinko Tiger Neo N-Type Mono Facial 54HC Full Black
 • N tipo Mono technologija
 • Teigiama galios tolerancija 0~+3%
 • Multi magistralių celėjė
 • Didelis efektyvumas, kuris siekia 21,52%
 • Suteikiama 25 metų produkto garantija
 • Suteikiama 30 metų efektyvumo garantija, kuri garantuoja, kad po 30 metų modulis dirbs ne mažesniu kaip 87,4% efektyvumu
 • Modulio matmenys: 1762*1134*30 mm
 • Modulio svoris: 22.0 kg.
 • Modulio rėmas iš anoduoto aliuminio
 • Modulio apsaugos klasė IP68
 • Pajungimo kabeliai: TUV 1*4.0 mm2, (+) 400 mm ; (-) 200 mm
Saules modulis
Techninė modelių specifikacija

Saulės elektrinės modulis Jinko Tiger Neo N-Type 430W 21,52% Mono Full Black su 25 metų garantaija

Papildoma informacija

Modelis

430W F1JIN-JKM430N-54HL4R-B, JinkoSolar

Gamintojas

Jinko Solar

Gauti nemokamą konsultaciją

Pateikite užklausą dėl Saulės elektrinės modulis Jinko Tiger Neo N-Type 430W 21,52% Mono Full Black su 25 metų garantaija