fbpx
ORIS.LT LOGO

Saulės elektrinės modulis Jinko Tiger Neo N Tipe 420W juodu rėmu su 15 metų garantija

„JinkoSolar” – pasaulinė saulės energijos pramonės lyderė. Bendrovė platina saulės energijos gaminius ir parduoda sprendimus bei paslaugas įvairiai tarptautinei komunalinių paslaugų, komercinių ir gyvenamųjų klientų bazei daugiau nei 80 pasaulio šalių.

Sveiki atvykę į atsinaujinančios energetikos ateitį su Jinko Tiger N-Type 420W saulės elektrinės moduliu, kuris pasižymi elegantišku juodu rėmu ir 15 metų garantija. Šis saulės modulis yra tikra „Saules jėgainė”. 420W galingumas suteikia jums maksimalią naudą iš kiekvieno saulės spindulio, o patogus juodas rėmas leidžia jį lengvai integruoti į bet kokios konstrukcijos stogą ar paviršių. Planuojate saulės elektrinės įrengimą? Jinko Tiger N-Type 420W modulis yra puikus pasirinkimas. Jis pasižymi lengvu montavimu, taip pat dideliu našumu ir efektyvumu net ir esant mažam apšvietimui. Renkantis saulės elektrinę, saules elektrinės kaina yra svarbus veiksnys. Jinko Tiger N-Type 420W modulis yra investicija, kurią verta apsvarstyti, nes jo našumas ir ilgaamžiškumas garantuoja ilgalaikę naudą. „Saulės elektrinės kainos” gali skirtis, tačiau Jinko Tiger N-Type 420W modulio kaina atitinka jo aukščiausios kokybės standartus ir patikimumą, kurį užtikrina 15 metų gamintojo garantija. Nesvarbu, ar planuojate atnaujinti esamą „saulės elektrinę”, ar įrengti naują, Jinko Tiger N-Type 420W modulis yra puikus sprendimas. Prisijunkite prie „Saules Elektrinių” revoliucijos ir investuokite į švarią, tvarią ir efektyvią energetiką jau šiandien.

Techniniai charakteristika: Jinko Tiger Neo N-Type 420W F1JIN-JKM420N-54HL4-B

Gaukite bene geriausią pasiūlymą per 1 darbo dieną:

Mus rinktis verta!

Įmonės darbai apdrausti 500000€, todėl jausitės saugūs

Servisas ir aptarnavinas

Profesionalių montuotojų komanda

Įmonė su 8 metų patirtimi

Lizingas tik 4% metams

Sutvarkome APVA parama

Atrinkti geriausi ir optimaliausi produktai

Patraukli kaina
montavimo darbams

Profilaktinė priežiūra,
garantija darbams ir įrangai

Padedame gauti
APVA paramą

Elektrinę pilnai
priduodame ESO

"Jinko Solar "saulės moduliai

Siekdami tapti dažniausiai pasirenkamu saulės modulių prekės ženklu rinkoje, „JinkoSolar“ negaili investicijų tyrimams, kurie padėjo išplėtoti „Tiling Ribbon“ technologiją. Ši pažangi technologija pašalina tarpą tarp ląstelių, kad būtų galima pakartotinai panaudoti šviesos sugėrimą ir padidinti energijos gamybą. Kaip ir dauguma didžiųjų modulių gamintojų, „JinkoSolar“ siūlo monokristalinius fotovoltinius modulius bei suteikia net 12 metų garantiją.

Jinko Solar logo
Inverteriai

Tier1 sąrašas

Tier1 yra geriausių saulės modulių gamintojų sąrašas/pakopa, į kurią patenka tik tam tikri saulės modulių gamintojai. Gamintojai yra vertinami nepriklausomų analitikų, kurie įvertinę daugybę kriterijų priskiria gamintoją ir jo gaminius į tam tikrus sąrašus (Tier1; Tier2; Tier3).

Nuo 2018 m. Jinko Solar yra pirmoje Tier1 sąrašo vietoje. Tai tik vienas rodiklis, kuris įrodo gamintojo patikimumą.

Monokristalinis saulės modulis

Monokristaliniai saulės moduliai pasižymi tamsia tolygia saulės elementų ir tuo pačiu modulio išvaizda, aukštesniu efektyvumu išgaunamu iš to paties ploto, ir šiek tiek aukštesne kaina. 

Saules moduliai

Jinko Solar saulės elektrinės modulis

Jinko saules modulis

Didelis efektyvumas, kuris siekia 21,51%

Saulės modulių efektyvumas – tai modulio gebėjimas konvertuoti saulės šviesą į elektros energiją. Vienodo dydžio, bet skirtingo efektyvumo, saulės moduliams gavus tokį patį kiekį saulės šviesos, efektyvesnis modulis sugeneruos daugiau elektros energijos. Modulių efektyvumo procentas nurodo kiek 1 m2 ploto modulis gali surinkti saulės šviesos, iš kurios bus generuojama saulės energija. Šiuo metu rinkoje esančių modulių vidutinis efektyvumas yra apie 15-20%, tačiau išskirtinais atvejais šis skaičius gali siekti net 22.8%.

Prekės savybės

Suteikiama 30 metų garantija

Suteikiama 30 metų efektyvumo garantija, kuri garantuoja, kad po 30 metų modulis dirbs ne mažesniu kaip 87,4% efektyvumu.

Efektyvumo garantija – suteikiama saulės modulio efektyvumo mažėjimui. Ji rodo, kokiu efektyvumu gamintojas garantuoja, jog modulis veiks po tam tikro laiko tarpo. 

Saules modulis
Saules modulis

Modulio rėmas iš anoduoto aliuminio

Aliuminio anodavimas padidina medžiagos atsparumą trinčiai ir korozijai, todėl gaminiai tampa kur kas patvaresni. Taip pat tai padeda ilgiau išlaikyti estetinę vertę, tad ir tuomet, jei aliuminį naudosite apdailai, šios medžiagos anodavimas gali būti tikrai palankiu pasirinkimu. Taip pat yra garantuojama, kad aliuminio dėvėjimasis bus ne toks spartus, taigi, dėl šių priežasčių tikrai verta pagalvoti būtent apie tokį sprendimą.

 • Monokristalinis saulės modulis Jinko Tiger N-Type Mono Facial 54HC Full Black
 • N tipo Mono technologija
 • Teigiama galios tolerancija 0~+3%
 • Multi magistralių celėjė
 • Didelis efektyvumas, kuris siekia 21,51%
 • Suteikiama 25 metų produkto garantija
 • Suteikiama 30 metų efektyvumo garantija, kuri garantuoja, kad po 30 metų modulis dirbs ne mažesniu kaip 87,4% efektyvumu
 • Modulio matmenys: 1722*1134*30 mm
 • Modulio svoris: 22.0 kg.
 • Modulio rėmas iš anoduoto aliuminio
 • Modulio apsaugos klasė IP68
 • Pajungimo kabeliai: TUV 1*4.0 mm2, (+) 400 mm ; (-) 200 mm
Saules modulis
Techninė modelių specifikacija

Saulės elektrinės modulis Jinko Tiger Neo N Tipe 420W juodu rėmu su 15 metų garantija

Papildoma informacija

Modelis

420W F1JIN-JKM420N-54HL4-B, JinkoSolar

Gamintojas

Jinko Solar

Gauti nemokamą konsultaciją

Pateikite užklausą dėl Saulės elektrinės modulis Jinko Tiger Neo N Tipe 420W juodu rėmu su 15 metų garantija