ORIS.LT LOGO

Rekuperatorius Komfovent Domekt S palubinis

KOMFOVENT prekinis ženklas vienija 12 įmonių grupę. Lietuvoje ir kitose Europos šalyse veikiančiose bendrovėse dirba daugiau nei 700 žmonių, kurie kuria, gamina ir pristato rinkai vėdinimo sistemų produktus. Visų pirma tai plati efektyvių vėdinimo įrenginių gama. KOMFOVENT taip pat gamina ir kitus vėdinimo sistemų komponentus – nuo ortakių iki VAV sklendžių. KOMFOVENT produktai ne tik garantuoja žmonių komfortą, tiekiant šviežią orą į patalpas, bet ir padeda užtikrinti saugumą kilus gaisrui – įmonėje gaminamos patikimos priešgaisrinės ir dūmų sklendės, specialūs dūmtakiai bei jų priedai.

Gaukite bene geriausią pasiūlymą per 1 darbo dieną:

Mus rinktis verta!

Įmonės darbai apdrausti 500000€, todėl jausitės saugūs

Servisas ir aptarnavinas

Profesionalių montuotojų komanda

Įmonė su 8 metų patirtimi

Lizingas tik 4% metams

Sutvarkome APVA parama

Atrinkti geriausi ir optimaliausi produktai

Patraukli kaina
montavimo darbams

Profilaktinė priežiūra,
garantija darbams ir įrangai

Padedame gauti
APVA paramą

Elektrinę pilnai
priduodame ESO

Kodėl verta įsigyti Komfovent rekuperatorių?

Domekt S serijoje naudojami tik patys efektyviausi EC (elektroniškai komutuojami) ventiliatoriai, padidinto ploto oro filtrai bei išmanioji automatika, leidžianti ženkliai sumažinti sąnaudas išlaikant komfortišką mikroklimatą patalpose.

Kilmės šalis: Lietuva
Garantija: 2 metai

komfovent

Valdikliu C6.1 arba C6.2 nesudėtingai pritaikysite įrenginio veikimą savo poreikiams

Užtenka įjungti pultelį ir jis kontroliuos sistemos darbą. Naudojant pultelį, galite užprogramuoti įrenginio veikimą pagal savaitės dienas pritaikant veikimą savo gyvenimo būdui. Budėjimo režime suvartojamas tik 1 W elektros energijos. Parsisiuntus mobiliąją programėlę “Komfovent Home”, įrenginį galėsite valdyti internetu išmaniuoju telefonu ar kompiuteriu.

  • C6.1 pultelis yra su spalvotu bei lietimui jautriu LED ekranu. Jo funkcijos: tiekiamo, šalinamo, patalpos oro temperatūrų palaikymas, temperatūrinio balanso palaikymas, palaikymo rėžimai CAV, VAV ir DCV, savaitinis veikimo tvarkaraštis, atostogų planavimas, išorinio vandeninio šilumokaičio valdymas, išorinio tiesioginio išgarinimo (DX) įrenginio valdymas, oro kokybės palaikymas, veikimas pagal poreikį, vėsos grąžinimas, vėsinimas lauko oru, vėdinimo valdymas išoriniais kontaktais, filtrų užterštumo indikacija.
  • C6.2 pultelis yra su lietImui jautriais mygtukais, iš anksto nustatytais parametrais. Jo funkcijos: tiekiamo, šalinamo, patalpos oro temperatūrų palaikymas; temperatūrinio balanso palaikymas, palaikymo rėžimai: CAV, VAV ir DCV, savaitinis veikimo tvarkaraštis, atostogų planavimas, išorinio vandeninio šilumokaičio valdymas, išorinio tiesioginio išgarinimo (DX) įrenginio valdymas, oro kokybės palaikymas, veikimas pagal poreikį, vėsos grąžinimas, vėsinimas lauko oru, vėdinimo valdymas išoriniais kontaktais.

Komfovent Domekt S palubinis rekuperatorius

Žemas triukšmo lygis

Domekt įrenginiuose naudojami specialios geometrijos idealiai subalansuoti ventiliatoriai, įrenginių korpusuose naudojama mineralinė vata, visa tai užtikrina minimalų triukšmo lygį į aplinką. Triukšmo lygis į ortakių sistemą kontroliuojamas parenkant tinkamus triukšmo slopintuvus.

Komfovent Domekt S privalumai

Patikimumas ir ilgaamžiškumas – Domekt įrenginių korpusai gaminami iš galvanizuoto plieno papildomai dažyto milteliniu būdu. Ventiliatorių varikliai apsaugoti nuo drėgmės ir dulkių, juose naudojami ilgaamžiai guoliai. Įrenginio priežiūra minimali – reikia tik periodiškai pakeisti oro filtrus.

Kompaktiškumas – ypatingai kompaktiški gabaritai, mažas aukštis

  • Taupo erdvę patalpose;
  • Integruotas WEB serveris patogiam valdymui;
  • Galimybė valdyti vėdinimo įrenginį išmaniuoju telefonu;
  • Tiesioginis pajungimas prie gartraukio;
  • Įrenginių spalva – RAL 9010;
  • Ypač mažo aukščio;
  • Tvirtinamas prie lubų.
komfovent-rekuperatorius-oris-lt
Techninė modelių specifikacija

Rekuperatorius Komfovent Domekt S palubinis

Papildoma informacija

Modelis

Domekt-S-800-F-E/6, Komfovent, Domekt-S-650-F-E/6, Komfovent, Domekt-S-650-F-E/3, Komfovent, Domekt-S-800-F-E/9, Komfovent, Domekt-S-800-F-W, Komfovent, Domekt-S-1000-F-E/9, Komfovent, Domekt-S-1000-F-E/15, Komfovent, Domekt-S-1000-F-W, Komfovent

Gamintojas

Komfovent

Gauti nemokamą konsultaciją

Pateikite užklausą dėl Rekuperatorius Komfovent Domekt S palubinis