Akcija!

Rec N-Peak 2 REC370NP2 370 W saulės modulis

274.36

Sumažinkite savo sąskaitą už energiją ir saulės sistemos išlaidas, tuo pačiu padidindami investicijų grąžą naudodami „Rec“ didesnio efektyvumo ir didesnės galios saulės modulius. Jūsų namai nusipelnė saulės energijos sistemos, kuri puikiai atrodo ir tiekia didelę galią bet kokiomis sąlygomis, net esant daliniam šešėliui.

Akcija! Lizingas tik 4% metinės palūkanos

 

  Rec N-Peak 2 REC370NP2  techninė charakteristika

Išvalyti
Kaina
Priedai
Viso nuo
Produkto kodas: N/A Kategorijos: , Žymų: , Product ID: 22216

Aprašymas

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite asmeninį pasiūlymą

3000 projektų
visoje Lietuvoje

Patraukli kaina
montavimo darbams

Padedame gauti
APVA paramą

Profilaktinė priežiūra
ir garantija

Rec N-Peak 2 REC370NP2 Premium N-tipo saulės modulis

Naujasis REC N-Peak 2 išsiskiria naujoviška elementų technologija ir tvirtu rėmu, užtikrinančiu didesnį efektyvumą ir didesnę galią. REC – tai patikrintos pusiau perpjautų elementų technologijos. Ką tai reiškia? Didelis efektyvumas, didelė galia ir aukšta kokybė. REC N-Peak 2 idealiai tinka gyvenamųjų ir mažesnių komercinių bei pramoninių pastatų stogams, kur turi būti kuo didesnė galia ribotoje erdvėje. Tam nereikia kelių modulių.

 • REC N-Peak 2 padidina modulio efektyvumą naudojant n tipo ir TOPCon technologijas.
 • REC N-Peak 2 modulis sumažina lenkimą ir deformaciją veikiant apkrovai ir leidžia apkrauti iki 7000 Pa, daug daugiau nei paprastai siūlomi 5400 Pa.
 • Naudojama bene efektyviausia kristalinių elementų technologija, kuri leidžia sugerti daugiau saulės šviesos ir taip suteikti daugiau energijos.
 • Modulis pasižymi naujovišku REC „Twin“ elementų išdėstymo dizainu, kai jis yra padalintas į dvi dalis, taip pat leidžiant toliau gaminti energiją, net kai jis iš dalies užtamsintas.
 • Yra papildomi atraminiai strypai galinėje plokštės dalyje, kuri labai padidina jo tvirtumą ir ilgaamžiškumą.
 • Lanksčios montavimo galimybės – 30 mm aukščio rėmo konstrukcija.
Rec N-Peak 2 REC370NP2 370 W
Rec N-Peak 2 REC370NP2 370 W

Standartinės saulės elektrinės energijos gamybos pajėgumų praradimas pirmą kartą veikiant šviesai yra žinomas, kaip šviesos sukelta degradacija (LID). Dėl to nuolat sumažėja standartinės plokštės maksimali galia. Tačiau ne su REC N-Peak 2 serija.

– REC N-Peak 2 elementų n tipo technologija neleidžia šiems dviems elementams susimaišyti bet kokiu lygiu, taip visiškai užkertant kelią bet kokiam LID atsiradimui. Taigi, skydelio galia išlieka tokia pati.

Mono N-tipo viena iš efektyviausių technologijų

Itin tvirtas, todėl atlaiko didesnę mechaninę apkrovą – iki 7000 Pa sniego.

Jokio LID

Aukšta galia 25 m.

Gaukite pasiūlymą per 1 darbo dieną

Konsultacija su geriausiais savo srities vadybininkais, kurie padės priimti teisingą sprendimą, atsižvelgiant į Jūsų situaciją ir poreikius.


  Papildoma informacija

  Pasirinkite prekės modelį

  370 W REC370NP2

  Gamintojas

  REC

  Call Now Button+37065401351