ORIS.LT LOGO

Palubinio oro kondicionieriaus vidinė dalis Mitsubishi Electric 7 kW PCA-M-HA

Mitsubishi Electric oro kondicionieriai – šilumos siurbliai – modernaus dizaino, kokybiški, ilgaamžiai ir ekonomiški įrenginiai.

Tai stiprus prekinis ženklas. Visi produktai kuriami savo laboratorijose, o komponentai gaminami savo gamyklose. Todėl Mitsubishi Electric gali užtikrinti aukštą ir patikimą gaminamų produktų kokybę. Tai ilgalaikė ir saugi investicija, optimalus kokybės, efektyvumo, funkcionalumo ir kainos santykis.

Gaukite bene geriausią pasiūlymą per 1 darbo dieną:

Mus rinktis verta!

Įmonės darbai apdrausti 500000€, todėl jausitės saugūs

Servisas ir aptarnavinas

Profesionalių montuotojų komanda

Įmonė su 8 metų patirtimi

Lizingas tik 4% metams

Sutvarkome APVA parama

Atrinkti geriausi ir optimaliausi produktai

Patraukli kaina
montavimo darbams

Profilaktinė priežiūra,
garantija darbams ir įrangai

Padedame gauti
APVA paramą

Elektrinę pilnai
priduodame ESO

"Mitsubishi Electric" prisideda prie tvarios visuomenės

MITSUBISHI ELECTRIC aplinkosaugos deklaracija: „Per platų spektrą technologijų ir veiklos sričių, skirtų namams, biurams, gamykloms, infrastruktūrai ir netgi kosmoso erdvei, mes prisidedame prie tvarios visuomenės puoselėjimo“.
 

Gamintojas: Mitsubichi Electric
Kilmės šalis: Japonija
Garantija: 5 Metai
Kompresoriaus tipas: Inverteris

 

Skirtas virtuvėms

PCA-M71HA oro kondicionierius – tobulas pasirinkimas, norint įrengti efektyvią oro kondicionavimo sistemą virtuvėse, kuriose maistas gaminamas, naudojant atvirą liepsną.

PCA-M-HA serijos vidinių įrenginių korpusas pagamintas iš atsparaus nerūdijančio plieno. Jame integruotas specialus filtras, kuris apsaugo įrenginio vidų nuo riebalų patekimo. Naudojami filtrai yra ypač efektyvūs, jie sulaiko 1,5 karto daugiau riebalų palyginus su kitais standartiniais filtrais. Filtrus nesudėtinga išimti ir išvalyti.

Patvarus dizainas

Korpuso paviršius yra pagamintas iš tvirto nerūdijančio plieno ir yra atsparus aliejui ar kitiems riebalams. Susikaupę nešvarumai labai lengvai nusivalo, todėl yra nesudėtinga išlaikyti įrenginį švarų. Nuo šiol gaminimas namuose dar malonesnis!

Išmanusis valdymas

Integruotas WIFI adapteris, prisijungus per Mitsubishi Electric MELCloud programėlę, leidžia jums pilnai kontroliuoti šilumos siurblio darbą nesvarbu, kur bebūtumėte – ar gulėtumėte namuose ant sofos, ar keliautumėte toli nuo namų. Paprasčiau ir būti negali -pasirinkus tinklą ir suvedus slaptažodį, automatiškai prisijungsite prie MELCloud bei galėsite pilnai valdyti savo įrenginį.

Funkcijos: atostogų režimas, 7 dienų savaitės tvarkaraštis, veikimo režimo ataskaitos energijos / einamųjų išlaidų ataskaitos , tiesioginis orų kanalas ir kt.

 

Paprasta priežiūra

Oro kondicionieriaus ventiliatoriaus korpusas lengvai išardomas į atskiras dalis, o kondensato rinktuvas nesudėtingai išimamas atjungus nuo vamzdelio. Taip dar lengviau išvalyti įrenginį ir palaikyti jo švarą. Kai PCA-M-HA serijos įrenginiai naudojami virtuvėse, filtrus rekomenduojama keisti kas du mėnesius. Įrangos komplekte standartiškai yra 12 filtrų.

Optimalus virtuvės mikroklimatas

Oro kondicionierius leidžia derinti šviežio oro tiekimą su šildymu ar vėsinimu, užtikrinant geresnį virtuvės mikroklimatą. Taip pat yra galimybė papildomai įsigyti korpuso priekinės dalies ir tvirtinimo laikiklių dangčius, padedančius apsaugoti įrenginio korpusą nuo dulkių ir kitų nešvarumų kaupimosi.

Įrenginio korpuso galinėje dalyje yra angos, prie kurių prijungus lanksčius ortakius, galima tiekti šviežią lauko orą. PCA-M71HA modelio įrenginyje yra 2 angos. Jungtys yra parduodamos atskirai.

Techninė modelių specifikacija

Palubinio oro kondicionieriaus vidinė dalis Mitsubishi Electric 7 kW PCA-M-HA

Papildoma informacija

Gamintojas

Mitsubishi

Modeliai

7,1 kW PCA-M71HA, Mitsubishi Electric

Gauti nemokamą konsultaciją

Pateikite užklausą dėl Palubinio oro kondicionieriaus vidinė dalis Mitsubishi Electric 7 kW PCA-M-HA