ORIS.LT LOGO

Ortakinio oro kondicionieriaus vidinė dalis Mitsubishi Electric 3-14 kW PEAD-M-JAL Multi split

Mitsubishi Electric oro kondicionieriai – šilumos siurbliai – modernaus dizaino, kokybiški, ilgaamžiai ir ekonomiški įrenginiai.

Tai stiprus prekinis ženklas. Visi produktai kuriami savo laboratorijose, o komponentai gaminami savo gamyklose. Todėl Mitsubishi Electric gali užtikrinti aukštą ir patikimą gaminamų produktų kokybę. Tai ilgalaikė ir saugi investicija, optimalus kokybės, efektyvumo, funkcionalumo ir kainos santykis.

Gaukite bene geriausią pasiūlymą per 1 darbo dieną:

Mus rinktis verta!

Įmonės darbai apdrausti 500000€, todėl jausitės saugūs

Servisas ir aptarnavinas

Profesionalių montuotojų komanda

Įmonė su 8 metų patirtimi

Lizingas tik 4% metams

Sutvarkome APVA parama

Atrinkti geriausi ir optimaliausi produktai

Patraukli kaina
montavimo darbams

Profilaktinė priežiūra,
garantija darbams ir įrangai

Padedame gauti
APVA paramą

Elektrinę pilnai
priduodame ESO

"Mitsubishi Electric" prisideda prie tvarios visuomenės

MITSUBISHI ELECTRIC aplinkosaugos deklaracija: „Per platų spektrą technologijų ir veiklos sričių, skirtų namams, biurams, gamykloms, infrastruktūrai ir netgi kosmoso erdvei, mes prisidedame prie tvarios visuomenės puoselėjimo“.
 

Gamintojas: Mitsubichi Electric
Kilmės šalis: Japonija
Garantija: 5 Metai
Kompresoriaus tipas: Inverteris

 

Mitsubishi Electric VL-100U5E
unnamed

Kompaktiškas dizainas

Oro kondicionierius yra beveik nepastebimas. Tai plonas, tik 250 mm aukščio dizaino vidinis įrenginys, tad puikiai galima paslėpti net mažose erdvėse. Šios serijos įrenginiai gali būti su integruotu kondensato siurbliu arba be jo. Palyginti su ankstesnės serijos PEAD-M-JAL modeliais, aukštis sumažėjo iki 75 mm (PEAD-M100-140 atveju), įgalinant įrangos diegimą net ir esant itin mažai erdvei virš lubų.Yra galimybė penkių pakopų išorinio statinio slėgio konversijai. Išorinį statinį slėgį galima nustatyti iki 150 Pa, dėl to įranga gali būti pritaikoma įvairiuose pastatuose.]

Oro kondicionierius montuojamos į kanalus po lubomis. Lieka matomos tik įtraukiamo oro grotelės ir oro išpūtimo angos, todėl nedarkomas patalpų interjero vaizdas. Jis užima nedaug vietos ir gali būti diegiamas patalpose su žemomis lubomis. Tai puikus pasirinkimas namams, kai nenorima ar nėra galimybės įsirengti sieninių ar kitokio tipo šilumos siurblių.

Universalus sprendimas šildymui/vėsinimui ir vėdinimui

Šildymo sistemos ortakius galima išnaudoti patalpų vėdinimui su MITSUBISHI ELECTRIC LGH-RVX kanaliniu rekuperatoriumi. Tai ypač komfortiška sistema, leidžianti efektyviai šildyti, vėsinti ir vėdinti visas pageidaujamas patalpas vienu metu. 

R-1-3

Patogus valdymas

Galimybė valdyti su savaitiniu PAR valdikliu. Jis turi didelį LCD ekraną su apšvietimu ir paprastą meniu, kad būtų lengviau valdyti. Galite nustatyti iki 8 temperatūros ir oro srauto parinkčių ir pritaikyti septynioms dienoms, kad prireikus sumažintumėte energijos suvartojimą, taupydami laiką ir pinigus. Puikiai tinka skubantiems, biurams ir prekybininkams. 

Naudojamas ekologiškesnis R32 šaltnešis.

Tai naujas šaltnešis, žymiai ekologiškesnis ir turintis tris kartus mažesnį GWP. Naujo šaltnešio dėka galima sumažinti jo kiekį sistemoje ir padidinti įrangos efektyvumą.

Nors tiesioginio draudimo parduoti R410A šaltnešį nėra, Europos Sąjunga nustatė priemones, skirtas palaipsniui sumažinti jo naudojimą iki minimumo. Nuo 2025 metų R410A šaltnešio naudojimas bus draudžiamas atskirose split sistemose, įskaitant visus oro šilumos siurblius.

Išmanusis valdymas

Integruotas WIFI adapteris, prisijungus per Mitsubishi Electric MELCloud programėlę, leidžia jums pilnai kontroliuoti šilumos siurblio darbą nesvarbu, kur bebūtumėte – ar gulėtumėte namuose ant sofos, ar keliautumėte toli nuo namų. Paprasčiau ir būti negali -pasirinkus tinklą ir suvedus slaptažodį, automatiškai prisijungsite prie MELCloud bei galėsite pilnai valdyti savo įrenginį.

Funkcijos: atostogų režimas, 7 dienų savaitės tvarkaraštis, veikimo režimo ataskaitos energijos / einamųjų išlaidų ataskaitos , tiesioginis orų kanalas ir kt.

 

Daugiau produkto savybių

  • Galimybė prijungti laidinį nuotolinio valdymo pultą. 
  • Savaitinis programavimas. Nuotolinio valdymo pultelio pagalba yra galimybė suprogramuoti šilumos siurblio darbą visai savaitei
  • Tylus veikimas. Garso lygis siekia nuo 23 dB. Tai užtikrina ramų ir patogų poilsį, tylią aplinką. Jis toks tylus, kad sudvejosite ar įrenginys įjungtas!
  • Energiją taupantis efektyvumas. 
  • Galimybė prijungti kambario temperatūros jutiklį.
  • Automatinis perjungimas
  • Laidinio PAR-33MAA valdiklio belaidžio valdymo galimybė
  • Integruotas temperatūros jutiklis
  • Automatinis paleidimas iš naujo nutraukus maitinimą
  • Automatinis valymas.
Techninė modelių specifikacija

Ortakinio oro kondicionieriaus vidinė dalis Mitsubishi Electric 3-14 kW PEAD-M-JAL Multi split

Papildoma informacija

Gamintojas

Mitsubishi

Modeliai

3,5 kW PEAD-M35JAL, Mitsubishi Electric, 5 kW PEAD-M50JAL, Mitsubishi Electric, 7,1 kW PEAD-M71JAL, Mitsubishi Electric, 10 kW PEAD-M100JAL, Mitsubishi Electric, 12,5 kW PEAD-M125JAL, Mitsubishi Electric, 14 kW PEAD-M140JAL, Mitsubishi Electric

Gauti nemokamą konsultaciją

Pateikite užklausą dėl Ortakinio oro kondicionieriaus vidinė dalis Mitsubishi Electric 3-14 kW PEAD-M-JAL Multi split