ORIS.LT LOGO

Oro kondicionieriaus vidaus blokas Cooper&Hunter Multi Split R32 kasetinio

Inovatyvi įranga, išmaniems komercinių patalpų klimato sprendimams

Cooper&Hunter – išmanūs konstrukciniai sprendimai, šiuolaikiškas dizainas ir patogumas. Šio prekės ženklo klimato kontrolės įrenginys užtikrins aukštą kokybės lygį, unikalias technines savybes, inovatyvumą ir modernų dizainą, kuris derės Jūsų namuose ir  palaikys komfortišką temperatūrą.

Gaukite bene geriausią pasiūlymą per 1 darbo dieną:

Mus rinktis verta!

Įmonės darbai apdrausti 500000€, todėl jausitės saugūs

Servisas ir aptarnavinas

Profesionalių montuotojų komanda

Įmonė su 8 metų patirtimi

Lizingas tik 4% metams

Sutvarkome APVA parama

Atrinkti geriausi ir optimaliausi produktai

Patraukli kaina
montavimo darbams

Profilaktinė priežiūra,
garantija darbams ir įrangai

Padedame gauti
APVA paramą

Elektrinę pilnai
priduodame ESO

Cooper&Hunter – vieni iš populiariausių klimato palaikymo įrenginių pasaulyje 

Nuo 2003 metų Cooper&Hunter kompanijos pagamintos produkcijos su prekiniu ženklu C&H (COOPER&HUNTER) kiekis jau matuojamas milijonais vienetų. COOPER&HUNTER technika užsitarnavo ypač didelį populiarumą skirtinguose kontinentuose, o prekinis ženklas C&H klimato palaikymo įrangos rinkoje tapo kokybės ir patikimumo ženklu. Tai lėmė kruopšti gamybos kokybės patikra, visiška atsakomybė už galutinį produktą ir išraiškinga marketingo strategija. C&H sukūrė unikalią programą: „Tobulo produkto strategija“ ir „Globali kokybės kontrolė“. Taikant ją pasiekė aukščiausius kokybės rodiklius. Oro kondicionieriai ne tik užtikrina aukštus kokybės principus, bet yra ir patogaus valdymo – galima valdyti su nuotolinio valdymo ar laidiniu pulteliu. „COMFORT INNOVATIONS“ – tai prekės ženklo „COOPER & HUNTER“ šūkis. Komfortiška atmosfera su šio prekės ženklo prietaisais jau naudojasi milijonai žmonių iš įvairių pasaulio vietų. 

Kodėl verta įsigyti Cooper&Hunter Multi Split R32 kasetinį oro kondicionierių?

Cooper&Hunter Multi Split R32 kasetinis oro kondicionierius yra patogus sprendimas biurams ir verslui, nes įrenginys lengvai gali tilpti į standartinį lubų tinklelį. Užtikrinamas oro srauto paskirstymas, kuris nukreipiamas į visas puses patogiu nuotoliniu valdymu. Komfortiškas darbas net ir per didžiausius karščius, kai norisi būti prie vandens telkinio. Šios kasečių serijos prietaisai skirti komercinių pastatų priežiūrai. Visuose modeliuose yra inverteriniai kompresoriai, kurie užtikrina agregatų tikslumą ir ilgaamžiškumą. Prietaisuose yra plaunami filtrai ir mažai triukšmo keliantys ventiliatoriai. 

Cooper&Hunter Multi Split R32 kasetinis oro kondicionierius leis mėgautis komfortu tyliai ir efektyviai

 • Ozone saugus didelio efektyvumo freonas R32;
 • Platus efektyvaus veikimo temperatūros diapazonas: nuo – ° C šildymui ir iki + 48 ° C aušinimu
 • Pažangi atsišaldymo technologija
 • Paprastas/lengvas montavimas.
 • Daugiapakopė sistemos apsauga.
 • Kompaktiški išmatavimai.
 • Ilgaamžis plaunamas filtras.
 • Tiksliausias temperatūros valdymas 0,5 ° C tikslumu;
 • Kompaktiški kasečių vidaus įrenginių matmenys (aukštis 230 mm).
 
 

Naudojamas R32 šaltnešis

Tai naujas šaltnešis, žymiai ekologiškesnis ir turintis tris kartus mažesnį GWP. Naujo šaltnešio dėka galima sumažinti jo kiekį sistemoje ir padidinti įrangos efektyvumą.

Nors tiesioginio draudimo parduoti R410A šaltnešį nėra, Europos Sąjunga nustatė priemones, skirtas palaipsniui sumažinti jo naudojimą iki minimumo. Nuo 2025 metų R410A šaltnešio naudojimas bus draudžiamas atskirose split sistemose, įskaitant visus oro šilumos siurblius.

Išorinis blokas

 • Prie šio vidaus bloko prijungiamas išorinis blokas, taip sukuriama komfortiška temperatūra, maksimalus našumas, o abiejų blokų darbas beveik begarsis.

Produkto savybės

 • Savidiagnostika – įrenginio gedimai rodomi ekrane su klaidų kodais, todėl lengviau diagnozuoti pagrindinių blokų ir režimų veikimo sutrikimus, jų priežastis. 
 • Tolygus oro paskirstymas – integruotas keturių krypčių oro srauto paskirstymas. Oro srautas nukreipiamas kairėn-dešinėn, iš viršaus į apačią ir paskirstomas po visą patalpą. Integruotas automatinis režimas SWING tolygiam oro išsklaidymui. Komfortas ir optimali temperatūra visuose namų kampeliuose!
 • Žemas triukšmo lygis  – vartotojas gali mėgautis ramiu ir nepastebimu įrenginio veikimo garsu. Dėl Noise Analysis technologijos oro kondicionierius dirba ypač tyliai. 
Techninė modelių specifikacija

Oro kondicionieriaus vidaus blokas Cooper&Hunter Multi Split R32 kasetinio

Papildoma informacija

Gamintojas

Cooper&Hunter

Modeliai

4 kW CHML-IC12RK, Cooper&Hunter, 5 kW CHML-IC18RK, Cooper&Hunter, 8 kW CHML-IC24RK, Cooper&Hunter

Gauti nemokamą konsultaciją

Pateikite užklausą dėl Oro kondicionieriaus vidaus blokas Cooper&Hunter Multi Split R32 kasetinio