fbpx
ORIS.LT LOGO

Oro kondicionierius Mitsubishi Heavy Industries SRK-ZS Black & white Titanium sieninis

Mitsubishi Heavy industries oro kondicionieriai – šilumos siurbliai – modernaus dizaino, kokybiški, ilgaamžiai ir ekonomiški įrenginiai.

Gaukite bene geriausią pasiūlymą per 1 darbo dieną:

Mus rinktis verta!

Įmonės darbai apdrausti 500000€, todėl jausitės saugūs

Servisas ir aptarnavinas

Profesionalių montuotojų komanda

Įmonė su 8 metų patirtimi

Lizingas tik 4% metams

Sutvarkome APVA parama

Atrinkti geriausi ir optimaliausi produktai

Patraukli kaina
montavimo darbams

Profilaktinė priežiūra,
garantija darbams ir įrangai

Padedame gauti
APVA paramą

Elektrinę pilnai
priduodame ESO

Kodėl rinktis ,,Mitsubishi Heavy Industries”?

Sieninės inverterio padalijimo sistemos, priklausančios naujos kartos įrangai, gali sukurti maksimalų komfortą jų savininkams. Išmanieji oro kondicionieriai išmoko nustatyti, ar kambaryje yra žmogus, ir dabar jie reglamentuoja našumą priklausomai nuo jų aktyvumo. Šios serijos modeliai yra pramonės lyderiai energijos taupymo srityje, todėl 2,5 kW modelio sezoninis energijos vartojimo efektyvumo koeficientas, dirbant aušinimo režimu (SEER), pasiekia rekordinį 9,6.

mitsubishi
Mitsubishi Heavy Industries sieninė DIAMOND MULTI - SPLIT INVERTER oro kondicionieriaus vidinė dalis

Švaraus oro užtikrinimas

Mitsubishi Heavy Industries oro kondicionierius užtikrina kad, oras kuriuo kvėpuojame, visada yra švarus ir šviežias. Šis kondicionierius naudoja elektronus, kad suaktyvintų chemines reakcijas, kurios naikina ore esančias bakterijas ir virusus. Šis procesas sumažina astmos ir alergijos simptomus.

Šiuolaikiškas įrenginys naudoja R32 šaltnešį

R32 yra naujas šaltnešis, žymiai ekologiškesnis ir turintis tris kartus mažesnį GWP. Naujo šaltnešio dėka galima sumažinti jo kiekį sistemoje ir padidinti įrangos efektyvumą.

Nors tiesioginio draudimo parduoti R410A šaltnešį nėra, Europos Sąjunga nustatė priemones, skirtas palaipsniui sumažinti jo naudojimą iki minimumo. Nuo 2025 metų R410A šaltnešio naudojimas bus draudžiamas atskirose split sistemose, įskaitant visus oro šilumos siurblius.

R32
wifi

Valdykite oro kondicionierių iš bet kurios vietos

Įsigykite papildomai ,,Wi-Fi” modulį ir valdykite savo namų klimatą iš bet kurios vietos. Pulteliu galite valdyti prietaiso temperatūrą, nustatyti laikmatį, valdyti režimus. Tai yra pagrindinis priedas, kuris sukurs komfortišką atmosferą jūsų namuose.

Kompaktiškas ir funkcionalus dizainas

Patobulintas dizainas – nauja, patobulinta SRK-ZS sieninių SPLIT INVERTER šilumos siurblių serija pagaminta pagal paprastesnį, švelnesnį dizainą, todėl lengviau nusivalo dulkės, dizainas tinka kiekvienam interjerui.

Galima rinktis iš 3 spalvų paletės: baltos, sidabrinės, bronzinės.

mitsubishi
Mitsubishi Heavy Industries SRK-ZR, didelio galingumo sieninis SPLIT INVERTER šilumos siurblys

Komfortiškas veikimas

Nauja serija turi patobulintą AUTO veikimo algoritmą. Jums tereikia pasirinkti norimą temperatūrą ir nustatyti žaliuzių padėtį, išmanioji sistema savarankiškai parinks optimalų darbo režimą (aušinimas, šildymas ar vėdinimas), taip pat taupys energiją ir kuo tiksliau palaikys nustatytą temperatūrą.

Mitsubishi Heavy Industries SRK-ZS privalumai

Reguliuojamas ekrano ryškumas –  priklausomai nuo individualių poreikių, nuotolinio valdymo pultu vartotojas gali reguliuoti vidinio bloko ekrano ryškumą. Nebereikia uždengti ekrano, kurio akinimas gali trukdyti miegui.

Taupantis energiją – dėl pažangių technologijų naudojimo šios serijos modeliai turi aukštą energijos taupymo lygį (A ++). Už 1 kW suvartotos elektros energijos oro kondicionieriai sukuria iki 7,8 kW šalčio. Taip pat, nustato ar žmogus yra patalpoje ir veikia maksimaliai tik tada kai reikia.

Ypatingai tylus veikimas – „SRK-ZS“ serijos „split“ sistemos veikia ypatingai tyliai tyliai, netrukdys miegoti naktį, jas rekomenduojama montuoti miegamuosiuose ir vaikų kambariuose. Triukšmo lygis yra žemiausias pramonėje ir svyruoja nuo 19 dB (A).

Filtras – naikinantis virusus – SRK serija dabar turi inovatyvų Mitsubishi „NATURAL ENZYME“ filtrą, kuris naikina bakterijas ir virusus.

Grynas oras – šios serijos šilumos siurbliuose įmontuotas Fotokatalitinis plaunamas filtras su oro gaivikliu. Kartu šie filtrai orą padaro sveikesniu ir švaresniu.

Infraraudonųjų spindulių valdiklis – ši funkcija reaguoja į žmogų, įrenginys įsijungia tik tada, kai patalpoje yra žmogus, taip taupo energiją.

Techninė modelių specifikacija

Oro kondicionierius Mitsubishi Heavy Industries SRK-ZS Black & white Titanium sieninis

Papildoma informacija

Modelis

2,9kw SRK/SRC20ZS-WT/B, Mitsubishi Heavy Industries, 3,1kw SRK/SRC25ZS-WT/B, Mitsubishi Heavy Industries, 4,0kw SRK/SRC35ZS-WT/B, Mitsubishi Heavy Industries, 5,5kw SRK/SRC50ZS-WT/B, Mitsubishi Heavy Industries

Gamintojas

Mitsubishi Heavy Industries

Gauti nemokamą konsultaciją

Pateikite užklausą dėl Oro kondicionierius Mitsubishi Heavy Industries SRK-ZS Black & white Titanium sieninis