fbpx
ORIS.LT LOGO

Oro kondicionierius Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC20ZSX-WA

Mitsubishi Heavy industries oro kondicionieriai – šilumos siurbliai – modernaus dizaino, kokybiški, ilgaamžiai ir ekonomiški įrenginiai.

Gaukite bene geriausią pasiūlymą per 1 darbo dieną:

Mus rinktis verta!

Įmonės darbai apdrausti 500000€, todėl jausitės saugūs

Servisas ir aptarnavinas

Profesionalių montuotojų komanda

Įmonė su 8 metų patirtimi

Lizingas tik 4% metams

Sutvarkome APVA parama

Atrinkti geriausi ir optimaliausi produktai

Patraukli kaina
montavimo darbams

Profilaktinė priežiūra,
garantija darbams ir įrangai

Padedame gauti
APVA paramą

Elektrinę pilnai
priduodame ESO

Kodėl rinktis ,,Mitsubishi Heavy Industries”?

Sieninės inverterio padalijimo sistemos, priklausančios naujos kartos įrangai, gali sukurti maksimalų komfortą jų savininkams. Išmanieji oro kondicionieriai išmoko nustatyti, ar kambaryje yra žmogus, ir dabar jie reglamentuoja našumą priklausomai nuo jų aktyvumo. Šios serijos modeliai yra pramonės lyderiai energijos taupymo srityje, todėl 2,5 kW modelio sezoninis energijos vartojimo efektyvumo koeficientas, dirbant aušinimo režimu (SEER), pasiekia rekordinį 9,6.

mitsubishi
Mitsubishi Heavy Industries sieninė DIAMOND MULTI - SPLIT INVERTER oro kondicionieriaus vidinė dalis

Švaraus oro užtikrinimas

Mitsubishi Heavy Industries oro kondicionierius užtikrina kad, oras kuriuo kvėpuojame, visada yra švarus ir šviežias. Šis kondicionierius naudoja elektronus, kad suaktyvintų chemines reakcijas, kurios naikina ore esančias bakterijas ir virusus. Šis procesas sumažina astmos ir alergijos simptomus.

Šiuolaikiškas įrenginys naudoja R32 šaltnešį

R32 yra naujas šaltnešis, žymiai ekologiškesnis ir turintis tris kartus mažesnį GWP. Naujo šaltnešio dėka galima sumažinti jo kiekį sistemoje ir padidinti įrangos efektyvumą.

Nors tiesioginio draudimo parduoti R410A šaltnešį nėra, Europos Sąjunga nustatė priemones, skirtas palaipsniui sumažinti jo naudojimą iki minimumo. Nuo 2025 metų R410A šaltnešio naudojimas bus draudžiamas atskirose split sistemose, įskaitant visus oro šilumos siurblius.

R32
wifi

Valdykite oro kondicionierių iš bet kurios vietos

Įsigykite papildomai ,,Wi-Fi” modulį ir valdykite savo namų klimatą iš bet kurios vietos. Pulteliu galite valdyti prietaiso temperatūrą, nustatyti laikmatį, valdyti režimus. Tai yra pagrindinis priedas, kuris sukurs komfortišką atmosferą jūsų namuose.

Apsauga nuo kritiškai aukštų ir žemų temperatūrų

Tam, kad būtų užkirstas kelias inverterinių Electrolux kondicionierių gedimams, suveikia apsaugos sistema. Kai aplinkos oro temperatūra yra žemesnė nei -15°С bei aukštesnė nei +43°С, kondicionierius išsijungia automatiškai.

mitsubishi
Mitsubishi Heavy Industries SRK-ZR, didelio galingumo sieninis SPLIT INVERTER šilumos siurblys

"Autorestart” funkcija

„Autorestart” funkcija – „Auto-paleidimo“ funkcija leidžia kondicionieriui įsijungti po elektros dingimo bei staigių šuolių įtampos tinkle. Temperatūros režimas išlieka tas pats, visi darbo parametrai, kurie buvo įvesti iki kondicionieriaus išsijungimo, išsaugomi. Ši funkcija apsaugo kompresorių nuo gedimų, staigaus įtampos šuolio metu, susilpnėjus arba dingus elektrai. Tai labai svarbus faktorius, jeigu patalpoje nieko nėra arba tamsiuoju paros metu. Mikroprocesorius būtinai „įsidėmės“, kad būtinas trijų minučių sustabdymas su kompresoriaus paleidimu, kad būtų galima išlyginti spaudimą šaldytuvo kontūre.

Mitsubishi Heavy Industries SRK-ZSX privalumai

Kokybės sistema – kondicionieriaus patikimumas užtikrina ilgus darbo metus. ,,Mitsubishi electric” stebi gamybą visose stadijose – pradedant komplektavimo kontrole ir pabaigiant paruoštų gaminių kokybės daugialyge patikra.

ECO funkcija – automatinis energijos taupymo režimas yra pagrįstas infraraudonųjų spindulių sensoriaus veikimu. Jis yra įmontuotas įrenginyje ir automatiškai reaguoja į žmogaus judesius. Šis funkcionalumas padeda taupyti energiją, kai žmogaus patalpoje nėra.

Savidiagnostika – buitinės ,,Mitsubishi electric” sistemos yra aprūpintos įmontuota mikroschema, kuri savarankiškai atlieka gedimų diagnostiką. Apie atsiradusius gedimus praneša valdymo pultelyje. Esant būtinybei, automatiškai įsijungia apsaugos nuo gedimų sistema.

Techninė modelių specifikacija

Oro kondicionierius Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC20ZSX-WA

Papildoma informacija

Modelis

3,4kw Mitsubishi Heavy Industries oro kondicionierius SRK/SRC20ZSX-WA

Gamintojas

Mitsubishi Heavy Industries

Gauti nemokamą konsultaciją

Pateikite užklausą dėl Oro kondicionierius Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC20ZSX-WA