ORIS.LT LOGO

Oro kondicionierius Mitsubishi Heavy Industries PREMIUM Black & white Titanium sieninė vidinė dalis

Mitsubishi Heavy industries oro kondicionieriai – šilumos siurbliai – modernaus dizaino, kokybiški, ilgaamžiai ir ekonomiški įrenginiai.

Gaukite bene geriausią pasiūlymą per 1 darbo dieną:

Mus rinktis verta!

Įmonės darbai apdrausti 500000€, todėl jausitės saugūs

Servisas ir aptarnavinas

Profesionalių montuotojų komanda

Įmonė su 8 metų patirtimi

Lizingas tik 4% metams

Sutvarkome APVA parama

Atrinkti geriausi ir optimaliausi produktai

Patraukli kaina
montavimo darbams

Profilaktinė priežiūra,
garantija darbams ir įrangai

Padedame gauti
APVA paramą

Elektrinę pilnai
priduodame ESO

Kodėl rinktis ,,Mitsubishi Heavy Industries”?

Sieninės inverterio padalijimo sistemos, priklausančios naujos kartos įrangai, gali sukurti maksimalų komfortą jų savininkams. Išmanieji oro kondicionieriai išmoko nustatyti, ar kambaryje yra žmogus, ir dabar jie reglamentuoja našumą priklausomai nuo jų aktyvumo. Šios serijos modeliai yra pramonės lyderiai energijos taupymo srityje, todėl 2,5 kW modelio sezoninis energijos vartojimo efektyvumo koeficientas, dirbant aušinimo režimu (SEER), pasiekia rekordinį 9,6.

mitsubishi
Mitsubishi Heavy Industries sieninė DIAMOND MULTI - SPLIT INVERTER oro kondicionieriaus vidinė dalis

Švaraus oro užtikrinimas

„Mitsubishi Heavy Industries“ oro kondicionieriai turi unikalią šiluminę oro valymo sistemą, kuri naikina alergenus. O platus filtrų asortimentas ir savaiminio valymo operacijos, palaiko švarų patalpos orą.

Šiuolaikiškas įrenginys naudoja R32 šaltnešį

R32 yra naujas šaltnešis, žymiai ekologiškesnis ir turintis tris kartus mažesnį GWP. Naujo šaltnešio dėka galima sumažinti jo kiekį sistemoje ir padidinti įrangos efektyvumą.

Nors tiesioginio draudimo parduoti R410A šaltnešį nėra, Europos Sąjunga nustatė priemones, skirtas palaipsniui sumažinti jo naudojimą iki minimumo. Nuo 2025 metų R410A šaltnešio naudojimas bus draudžiamas atskirose split sistemose, įskaitant visus oro šilumos siurblius.

Kompaktiškas ir elegantiškas

„Mitsubishi Heavy Industries“ daugialypės sistemos yra puikus pasirinkimas patogiam oro kondicionavimui keliose aplinkose. Naudojant kompaktiškų ir elegantiškų vidinių įrenginių asortimentą, oro kondicionavimas tampa prieinamas bet kurioje patalpų aplinkoje. Visam diapazonui būdingas didelis lankstumas, didelis energijos vartojimo efektyvumas ir ypač žemas triukšmo lygis. SRK sieninės sistemos yra populiarus pasirinkimas gyvenamosioms patalpoms, biurams ir parduotuvėms. Šį įrenginį galima įsigyti „Pure White“, „Black & White“ arba „Titanium“ spalvų.

Sunaikina nemalonius kvapus

Fotokatalinis filtras  sunaikina nemalonius kvapus, panaikindamas molekules. Norėdami išvalyti funkcijas, pakanka nuplauti filtrą vandeniu ir išdžiovinti saulėje.

Automatinis džiovinimas – automatinis patalpų džiovinimas ir valymas išjungus oro kondicionierių.

Automatinis atsinaujinimas – išjungus energiją, automatinio paleidimo funkcija išsaugo oro kondicionieriaus nustatymus, kurie galioja prieš pat išjungimą, ir automatiškai atnaujina darbą su ankstesniais nustatymais.

mitsubishi

Mitsubishi Heavy Industries PREMIUM privalumai

  • Šis kondicionierius pats gali nustatyti gedimus ir apie tai pranešti jums – sutrikus oro kondicionieriui, jį valdantis mikrovaldiklis automatiškai pradeda savidiagnostikos funkciją ir išduoda klaidos kodą.
  • Laikmatis – ši oro kondicionieriaus funkcija gali padėti pasiekti norimą temperatūrą, norimu laiku. Ryte nustatykite laiką, kada grįšite namo ir grįžus jūsų namuose jau bus pasiekta komfortiška temperatūra.
  • „PREMIUM Inverter“ serija sėkmingai veikia ne tik aušinimo ir šildymo režimais, bet ir jonizacijos ar oro valymo nustatymuose. Įrenginiuose yra aukštos kokybės ventiliatoriai su trimis pavaromis, todėl jie išsiskiria didele galia.
  • Valdykite oro kondicionierių iš bet kurios vietos.
Techninė modelių specifikacija

Oro kondicionierius Mitsubishi Heavy Industries PREMIUM Black & white Titanium sieninė vidinė dalis

Papildoma informacija

Modelis

3,0kw SRK20ZS-WT/B, Mitsubishi Heavy Industries, 3,4kw SRK25ZS-WT/B, Mitsubishi Heavy Industries, 4,5kw SRK35ZS-WT/B, Mitsubishi Heavy Industries, 5,8kw SRK50ZS-WT/B, Mitsubishi Heavy Industries

Gamintojas

Mitsubishi Heavy Industries

Gauti nemokamą konsultaciją

Pateikite užklausą dėl Oro kondicionierius Mitsubishi Heavy Industries PREMIUM Black & white Titanium sieninė vidinė dalis