ORIS.LT LOGO

Oro kondicionierius Mitsubishi Heavy Industries HI-COP SPLIT INVERTER SRR-ZM ortakinis

Mitsubishi Heavy industries oro kondicionieriai – šilumos siurbliai – modernaus dizaino, kokybiški, ilgaamžiai ir ekonomiški įrenginiai.

Gaukite bene geriausią pasiūlymą per 1 darbo dieną:

Mus rinktis verta!

Įmonės darbai apdrausti 500000€, todėl jausitės saugūs

Servisas ir aptarnavinas

Profesionalių montuotojų komanda

Įmonė su 8 metų patirtimi

Lizingas tik 4% metams

Sutvarkome APVA parama

Atrinkti geriausi ir optimaliausi produktai

Patraukli kaina
montavimo darbams

Profilaktinė priežiūra,
garantija darbams ir įrangai

Padedame gauti
APVA paramą

Elektrinę pilnai
priduodame ESO

Kodėl verta rinktis Mitsubishi Heavy Industries oro kondicionierių?

Kompanijos gaminami produktai išsiskiria energetiniu efektyvumu, funkcionalumu bei aukštomis techninėmis charakteristikomis. Jie pilnai pritaikyti eksploatuoti mūsų klimatinės juostos sąlygomis.

Šie įrenginiai yra išmanūs, jų sistema moka tiksliai palaikyti nustatytą patalpų oro temperatūrą.

mitsubishi

Inovatyvus įrenginys

Mitsubishi Heavy Industries oro kondicionierių serija išsiskiria savo naujausių inžinerinių technologijų pritaikymu, aukšto efektyvumo DC varikliu, energijos taupymu, efektyviu šilumokaičiu. Tai Japonų gamintojas, kuris turi daugiau nei 40 metų patirtį.

Kodėl rinktis SRR-ZM serijos modelį?

Ilgalaikė gamybos patirtis – oro kondicionavimo įrangą korporacija gamina jau daugiau nei 40 metų ir šioje srityje yra sukaupusi pakankamą patirtį. Jų gaminamų kondicionierių asortimentas pakankamai platus, pradedant nuo buitinės paskirties, naudojamų individualiuose namuose, butuose ar biuruose, baigiant vėsinimo įranga skirta komerciniams ir pramoniniams objektams.

Energetiškai efektyvūs įrenginiai – kompanijos gaminami produktai išsiskiria energetiniu efektyvumu, funkcionalumu bei aukštomis techninėmis charakteristikomis. Jie pilnai pritaikyti eksploatuoti mūsų klimatinės juostos sąlygomis.

Tinkami montuoti visų tipų patalpose – ortakiniai oro kondicionieriai iš „Mitsubishi Heavy Industries, Ltd.“ (MHI) yra ŠVOK įranga, daugiausia naudojama pusiau pramoniniu ir pramoniniu mastu. Tačiau mažos galios modeliai puikiai tinka naudoti kaimo namuose, erdviuose miesto apartamentuose, mažuose biuruose ir kavinėse.

Tikslus temperatūros palaikymas – šie įrenginiai yra išmanūs, jų sistema moka tiksliai palaikyti nustatytą patalpų oro temperatūrą.

Valdymo pultelis, kuris leidžia valdyti įrenginį

Pulteliu galite valdyti prietaiso temperatūrą, nustatyti laikmatį, valdyti režimus. Tai yra pagrindinis priedas, kuris sukurs komfortišką atmosferą jūsų namuose.

Mitsubishi Heavy Industries HI-COP SPLIT INVERTER SRR-ZM oro kondicionieriaus privalumai

Autorestart funkcija – ši funkcija leidžia įrenginiui atstatyti nustatytus parametrus dingus elektrai ar netikėtai išsijungus.

Savidiagnostikos funkcija – netinkamai veikiant oro kondicionieriui, jį valdantis mikrovaldiklis automatiškai pradeda savidiagnostikos funkciją.

Ekonominis režimas – dėl pažangių technologijų naudojimo šios serijos modeliai turi aukštą energijos taupymo lygį (A ++). Už 1 kW suvartotos elektros energijos oro kondicionieriai sukuria iki 7,8 kW šalčio. Taip pat, nustato ar žmogus yra patalpoje ir veikia maksimaliai tik tada kai reikia.

Techninė modelių specifikacija

Oro kondicionierius Mitsubishi Heavy Industries HI-COP SPLIT INVERTER SRR-ZM ortakinis

Papildoma informacija

Modelis

3,2kw SRR/SRC25ZS-W, Mitsubishi Heavy Industries, 4,1kw SRR/SRC35ZS-W, Mitsubishi Heavy Industries

Gamintojas

Mitsubishi Heavy Industries

Gauti nemokamą konsultaciją

Pateikite užklausą dėl Oro kondicionierius Mitsubishi Heavy Industries HI-COP SPLIT INVERTER SRR-ZM ortakinis