fbpx
ORIS.LT LOGO

Oro kondicionierius Mitsubishi Electric SLZ-M-FA Multi Split 2-5 kW vidinė dalis kasetinis

Mitsubishi Electric oro kondicionieriai – šilumos siurbliai – modernaus dizaino, kokybiški, ilgaamžiai ir ekonomiški įrenginiai.

Tai stiprus prekinis ženklas. Visi produktai kuriami savo laboratorijose, o komponentai gaminami savo gamyklose. Todėl Mitsubishi Electric gali užtikrinti aukštą ir patikimą gaminamų produktų kokybę. Tai ilgalaikė ir saugi investicija, optimalus kokybės, efektyvumo, funkcionalumo ir kainos santykis.

Gaukite bene geriausią pasiūlymą per 1 darbo dieną:

Mus rinktis verta!

Įmonės darbai apdrausti 500000€, todėl jausitės saugūs

Servisas ir aptarnavinas

Profesionalių montuotojų komanda

Įmonė su 8 metų patirtimi

Lizingas tik 4% metams

Sutvarkome APVA parama

Atrinkti geriausi ir optimaliausi produktai

Patraukli kaina
montavimo darbams

Profilaktinė priežiūra,
garantija darbams ir įrangai

Padedame gauti
APVA paramą

Elektrinę pilnai
priduodame ESO

"Mitsubishi Electric" prisideda prie tvarios visuomenės

MITSUBISHI ELECTRIC aplinkosaugos deklaracija: „Per platų spektrą technologijų ir veiklos sričių, skirtų namams, biurams, gamykloms, infrastruktūrai ir netgi kosmoso erdvei, mes prisidedame prie tvarios visuomenės puoselėjimo“.
 

Gamintojas: Mitsubichi Electric
Kilmės šalis: Japonija
Garantija: 5 Metai
Kompresoriaus tipas: Inverteris

 

Individualus oro srauto reguliavimas

Ankstesnės versijos keturkryptės kasetės SLZ-M-FA turėjo 4 oro srauto krypčių nukreipimo nustatymus. Naujoji kasetė SLZ-M-FA pranašesnė tuo, kad galima nustatyti 5 skirtingas kiekvienos oro išpūtimo žaliuzių oro srauto kryptis, tai yra priklausomai nuo poreikio, į skirtingas puses išpūsti oro srautą pageidaujamu kampu. Tokios skirtingos oro srauto paskirstymo galimybės užtikrina maksimalų komfortą patalpose, atsižvelgiant į baldų išdėstymą ar žmonių buvimo vietą. Jūs renkatės, kur norite jausti vėsą ar šilumą.

Ekonomiškas ir komfortiškas

ntegruotas 3D „I see“ temperatūros jutiklis. Jis skanuoja patalpų erdvę 360° laipsnių kampu ir leidžia pilnai kontroliuoti įrenginio funkcijas bei ženkliai sumažinti elektros sąnaudas. Pažangiausių technologijų „I-see“ temperatūrinis jutiklis nustato erdvėje esančių žmonių skaičių bei jų buvimo vietą, ir pagal šiuos duomenis automatiškai yra reguliuojamas šilumos siurblio darbas.

Pažangus valdymas

SLZ-M-FA lubinės kasetės gali būti valdomos atnaujintu ir itin patogiu belaidžiu valdymo pulteliu PAR-SL100A-E (įeina į komplektą), turinčiu šviečiantį ekraną, kad jį lengvai rastumėte net ir tamsiame kambaryje, arba laidiniu valdymo pulteliu PAR-33MAA* .

Funkcijos:

 • pageidaujamos temperatūros valdymas,
 • darbo režimų nustatymas,
 • laikmatis,
 • oro išpūtimo krypties reguliavimas,,
 • ventiliatoriaus greičio pasirinkimas.

Tinkamas ir didelėms patalpoms

Lubinė kasetė SLZ-M-FA sumontuota restorano patalpoms vėsinti. užtikrina ekonomišką veikimą ir mažesnes energijos sąnaudas. Jei restoranas pilnas žmonių, šilumos siurblys veiks pilnu pajėgumu, kad užtikrintų maksimaliai komfortišką patalpų mikroklimatą. Jei žmonių mažiau – atitinkamai išskiriama ir mažiau vėsos, taigi, energija taupoma. Restoranui ištuštėjus, įrenginys automatiškai išsijungia (po 1-3 val. kai nebelieka patalpoje žmonių).

Energijos taupymo funkcija ir laiko nustatymai atliekami tik laidiniu valdymo pulteliu PAR-33MAA).

Išmanusis valdymas

Integruotas WIFI adapteris, prisijungus per Mitsubishi Electric MELCloud programėlę, leidžia jums pilnai kontroliuoti šilumos siurblio darbą nesvarbu, kur bebūtumėte – ar gulėtumėte namuose ant sofos, ar keliautumėte toli nuo namų. Paprasčiau ir būti negali -pasirinkus tinklą ir suvedus slaptažodį, automatiškai prisijungsite prie MELCloud bei galėsite pilnai valdyti savo įrenginį.

Funkcijos: atostogų režimas, 7 dienų savaitės tvarkaraštis, veikimo režimo ataskaitos energijos / einamųjų išlaidų ataskaitos , tiesioginis orų kanalas ir kt.

 

Daugiau produkto savybių

 • Ekologiškesnis R32 šaltnešis. Siūlomas didesnis energijos vartojimo efektyvumas be įtakos ozono sluoksniui.
 • Kompaktiškas dizainas. Lengvas, matomos tik grotelės, kad būtų lengva ir diskretiška montuoti namuose ar biure.
 • Horizontalus oro srauto judėjimas. Pašalinami nemalonūs skersvėjai ir pagerinamas oro srauto valdymas. Šeši skirtingi išleidimo kampai suteikia šoninį oro srauto pranašumą – oras tolygiai pasiskirsto visame kambaryje.
 • Galimybė prijungti laidinį nuotolinio valdymo pultą. Pultas su savaitiniu laikmačiu ir savidiagnostikos funkcija
 • Automatinis valdymas. Kai veikia „Econo Cool“ režimas, oras gali būti pučiamas pasirinktomis kryptimis, naudojant nuotolinio valdymo pultą. Taip pašalinami skersvėjai ir padidinamas komfortas.
 • Savaitinis programavimas. Nuotolinio valdymo pultelio pagalba yra galimybė suprogramuoti šilumos siurblio darbą visai savaitei
 • Tylus veikimas. Garso lygis siekia nuo 25dBA, todėl tai puikus sprendimas tyliam komfortui; galima jausti šilumą, o ne girdėti.
 • Oro valymo filtras. Šis filtras pašalina dulkes ir kitas daleles, todėl oras visą laiką išlieka švarus. Priežiūra yra tokia pat paprasta kaip siurbimas. Plaunamas, ilgai tarnaujantis filtras gali būti naudojamas iki 2500 valandų, be sudėtingos priežiūros.
 • Automatinis paleidimas iš naujo, nutrūkus elektros tiekimui.
Techninė modelių specifikacija

Oro kondicionierius Mitsubishi Electric SLZ-M-FA Multi Split 2-5 kW vidinė dalis kasetinis

Papildoma informacija

Gamintojas

Mitsubishi

Modeliai

2,5 kW SLZ-M25FA, Mitsubishi Electric, 3,5 kW SLZ-M35FA, Mitsubishi Electric, 5 kW SLZ-M50FA, Mitsubishi Electric

Gauti nemokamą konsultaciją

Pateikite užklausą dėl Oro kondicionierius Mitsubishi Electric SLZ-M-FA Multi Split 2-5 kW vidinė dalis kasetinis