fbpx
ORIS.LT LOGO

Oro kondicionierius LG Electronics Split H – Inventer lubinis

LG Electronics – maksimalus aušinimas. Žemas garsas. Atsisėskite ir mėgaukitės išmanaus, energiją taupančio LG oro kondicionieriaus pranašumais.

Gaukite bene geriausią pasiūlymą per 1 darbo dieną:

Mus rinktis verta!

Įmonės darbai apdrausti 500000€, todėl jausitės saugūs

Servisas ir aptarnavinas

Profesionalių montuotojų komanda

Įmonė su 8 metų patirtimi

Lizingas tik 4% metams

Sutvarkome APVA parama

Atrinkti geriausi ir optimaliausi produktai

Patraukli kaina
montavimo darbams

Profilaktinė priežiūra,
garantija darbams ir įrangai

Padedame gauti
APVA paramą

Elektrinę pilnai
priduodame ESO

Kodėl verta rinktis LG Electronics lubinį oro kondicionierių?

Šie lubų pakabinamieji „LG“ oro kondicionieriai yra labai populiarūs gyvenamosiose patalpose, kur lubinės kasetės montuoti neįmanoma, todėl vasarą galite vėsinti naudodamiesi oro kondicionieriaus funkcija, o žiemą – šiluma, naudodami šilumos siurblio funkciją. Jie taip pat yra labai populiarūs, kai montuojami komercinėse patalpose lubų lygyje, kur dėl apribojimų neįmanoma įdėti lubinės kasetės. 

Apdovanojimą pelnęs dizainas

IF apdovanojimą pelnęs dizainas – nuostabus V formos dizainas ir balck sparnai padėjo LG naujiems lubų pakabinamiems oro kondicionieriams pelnyti IF dizaino apdovanojimą.

Šioje oro kondicionierių serijoje naudojamas R32 šaltnešis

R32 yra naujas šaltnešis, žymiai ekologiškesnis ir turintis tris kartus mažesnį GWP. Naujo šaltnešio dėka galima sumažinti jo kiekį sistemoje ir padidinti įrangos efektyvumą.

Dėl savo išskirtinių savybių R32 išsiskiria labai gerais energijos vartojimo efektyvumo rodikliais. Šaldymo potencialas 1,5 karto didesnis už R410A, o tai reiškia, kad pasiekti norimą temperatūrą reikia mažiau energijos ir mažesnio aušalo kiekio.

lg

LG Electronics Split H – Inventer oro kondicionieriaus privalumai

  • Nepastebimas įrenginys – kadangi šie oro kondicionieriai yra montuojami ant lubų, įrenginio beveik nepastebėsite.
  • Optimizuotas oro srauto kelias – norėdamas rasti optimizuotą oro srautą, LG suprojektuoja ne tik išorinę formą, bet ir vidinę nematytą oro kondicionieriaus erdvę, kuri leidžia įrenginiui veikti efektyviai.
  • Ilgas oro srauto kelias – LG oro kondicionierių technologija pasiekia 15 metrų oro srauto atstumą 20% sumažindama oro srauto pasipriešinimą.
  • Mažiausias triukšmo lygis – įrengtas BLDC variklis ir optimizuotas ventiliatoriaus greitis, naujas oro kondicionierius turi vieną žemiausių triukšmo lygių pramonėje.
  • Dviejų termistorių valdymas – kaip papildoma įranga, papildomi termistoriai tiksliai patikrina vidaus temperatūrą keliose vietose.
Techninė modelių specifikacija

Oro kondicionierius LG Electronics Split H – Inventer lubinis

Papildoma informacija

Gamintojas

LG

Modeliai

5,0kW UV18FH.N10 / UUB1.U20, LG, 6,8kW UV24FH.N20 / UUC1.U40, LG, 8,0kW UV30FH.N20 / UUC1.U40, LG, 9,5kW UV36FH.N20 / UUD3.U30, LG, 12,0kW UV42FH.N20 / UUD3.U30, LG

Gauti nemokamą konsultaciją

Pateikite užklausą dėl Oro kondicionierius LG Electronics Split H – Inventer lubinis