ORIS.LT LOGO

Oro kondicionierius Hitachi Light Commercial ortakinis

„Hitachi“ – pasaulinis aukščiausios kokybės klimato kontrolės sprendimų prekės ženklas, pripažintas už savo gebėjimą patenkinti klientų poreikius.

Gaukite bene geriausią pasiūlymą per 1 darbo dieną:

Mus rinktis verta!

Įmonės darbai apdrausti 500000€, todėl jausitės saugūs

Servisas ir aptarnavinas

Profesionalių montuotojų komanda

Įmonė su 8 metų patirtimi

Lizingas tik 4% metams

Sutvarkome APVA parama

Atrinkti geriausi ir optimaliausi produktai

Patraukli kaina
montavimo darbams

Profilaktinė priežiūra,
garantija darbams ir įrangai

Padedame gauti
APVA paramą

Elektrinę pilnai
priduodame ESO

Kodėl verta rinktis Hitachi kanalinį oro kondicionierių?

Kanaliniai „Light Commercial‘‘ oro kondicionieriai beveik nepastebimai įsilieja į interjerą, kadangi yra montuojami kanaluose lubose. Ypač aukštas statinis slėgis (150 Pa) užtikrina optimalų erdvių mikroklimato palaikymą ir reikiamus oro srautus.

Įrenginio valdymas tampa ypač patogus, papildomai įsigijus Wi-Fi priedėlį. Šis priedėlis suteikia galimybę reguliuoti oro kondicionieriaus veikimą Wi-Fi ryšiu per išmaniąją programėlę, kad ir kur bebūtumėte!

„Hitachi“ – pasaulinis aukščiausios kokybės klimato kontrolės sprendimų prekės ženklas, pripažintas už savo gebėjimą patenkinti klientų poreikius.

hitachi
Hitachi yutaki siurbliai

Valdykite oro kondicionierių iš bet kurios vietos su ,,Hi-Kumo” Wi-Fi valdymu

Šio tipo valdymas gali būti naudojamas norint įjungti ar išjungti įrenginį, reguliuoti oro temperatūrą, taip pat sistemos veikimą iš bet kurios pasaulio vietos. Viskas, ko Jums reikia – mobilusis telefonas, prieiga prie interneto ir galėsite prisijungti prie šilumos siurblio bei jį valdyti.

Šioje oro kondicionierių serijoje naudojamas R32 šaltnešis

R32 yra naujas šaltnešis, žymiai ekologiškesnis ir turintis tris kartus mažesnį GWP. Naujo šaltnešio dėka galima sumažinti jo kiekį sistemoje ir padidinti įrangos efektyvumą.

Dėl savo išskirtinių savybių R32 išsiskiria labai gerais energijos vartojimo efektyvumo rodikliais. Šaldymo potencialas 1,5 karto didesnis už R410A, o tai reiškia, kad pasiekti norimą temperatūrą reikia mažiau energijos ir mažesnio aušalo kiekio.

Hitachi Yutaki siurbliai
hitachi

Hitachi Light Commercial oro kondicionieriaus privalumai

  • Ypač aukšta energinio efektyvumo klasė – įrenginys priklauso A++ energinio efektyvumo klasei (suvartoja itin mažai elektros energijos).
  • Aukštas statinis slėgis – įrenginio slėgis – 150 Pa, todėl ortakiai gali būti montuojami ten, kur patogiausia. Nereikės nerimauti dėl nepakankamo oro kiekio.
  • Suderinama su „Hi-Kumo“ Wi-Fi valdymu – šio tipo valdymas gali būti naudojamas norint įjungti ar išjungti įrenginį, reguliuoti oro temperatūrą, taip pat sistemos veikimą iš bet kurios pasaulio vietos. Viskas, ko Jums reikia – mobilusis telefonas, prieiga prie interneto ir galėsite prisijungti prie kondicionieriaus bei jį valdyti.
  • Lankstus įrengimas – galima nutiesti iki 30 m šaltnešio vamzdžio tarp vidinio ir išorinio bloko, o aukščio skirtumas tarp blokų – iki 20 m. Tai suteikia platų įrengimo vietos pasirinkimą.
  • Aukštas komforto lygis – ši sistema leidžia pasirinkti temperatūros matavimo taškus. Tokio tipo temperatūros valdymas užtikrina komfortą patalpoje.
  • Kondensato siurbliukas komplekte – šios serijos kasetiniai blokai yra su integruotais kondensato siurbliais, todėl kondensato skystis yra šalinamas automatiškai.
Techninė modelių specifikacija

Oro kondicionierius Hitachi Light Commercial ortakinis

Papildoma informacija

Pasirinkite prekės modelį

2,5kW RAD-25RPE + RAC-25NPE, Hitachi, 3,5kW RAD-35RPE + RAC-35NPE, Hitachi, 5,0kW RAD-50RPE + RAC-50NPE, Hitachi, 6,0kW RAD-60RPE + RAC-60NPE, Hitachi, 7,0kW RAD-70PPD + RAC-70NPD, Hitachi

Gamintojas

Hitachi

Gauti nemokamą konsultaciją

Pateikite užklausą dėl Oro kondicionierius Hitachi Light Commercial ortakinis