ORIS.LT LOGO

Oro kondicionierius FUJITSU KV/KR serijos Split kasetinis

FUJITSU oro kondicionieriai – tai išskirtiniai ir nepriekaištingos kokybės bei aukščiausios energijos efektyvumo japoniški oro kondicionieriai-šilumos siurbliai oras-oras.

Kasetinis „Fujitsu oro kondicionierius yra aprūpintas moderniu inverterio tipo kompresoriumi, dėl kurio jis yra neįtikėtinai energiją taupantis tiek vėsindamas, tiek šildydamas kambarį. Prietaiso korpusas yra stilingo ir modernaus dizaino, o jo gamybai buvo naudojamos aukštos kokybės medžiagos, turinčios patikimas apsaugines savybes.

Gaukite bene geriausią pasiūlymą per 1 darbo dieną:

Mus rinktis verta!

Įmonės darbai apdrausti 500000€, todėl jausitės saugūs

Servisas ir aptarnavinas

Profesionalių montuotojų komanda

Įmonė su 8 metų patirtimi

Lizingas tik 4% metams

Sutvarkome APVA parama

Atrinkti geriausi ir optimaliausi produktai

Patraukli kaina
montavimo darbams

Profilaktinė priežiūra,
garantija darbams ir įrangai

Padedame gauti
APVA paramą

Elektrinę pilnai
priduodame ESO

Fujitsu Electric – tai Japonijos gamintojas su ilgamete patirtimi oro kondicionavimo pramonėje, siūlantis platų oro kondicionavimo sistemų asortimentą. 

Gamintojas: FUJITSU
Kilmės šalis: Japonija
Garantija: 3 Metai
Freonas: R32
Energijos klasė: A++

OIP-3

R32 šaltnešis

Tai naujas šaltnešis, žymiai ekologiškesnis ir turintis tris kartus mažesnį GWP. Naujo šaltnešio dėka galima sumažinti jo kiekį sistemoje ir padidinti įrangos efektyvumą.

Nors tiesioginio draudimo parduoti R410A šaltnešį nėra, Europos Sąjunga nustatė priemones, skirtas palaipsniui sumažinti jo naudojimą iki minimumo. Nuo 2025 metų R410A šaltnešio naudojimas bus draudžiamas atskirose split sistemose, įskaitant visus oro šilumos siurblius.

Naujos kartos WiFi

Fujitsu papildoma opcija – „Wi-Fi“ modulis, todėl įrenginį galėsite valdyti nuotoliniu būdu, kad ir kur būtumėte. Naudodamiesi mobiliąja programėle išmaniajame įrenginyje galėsite įjungti ir išjungti oro kondicionierių, taip pat nustatyti jo veikimo režimą ir temperatūrą. Tai padeda palaikyti tinkamą temperatūrą namuose dar patogiau, kad kiekvieną kartą grįždami namo iš darbo ar po ilgos kelionės, jaustumėtės jaukiai be vargo.

Produkto savybės

Inverteris užuot naudojęs energiją, kai sistema paleidžiama ir stabdoma, padidina arba sumažina variklio greitį taip, kad jis veiktų nuolat ir ilgainiui efektyviau. Kai išlaikomas tinkamas tempas, įrenginys nepaliaujamai veikia nešvaistydamas energijos.

Miego režimas – naudodamas šią parinktį, vartotojas gali mėgautis ramiu nakties poilsiu, nesibaiminti dėl triukšmo lygio miego metu, nes oro kondicionierius dirba ypač tyliai.

  • inverter sistema;
  • 10°C temperatūros palaikymo patalpoje funkcija;
  • oro srovės krypties kontrolė;
  • filtro indikatorius;
  • auto-changeover funkcija;
  • auto-restart funkcija;
  • ekonominis režimas;
  • laikmatis;
  • A energijos klasė;
  • kompaktiškumas.
Techninė modelių specifikacija

Oro kondicionierius FUJITSU KV/KR serijos Split kasetinis

Papildoma informacija

Gamintojas

Fujitsu

Modeliai

2.5 kW – AOYG09KBTB/AUXG09KVLA, Fujitsu, 3.5 kW – AOYG12KBTB/AUXG12KVLA, Fujitsu, 4.3 kW – AOYG14KBTB/AUXG14KVLA, Fujitsu, 5.2 kW – AOYG18KBTB/AUXG18KVLA, Fujitsu, 6.0 kW – AOYG22KBTB/AUXG22KVLA, Fujitsu, 6.8 kW – AOYG24KBTB/AUXG24KVLA, Fujitsu, 8.5 kW -AOYG30KBTB/AUXG30KRLB, Fujitsu, 9.5 kW – AOYG36KBTB/AUXG36KRLB, Fujitsu, 9.5 kW – AOYG36KRTA/AUXG36KRLB (3f), Fujitsu, 12.1 kW – AOYG45KBTB/AUXG45KRLB, Fujitsu, 12.1 kW – AOYG45KRTA/AUXG45KRLB (3f), Fujitsu, 13.4 kW – AOYG54KBTB/AUXG54KRLB, Fujitsu, 13.4 kW – AOYG54KRTA/AUXG54KRLB (3f), Fujitsu

Gauti nemokamą konsultaciją

Pateikite užklausą dėl Oro kondicionierius FUJITSU KV/KR serijos Split kasetinis