ORIS.LT LOGO

Oro kondicionierius Cooper&Hunter Multi Split SUPREME R32 sieninis vidinis blokas

Inovatyvi įranga, išmaniems komercinių patalpų klimato sprendimams

Cooper&Hunter – išmanūs konstrukciniai sprendimai, šiuolaikiškas dizainas ir patogumas. Šio prekės ženklo klimato kontrolės įrenginys užtikrins aukštą kokybės lygį, unikalias technines savybes, inovatyvumą ir modernų dizainą, kuris derės Jūsų namuose ir  palaikys komfortišką temperatūrą.

Gaukite bene geriausią pasiūlymą per 1 darbo dieną:

Mus rinktis verta!

Įmonės darbai apdrausti 500000€, todėl jausitės saugūs

Servisas ir aptarnavinas

Profesionalių montuotojų komanda

Įmonė su 8 metų patirtimi

Lizingas tik 4% metams

Sutvarkome APVA parama

Atrinkti geriausi ir optimaliausi produktai

Patraukli kaina
montavimo darbams

Profilaktinė priežiūra,
garantija darbams ir įrangai

Padedame gauti
APVA paramą

Elektrinę pilnai
priduodame ESO

Cooper&Hunter – vieni iš populiariausių klimato palaikymo įrenginių pasaulyje 

Nuo 2003 metų Cooper&Hunter kompanijos pagamintos produkcijos su prekiniu ženklu C&H (COOPER&HUNTER) kiekis jau matuojamas milijonais vienetų. COOPER&HUNTER technika užsitarnavo ypač didelį populiarumą skirtinguose kontinentuose, o prekinis ženklas C&H klimato palaikymo įrangos rinkoje tapo kokybės ir patikimumo ženklu. Tai lėmė kruopšti gamybos kokybės patikra, visiška atsakomybė už galutinį produktą ir išraiškinga marketingo strategija. C&H sukūrė unikalią programą: „Tobulo produkto strategija“ ir „Globali kokybės kontrolė“. Taikant ją pasiekė aukščiausius kokybės rodiklius. Oro kondicionieriai ne tik užtikrina aukštus kokybės principus, bet yra ir patogaus valdymo – galima valdyti su nuotolinio valdymo ar laidiniu pulteliu. „COMFORT INNOVATIONS“ – tai prekės ženklo „COOPER & HUNTER“ šūkis. Komfortiška atmosfera su šio prekės ženklo prietaisais jau naudojasi milijonai žmonių iš įvairių pasaulio vietų. 

R-2

Kodėl Cooper&Hunter Multi Split SUPREME R32?

Multi Split tipo oro kondicionieriai/šilumos siurbliai – patogus, ergonomiškas ir ekonomiškas būdas turėti tokį mikroklimatą, koks Jums labiausiai tinka ir koks garantuoja komfortabilų buvimą. Išskirtinis Multi Split bruožas – daugiafunkcionalumas leidžiantis maksimaliai panaudoti tobulo mikroklimato kūrimo galimybes. Cooper&Hunter SUPREME oro kondicionierius pritaikytas darbui net karščiausiomis ar atšiauriausiomis sąlygomis. Komfortas, kada reikia!

Naudojamas R32 šaltnešis

Tai naujas šaltnešis, žymiai ekologiškesnis ir turintis tris kartus mažesnį GWP. Naujo šaltnešio dėka galima sumažinti jo kiekį sistemoje ir padidinti įrangos efektyvumą.

Nors tiesioginio draudimo parduoti R410A šaltnešį nėra, Europos Sąjunga nustatė priemones, skirtas palaipsniui sumažinti jo naudojimą iki minimumo. Nuo 2025 metų R410A šaltnešio naudojimas bus draudžiamas atskirose split sistemose, įskaitant visus oro šilumos siurblius.

cooperhunter

Gaminamas pagal Europos technologijas

Cooper&Hunter Multi Split SUPREME R32 gaminamas pagal naujas Europos technologijas. Ši serija užtikrina puikų energijos vartojimo efektyvumą vėsinimo ir šildymo režimu – A ++ klasės pagal naujausią ES direktyvą „ErP“. Toks oro kondicionierius idealiai tinka bet kuriai patalpai, nesvarbu, ar tai būtų miegamasis, vaikų darželis, biuras ir kitos patalpos, kur reikalinga tiksli, efektyvi, tyli ir daugiafunkcinė sistema.

Valdomas iš bet kurios vietos

Įmontuotas „WiFi“ modulis leidžia valdyti oro kondicionierių išmaniuoju telefonu, kad ir kur būtumėte.  Galite paleisti arba sustabdyti oro kondicionierių, pakeisti režimą ar nustatyti temperatūrą, kad ir kur būtumėte.

wifi
cooperhunter

Cooper&Hunter Multi Split SUPREMEoro kondicionieriaus privalumai

 • Galimybė pasirinkti vidinio bloko spalvą – sidabrinė, juoda ir šampaninė;
 • Prie šio vidaus bloko prijungiamas išorinis blokas, taip sukuriama komfortiška temperatūra, maksimalus našumas, o abiejų blokų darbas beveik begarsis;
 • Unikali CH 7 SKY technologija – užtikrintas septynių pakopų oro valymas;
 • Aukščiausia A+++ energijos vartojimo efektyvumo klasė;
 • Generation V – naudojamos itin kokybiškos, energijos vartojimo efektyvumą didinančios sudedamosios dalys;
 • CH SMART-ION Filter – naujos kartos oro valymo technologija;
 • Stilingas vidinio bloko LED ekranas;
 • Kokybiško miego režimas SLEEP;
 • 24 valandų laikmatis;
 • Antibakterinis sluoksnis valdymo pultelyje;
 • Antikorozinė danga GREEN-FIN;
 • Efektyvaus darbo temperatūrinis diapazonas: nuo -25° C iki +24°          C šildyme, nuo -15 °C iki +43 °C vėsinime.
Techninė modelių specifikacija

Oro kondicionierius Cooper&Hunter Multi Split SUPREME R32 sieninis vidinis blokas

Papildoma informacija

Gamintojas

Cooper&Hunter

Modeliai

3,5 kW CH-S09FTXAM2S-GD(I), Cooper&Hunter, 4,2 kW CH-S12FTXAM2S-GD(I), Cooper&Hunter, 5,57 kW CH-S18FTXAM2S-GD(I), Cooper&Hunter, 7 kW CH-S24FTXAM2S-GD(I), Cooper&Hunter

Gauti nemokamą konsultaciją

Pateikite užklausą dėl Oro kondicionierius Cooper&Hunter Multi Split SUPREME R32 sieninis vidinis blokas