fbpx
ORIS.LT LOGO

Oro kondicionierius Cooper&Hunter Multi Split ALPHA/Veritas NG(I) sieninis vidinis blokas

Inovatyvi įranga, išmaniems komercinių patalpų klimato sprendimams

Cooper&Hunter – išmanūs konstrukciniai sprendimai, šiuolaikiškas dizainas ir patogumas. Šio prekės ženklo klimato kontrolės įrenginys užtikrins aukštą kokybės lygį, unikalias technines savybes, inovatyvumą ir modernų dizainą, kuris derės Jūsų namuose ir  palaikys komfortišką temperatūrą.

Gaukite bene geriausią pasiūlymą per 1 darbo dieną:

Mus rinktis verta!

Įmonės darbai apdrausti 500000€, todėl jausitės saugūs

Servisas ir aptarnavinas

Profesionalių montuotojų komanda

Įmonė su 8 metų patirtimi

Lizingas tik 4% metams

Sutvarkome APVA parama

Atrinkti geriausi ir optimaliausi produktai

Patraukli kaina
montavimo darbams

Profilaktinė priežiūra,
garantija darbams ir įrangai

Padedame gauti
APVA paramą

Elektrinę pilnai
priduodame ESO

Cooper&Hunter – vieni iš populiariausių klimato palaikymo įrenginių pasaulyje 

Nuo 2003 metų Cooper&Hunter kompanijos pagamintos produkcijos su prekiniu ženklu C&H (COOPER&HUNTER) kiekis jau matuojamas milijonais vienetų. COOPER&HUNTER technika užsitarnavo ypač didelį populiarumą skirtinguose kontinentuose, o prekinis ženklas C&H klimato palaikymo įrangos rinkoje tapo kokybės ir patikimumo ženklu. Tai lėmė kruopšti gamybos kokybės patikra, visiška atsakomybė už galutinį produktą ir išraiškinga marketingo strategija. C&H sukūrė unikalią programą: „Tobulo produkto strategija“ ir „Globali kokybės kontrolė“. Taikant ją pasiekė aukščiausius kokybės rodiklius. Oro kondicionieriai ne tik užtikrina aukštus kokybės principus, bet yra ir patogaus valdymo – galima valdyti su nuotolinio valdymo ar laidiniu pulteliu. „COMFORT INNOVATIONS“ – tai prekės ženklo „COOPER & HUNTER“ šūkis. Komfortiška atmosfera su šio prekės ženklo prietaisais jau naudojasi milijonai žmonių iš įvairių pasaulio vietų. 

R-2

Kodėl rinktis Cooper&Hunter Multi Split ALPHA/Veritas NG(I)?

Multi Split tipo oro kondicionieriai/šilumos siurbliai – patogus, ergonomiškas ir ekonomiškas būdas turėti tokį mikroklimatą, koks Jums labiausiai tinka ir koks garantuoja komfortabilų buvimą. Išskirtinis Multi Split bruožas – daugiafunkcionalumas leidžiantis maksimaliai panaudoti tobulo mikroklimato kūrimo galimybes. „Cooper & Hunter Veritas“ oro kondicionierius yra patikrintas inverterinis oro kondicionierius, kuris priklauso „Premium“ klasei.

Naudojamas R32 šaltnešis

Tai naujas šaltnešis, žymiai ekologiškesnis ir turintis tris kartus mažesnį GWP. Naujo šaltnešio dėka galima sumažinti jo kiekį sistemoje ir padidinti įrangos efektyvumą.

Nors tiesioginio draudimo parduoti R410A šaltnešį nėra, Europos Sąjunga nustatė priemones, skirtas palaipsniui sumažinti jo naudojimą iki minimumo. Nuo 2025 metų R410A šaltnešio naudojimas bus draudžiamas atskirose split sistemose, įskaitant visus oro šilumos siurblius.

cooperhunter

Gaminamas pagal Europos technologijas

Oro kondicionierius gaminamas pagal naujas Europos technologijas. Ši serija užtikrina puikų energijos vartojimo efektyvumą vėsinimo ir šildymo režimu – A ++ klasės pagal naujausią ES direktyvą „ErP“. Toks oro kondicionierius idealiai tinka bet kuriai patalpai, nesvarbu, ar tai būtų miegamasis, vaikų darželis, biuras ir kitos patalpos, kur reikalinga tiksli, efektyvi, tyli ir daugiafunkcinė sistema.

Valdomas iš bet kurios vietos

Įmontuotas „WiFi“ modulis leidžia valdyti oro kondicionierių išmaniuoju telefonu, kad ir kur būtumėte.  Galite paleisti arba sustabdyti oro kondicionierių, pakeisti režimą ar nustatyti temperatūrą, kad ir kur būtumėte.

wifi
cooperhunter

Cooper&Hunter Multi Split ALPHA/Veritas Q-NG(I) oro kondicionieriaus privalumai

Dėl Noise Analysis technologijos įrenginio veikimas yra praktiškai begarsis.

Efektyvaus darbo temperatūrinis diapazonas: nuo -20˚С šildymo režimu, iki +48˚С šaldymo režimu.

Prie šio vidaus bloko prijungiamas išorinis blokas, taip sukuriama komfortiška temperatūra, maksimalus našumas, o abiejų blokų darbas beveik begarsis.

Techninė modelių specifikacija

Oro kondicionierius Cooper&Hunter Multi Split ALPHA/Veritas NG(I) sieninis vidinis blokas

Papildoma informacija

Gamintojas

Cooper&Hunter

Modeliai

2,8 kW CH-S09FTXF-NG(I)), Cooper&Hunter, 3,5 kW CH-S12FTXF-NG(I), Cooper&Hunter, 5,2 kW CH-S18FTXF-NG(I), Cooper&Hunter, 6,45 kW CH-S24FTXF-NG(I), Cooper&Hunter

Gauti nemokamą konsultaciją

Pateikite užklausą dėl Oro kondicionierius Cooper&Hunter Multi Split ALPHA/Veritas NG(I) sieninis vidinis blokas