ORIS.LT LOGO

Oro kondicionierius Cooper&Hunter Daytona Inverter R32

A +++ efektyvumo klasės energiją taupanti įranga, sutaupoma iki 40%

Cooper&Hunter – išmanūs konstrukciniai sprendimai, šiuolaikiškas dizainas ir patogumas. Cooper&Hunter Daytona Inverter R32 oro kondicionierius užtikrins aukštą kokybės lygį, unikalias technines savybes, inovatyvumą ir modernų dizainą, kuris derės Jūsų namuose ir  palaikys komfortišką temperatūrą.

Gaukite bene geriausią pasiūlymą per 1 darbo dieną:

Mus rinktis verta!

Įmonės darbai apdrausti 500000€, todėl jausitės saugūs

Servisas ir aptarnavinas

Profesionalių montuotojų komanda

Įmonė su 8 metų patirtimi

Lizingas tik 4% metams

Sutvarkome APVA parama

Atrinkti geriausi ir optimaliausi produktai

Patraukli kaina
montavimo darbams

Profilaktinė priežiūra,
garantija darbams ir įrangai

Padedame gauti
APVA paramą

Elektrinę pilnai
priduodame ESO

Cooper&Hunter – vieni iš populiariausių klimato palaikymo įrenginių pasaulyje 

Nuo 2003 metų Cooper&Hunter kompanijos pagamintos produkcijos su prekiniu ženklu C&H (COOPER&HUNTER) kiekis jau matuojamas milijonais vienetų. COOPER&HUNTER technika užsitarnavo ypač didelį populiarumą skirtinguose kontinentuose, o prekinis ženklas C&H klimato palaikymo įrangos rinkoje tapo kokybės ir patikimumo ženklu. Tai lėmė kruopšti gamybos kokybės patikra, visiška atsakomybė už galutinį produktą ir išraiškinga marketingo strategija. C&H sukūrė unikalią programą: „Tobulo produkto strategija“ ir „Globali kokybės kontrolė“. Taikant ją pasiekė aukščiausius kokybės rodiklius. Oro kondicionieriai ne tik užtikrina aukštus kokybės principus, bet yra ir patogaus valdymo – galima valdyti su nuotolinio valdymo ar laidiniu pulteliu. „COMFORT INNOVATIONS“ – tai prekės ženklo „COOPER & HUNTER“ šūkis. Komfortiška atmosfera su šio prekės ženklo prietaisais jau naudojasi milijonai žmonių iš įvairių pasaulio vietų. 

Tai buitinis, šiuolaikinio modernaus dizaino šilumos siurblys oras-oras, kuris pritaikytas šildymui šiaurės šalyse, todėl puikiai šildo prie Lietuvos klimato.

Efektyvus veikimas lauko temperatūros intervale nuo – 23°С iki +24°С šildant

ir nuo – 15°С iki +43°С šaldant.

Aukščiausio lygio energiją taupanti “GENERATION V” komplektacija, sustiprinta medžiagų ir surinkimo kokybės kontrolė.

R32 šaltnešiu

Tai naujas šaltnešis, žymiai ekologiškesnis ir turintis tris kartus mažesnį GWP. Naujo šaltnešio dėka galima sumažinti jo kiekį sistemoje ir padidinti įrangos efektyvumą.

Nors tiesioginio draudimo parduoti R410A šaltnešį nėra, Europos Sąjunga nustatė priemones, skirtas palaipsniui sumažinti jo naudojimą iki minimumo. Nuo 2025 metų R410A šaltnešio naudojimas bus draudžiamas atskirose split sistemose, įskaitant visus oro šilumos siurblius.

Cooper&Hunter Daytona Inverter oro kondicionieriaus privalumai

Galimybė prijungti laidinį pultą. Pultas turi dviejų savaičių darbo programavimo parinktį bei pajungimo prie sistemos “BMS” (opcija)

Namų apsauga nuo atvėsimo – funkcija “+ 8°С”. Oro kondicionierius stengsis palaikyti + 8°С, naudodamas minimalų kiekį elektros energijos ir neleisdamas patalpai užšalti.

Produkto savybės

  • Apsauga nuo šalčio namuose + 8 ° C; Oro kondicionierius palaikys 8 ° C temperatūrą, neleisdamas užšaldyti patalpos ir naudos kuo mažiau elektros energijos;
  • Technologija “I-Action” užtikrina skalndų ir stabilų kompresoriaus veikimą esant itin žemiems sukimosi dažniams (1Hz);
  • „CH 7-SKY Technology“ – sudėtinga filtravimo sistema, pagrįsta septyniais plataus veikimo spektro filtrais Stilingas LED ekranas vidinio bloko skydelyje.
  • Stilingas LED ekranas vidinio bloko skydelyje
  • Pažangi atsišaldymo technologija.
  • CH Smart On funkcija.
  • Action technology.
  • Miego režimas užtikrins komfortišką poilsį nakties metu.
  • Wi-Fi modulis valdyti per išmanųjį telefoną / planšetinį kompiuterį (OS: „Android“, „iOS“)
Techninė modelių specifikacija

Oro kondicionierius Cooper&Hunter Daytona Inverter R32

Papildoma informacija

Gamintojas

Cooper&Hunter

Modeliai

2,7 kW CH-S09FTXD white, Cooper&Hunter, 3,5 kW CH-S12FTXD white, Cooper&Hunter, 5,2 kW CH-S18FTXD white, Cooper&Hunter, 7 kW CH-S24FTXD white, Cooper&Hunter

Gauti nemokamą konsultaciją

Pateikite užklausą dėl Oro kondicionierius Cooper&Hunter Daytona Inverter R32