Mobilus oro kondicionierius Ballu BPAC


Sale!
 • mobilus-oro-kondicionierius-ballu-bpac-oris.lt-388x388

Mobilus oro kondicionierius Ballu BPAC

300.00 270.00

Gamintojas: Ballu  mobilus-oro-kondicionierius-ballu-bpac-oris.lt-1024x279
Kilmės šalis: Japonija
Garantija: 2 metai Inverter-Logo-daikin
Kompresoriaus tipas: Inverteris
Darbinė temperatūra: 18 °C – 32 °C

Mobilus oro kondicionierius Ballu BPAC

Mobilieji oro kondicionieriai – mobilus kondicionierius leidžia Jums patogiai atvėsinti patalpas išvengiant sudėtingų remonto darbų.

Kokybiški oro kondicionieriai privačių namų, komercinių ir visuomeninių objektų vėsinimui. Įranga gali būti naudojama ir kaip oro sausintuvai. Mobilūs kondicionieriai neužima daug vietos, nereikalauja didelių investicijų ir sudėtingų priežiūros darbų. Lengvai pernešami oro kondicionieriai leidžia mėgautis gaiva ir vėsa ten, kur jos labiausiai reikia. Šiuolaikinio dizaino gaminiai atitiks tiek klasikinio, tiek modernaus interjero sprendimus. Technikai nereikia montavimo darbų, t. y. įranga gali būti naudojama iš karto.

Mobilaus kondicionieriaus nauda

Mobilus oro kondicionierius įtraukia patalpos orą, jį atvėsina ir išpučia laukan į patalpą, tuo pačiu išpūsdamas šiltą orą laukan pro prijungtą žarną. Mobilaus kondicionierius įprastai turi valdymo skydeli, kuriame galite keisti kondicionieriaus veikimo parametrus, tokius kaip ventiliatoriaus greitis ar pageidaujama temperatūra.

Mobilieji oro kondicionieriai yra paprasta ir lanksti alternatyva montuojamiems kondicionieriams. Sukurtas vėsinti pavienes patalpas ir lengvai įrengiamas mobilus kondicionierius gali būti geras pasirinkimas patalpose, kuriose nėra ventiliacijos ar kondicionieriaus ir nėra galimybės jo įsirengti, arba jeigu tam tikrą patalpą vėsinti reikia labai retai.

Lengvas įrengimas ir mobilumas, kurį suteikia kompaktiškas dizainas ir įrenginio apačioje įrengti ratukai, leidžia jums minimaliomis pastangomis pervežti mobilų kondicionierių iš vienos patalpos į kitą patalpą. 

BPAC-07 CM Ballu mobilaus oro kondicionieriaus savybės:

 • Šaldymas 2.0 kW
 • Nuotolinis valdymo pultelis su LCD ekranu
 • Stop dust filtravimo sistema
 • One touch mechaninis valdymas
 • 4 ventiliatoriaus greičiai
 • 24 val. laikmatis
 • Sleep režimas
 • Apsauga nuo kondensato pratekėjimo
 • Efektyvumo klasė – A
 • Freonas (šaltnešis) – R410A

PRIEDAS -lango tarpinė AIRLOCK 100

Dažnai naudojant mobilų kondicionierių vienintelė galimybė išleisti karštą orą yra per atvirą langą. Tačiau tokiu atveju patalpos kondicionavimas tampa neefektyvus ir nemalonus, kadangi iš lauko karštas oras pastoviai patenka į vėsinamą patalpą. Lango tarpinė AirLock 100 puikus sprendimas šiai problemai išspręsti. Greitai ir nesudėtingai ją sumontavus tarp lango ir rėmo bei pasinaudojus užtrauktuku, karštas oras yra išleidžiamas į lauką bei nepatenka atgal į patalpą. Taip pat apsisaugoma nuo vabzdžių. Kad uždaryti langą, tarpinės nereikia išmontuoti. Nesvarbu koks langas, Airlock 100 tinka paprastai visiems langams, kurių maksimalus perimetras yra iki 400 cm.

Categories: , , .

Konsultacijos, užsakymai:
+370 654 01351   info@oris.lt
Gauti pasiūlymą

Šios prekės modeliai:

Modelis Rekomenduojamas patalpos plotas, iki m2 Šaldymo galingumas, kW Elektros sąnaudos (šaldymas), kW Oro srautas m3/val Triukšmingumas, db (A) Kaina EUR su PVM 
BPAC-07 CM 20 2,0 0,785 330 45-51 300
270€
 Priedai Lango tarpinė AIRLOCK 100 25
22,5€