Mitsubishi Heavy Industries SRK-ZSX, A+++, R32, sieninis šilumos siurblys

1,562.112,294.16

Mitsubishi Heavy Industries oro kondicionieriai – šilumos siurbliai – modernaus dizaino, kokybiški, ilgaamžiai ir ekonomiški įrenginiai.

 Lizingas tik 4% metinės palūkanos

Išvalyti
Kaina
Priedai
Viso nuo

Aprašymas

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite asmeninį pasiūlymą

3000 projektų
visoje Lietuvoje

Patraukli kaina
montavimo darbams

Padedame gauti
APVA paramą

Profilaktinė priežiūra
ir garantija

Kodėl rinktis ,,Mitsubishi Heavy Industries”?

Kokybės sistema

Kondicionieriaus patikimumas užtikrina ilgus darbo metus. ,,Mitsubishi Heavy Industries” stebi gamybą visose stadijose – pradedant komplektavimo kontrole ir pabaigiant paruoštų gaminių kokybės daugialyge patikra.

ECO funkcija

Automatinis energijos taupymo režimas yra pagrįstas infraraudonųjų spindulių sensoriaus veikimu. Jis yra įmontuotas įrenginyje ir automatiškai reaguoja į žmogaus judesius. Šis funkcionalumas padeda taupyti energiją, kai žmogaus patalpoje nėra.

Atsakingumas

,,Mitsubishi Heavy Industries” 50 metų patirtis oro kondicionavimo srtityje įtraukiama į ekologiškus gaminius. Ši įmonė klientams siūlo pasirinkti komfortą bei atsakomybę už aplinką taupant energiją.

Komfortiškos aplinkos režimai

Įrenginys turi kelis režimus, kurie tiks komfortiškos aplinkos sukūrimui – miego režimas (įrenginys veikia tyliau), ekonominis režimas, turbo režimas (kai patalpos temperatūrą reikia greitai pakelti ar atvėsinti);

Galima rinktis iš 3 spalvų paletės: baltos, sidabrinės, pilkos

Mitsubishi Heavy Industries oro kondicionierius SRK/SRC20ZSX-WA

 

 

 

 

 

 

 

 

 – ,,Mitsubishi electric” pasaulinė lyderė

,,Mitsubishi electric” – įmonė pirmaujanti pasaulyje gyvenamųjų, komercinių bei pramominių patalpų oro kondicionavimo srityje. Jų pagrindinis tikslas – kad gyvenimas būtų patogesnis bei malonesnis. Šios įmonės sėkmės kelias prasidėjo dar 1921 metais įvedus elektrinį ventiliatorių. Tai buvo hitas, kuris padėjo šiai įmonei išgarsėti. Vėliau sekė iššūkis sukurti oro kondicionavimo sistemas, tinkamas plačioms Japonijos klimato sąlygoms. Šiuo metu ,,Mitsubishi electric” atkreipia dėmesį į tai, jog kuo mažiau suteiktų neigiamo efekto aplinkai.

 – Kokybės užtikrinimas

Tai stiprus prekinis ženklas. Visi produktai kuriami savo laboratorijose, o komponentai gaminami savo gamyklose. Todėl Mitsubishi Electric gali užtikrinti aukštą ir patikimą gaminamų produktų kokybę. Tai ilgalaikė ir saugi investicija, optimalus kokybės, efektyvumo, funkcionalumo ir kainos santykis.

Pažiūrėkime detaliau

kaip veikia technologijos

Komfortiškas veikimas

Tolygiai po patalpą paskirstomas oro srautas sukuria komfortišką aplinką.

Tausojantis gamtą

Naudojamas ekologiškas ir mažai kenkiantis aplinkai šaltnešis R32, kuris prisideda prie aplinkos saugojimo. Taip pat, šis kondicionierius turi ECO veikimo principą, kuris leidžia taupyti energiją.

Patobulintas veikimas

Šis veikimo principas pradeda šaltam ar karštam orui tolygiai pasiskirstyti po patalpą.

Skirtingi veikimo režimai

Ši funkcija leidžia kondicionieriui taupyti energiją bei nesukelti triukšmo namuose. Jei būsite išėję iš patalpos jis palaikys 10°C, taip taupys energiją. Jei jūs miegosite, jis veiks ypatingai tyliai.

Valdykite įrenginį iš bet kurios vietos.

Norėdami valdyti namų klimatą iš bet kurios vietos, įsigykite Wi-Fi priedą, atsisiųskite Smart-M-Air programėlę ir valdykite savo namų klimatą iš bet kurios vietos. Tai tikrai taip paprasta!

Android-iOS-Thermia-Online (1)

Integruota antibakterinė medžiaga

Mitsubishi Heavy Industries oro kondicionierius užtikrina kad, oras kuriuo kvėpuojame, visada yra švarus ir šviežias. Šis kondicionierius naudoja elektronus, kad suaktyvintų chemines reakcijas, kurios naikina ore esančias bakterijas ir virusus. Šis procesas sumažina astmos ir alergijos simptomus.

Gaukite pasiūlymą per 1 darbo dieną

Konsultacija su vienu geriausių inžinerijos specialistu Sauliumi Tamuleviciumi, kuris pats yra sukuręs lietuvišką šilumos siurblį oras-vanduo.


  Papildoma informacija

  Pasirinkite prekės modelį

  3,4kw SRK/SRC20ZSX-WA, 3,8kw SRK/SRC25ZSX-W, 4,5kw SRK/SRC35ZSX-W, 6,2kw SRK/SRC50ZSX, 6,9kw SRK/SRC60ZSX

  Gamintojas

  Mitsubishi Heavy Industries

  Call Now Button+37065401351