Mitsubishi Electric „Viskas viename“ ECODAN „Hydro-box“ talpykla be boilerio

0.00

Mitsubishi Electric įrenginiai – šilumos šaltinis. Tai yra ilgaamžiškumo, ekonomiškumo ir patogaus naudojimo garantija Jūsų namams!

 Lizingas tik 4% metinės palūkanos

Mitsubishi Electric ECODAN „Hydro-box“ techninė charakteristika

Išvalyti
Kaina
Priedai
Viso nuo

Aprašymas

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite asmeninį pasiūlymą

3000 projektų
visoje Lietuvoje

Patraukli kaina
montavimo darbams

Padedame gauti
APVA paramą

Profilaktinė priežiūra
ir garantija

Mitsubishi Electric siūlomų šilumos siurblių platus asortimentas pritaikytas skirtingiems poreikiams, todėl kiekvienas ras sau tinkamą sprendimą. Kompaktiškoji oras-vanduo ECODAN „Hydro-box“ sistema skirta patalpų šildymui. Buitinio karšto vandens ruošimui galima prijungti boilerį – pageidaujamo tūrio, pritaikytą būtent šilumos siurbliams.

Mitsubishi Electric šilumos siurblys oras-vanduo ilgalaikiui komfortui

Šilumos siurbliai yra efektyvus ir ekologiškas jūsų namų šilumos šaltinis. Be temperatūros nustatymo, tam nereikia jokio vartotojo įsikišimo, leidžiančio praleisti laiką taip, kaip jums patinka. Dėl hermetiškos sistemos ir daugybės apsaugos priemonių šiuolaikinis šilumos siurblys yra vienas saugiausių šildymo šaltinių. Sprendžiant dėl ​​tokio sprendimo, nereikia naudoti kamino ar turėti atskirą patalpą katilinei. Visos sistemos surinkimas yra greitas ir ekonomiškas tradicinėms šildymo sistemoms. „Mitsubishi“ šilumos siurbliai yra ne tik šilumos šaltinis. Tai yra ilgaamžiškumo, ekonomiškumo ir maksimalaus naudojimo patogumo garantija. Visa tai pagal šiuolaikinius standartus ir ekologinius reikalavimus. Kiekvienam įrenginiui gamintojas siūlo 5 metų garantinį paketą. Garantija suteikiama visam įrenginiui su visais elementais.

Kodėl rinktis ECODAN serijos šilumos siurblį?

Ilgesnis šildymo laikotarpis

Šilumos siurblys gali grįžti į šildymo režimą daug greičiau nei dauguma šilumos siurblių ir palaikyti šilumą ilgiau.

Atsinaujinanti energija

Naudojamas ekologiškesnis šaltnešis R32. Jis turi tris kartus mažesnį GWP. Naujo šaltnešio dėka galima sumažinti jo kiekį sistemoje ir padidinti įrangos efektyvumą.

Šildymas visus metus

Šios serijos įrenginys gali būti naudojamas ištisus metus – jis leidžia palaikyti komfortišką namo temperatūrą šildymo režimu, net jei termometras už lango rodo 15 laipsnius žemiau nulio. Skirtingai nuo daugelio kitų sistemų rinkoje, sistemoje Ecodan Next Generation „Hydro-box“, šildy­mas ir karšto buitinio vandens ruošimas yra sinchronizuoti procesai (kuomet prijungiamas buitinio karšto vandens šildytuvas).

Kompaktiškumas

Dėl savo ypatingai kompaktiško dizaino „Hydro-box“ lengvai įdiegiama į visų tipų pastatus, jai net nėra būtina atskira katilinės patalpa (galima montuoti garaže, vonioje, virtuvėje ir pan.).

Nesvarbu, ar kuriate naujus namus, ar renovuojate esamą turtą, su Ecodan serijos šilumos siurbliu karšto vandens ir šildymo išlaidų sutaupymas gali būti iki 70% 

Patogus naudojimas

Prie Ecodan sistemos rekomenduojame įsigyti belaidį valdymo pultelį su kambario temperatūros jutikliu PAR-WT50R-E, kuris stebės Jūsų šildymą ir karšto vandens ruošimą. Dieną, pašildžius saulei maksimaliai sumažinamas energijos suvartojimas, efektyviai palaikoma pasirinkta patalpų ir optimaliausia vandens temperatūra šildymo sistemoje.

Pritaikomumas

Dėl įdiegtų pažangiausių technologijų ir aukšto našumo kompresoriaus, naujieji ECODAN pasižymi itin aukštomis techninėmis charakteristikomis. „Ecodan“ aprūpina jūsų namus nuolatiniu karštu vandeniu per specialią „viskas viename“ „Ecodan“ karšto vandens kaupimo sistemą, prijungus boilerį. Nuo Ecodan Next Ge­neration EHST ir EHPT modelių skiriasi tuo, kad „Hydro-box“ talpykloje nėra integruotas buitinio karšto vandens šildytuvas. Tačiau jei šilumos siurbliu yra reikalinga ruošti karštą vandenį buitiniam vartojimui – boilerį (pageidaujamos talpos ir gamintojo) galima lengvai prijungti prie šios „Hydro-box“ talpyklos.

Vidinė dalis – „Hydrobox“ skirta lygiagrečiai prijungti esamą šildymo sistemą (pvz., seną katilą) arba visiškai naują šildymo sistemą.

Pažangumas

Dvi namo zonos skirtingai temperatūrai palaikyti – jei pageidaujate išplėsti patalpų temperatūros reguliavimo galimybes, namą galima padalinti į dvi zonas ir belaidžių temperatūrinių jutiklių pagalba jose palaikyti skirtingą temperatūrą.

Energijos suvartojimo istorija – galimybė stebėti energijos sąnaudas patalpų šildymui bei buitinio karšto vandens ruošimui (kuomet prijungtas boileris) ir lengviau kontroliuoti savo šildymo kaštus, varijuojant temperatūros nustatymais.

Automatinis energijos valdymas –  išvykus toli nuo namų galite valdyti suvartojamą energiją. Reikia paspausti pavaizduotą lagamino piktogramą ir tada nustatymai bus automatiškai koreguojami.

Pažiūrėkime detaliau

Ekonomiškas

Inverterio technologijos dėka šios serijos modeliai pasižymi aukščiausiu energijos suvartojimo standartu (A+++ klasė) ir aukštu energijos vartojimo efektyvumo koeficientu. Nors šilumos siurblys gali atrodyti kaip sudėtingas įrenginys, jo veikimo principas yra gana paprastas. Įrenginys nereikalauja ypatingo kambarių pritaikymo – jam nereikia kamino ar didelių aptarnavimo intervalų. Nors prietaisas eksploatuojant naudoja elektrą, jo veikimas yra net 4 kartus pigesnis nei tipiškų įrenginių su elektriniu katilu.

Tylus veikimas

Galingų oro kondicionierių triukšmo lygis itin žemas – iki 42 SPL. Tokioms galingoms sistemoms šis rodiklis yra labai žemas.

Specialios konstrukcinės savybės leidžia bet kuriuo metu palaikyti tylų darbą. Šis itin tylus veikimas reiškia, kad namų savininkai dabar gali pasirinkti patogiausią „Ecodan“ vietą netrukdydami kaimynams. Tai leidžia pasirinkti bet kurią vietą šilumos siurbliui ir idealiai tinka vietovėms, kurios yra ypač jautrios lauko triukšmui.

Nepertraukiamas darbas

Dėl įdiegtos „Auto restart“ funkcijos, net ir po elektros tiekimo trukdžių, įrenginys vėl pradeda automatiškai veikti pagal nustatytus parametrus.

Patobulinta D versija

Dabar MITSUBISHI ELECTRIC patentuota Ecodan Next Ge­neration sistema (pati naujausia versija D) skirta ir mažesnės kvadratūros namams.

Valdykite šilumos siurblį iš bet kurios vietos

Valdykite savo namų šildymą ir karštą vandenį naudodami „Mitsubishi Electric MELCloud“ programą, kuri yra puiki Jūsų šildymo sistemos pagalbininkė.

Pagrindiniai bruožai: karšto vandens ir šildymo funkcijos , apsauga nuo šalčio, atostogų režimas, 7 dienų savaitės tvarkaraštis, veikimo režimo ataskaitos energijos / einamųjų išlaidų ataskaitos , tiesioginis orų kanalas.

Android-iOS-Thermia-Online (1)

Gaukite pasiūlymą per 1 darbo dieną

Konsultacija su vienu geriausių inžinerijos specialistu Sauliumi Tamuleviciumi, kuris pats yra sukuręs lietuvišką šilumos siurblį oras-vanduo.


  Papildoma informacija

  Pasirinkite prekės modelį

  EHSD-YM9D, ERSE-YM9ED

  Gamintojas

  Mitsubishi Electric

  Call Now Button+37065401351