Mitsubishi Electric S serijos MFZ-KT grindiniai oro kondicionieriai

0.00

Mitsubishi_Electric_oris

Mitsubishi Electric oro kondicionieriai – šilumos siurbliai – modernaus dizaino, kokybiški, ilgaamžiai ir ekonomiški įrenginiai.

Tai stiprus prekinis ženklas. Visi produktai kuriami savo laboratorijose, o komponentai gaminami savo gamyklose. Todėl Mitsubishi Electric gali užtikrinti aukštą ir patikimą gaminamų produktų kokybę. Tai ilgalaikė ir saugi investicija, optimalus kokybės, efektyvumo, funkcionalumo ir kainos santykis.

 

Akcija! Lizingas tik 4% metinės palūkanos

Išvalyti
Kaina
Priedai
Viso nuo
Produkto kodas: N/A Kategorijos: , Žyma: Product ID: 19700

Aprašymas

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite asmeninį pasiūlymą

3000 projektų
visoje Lietuvoje

Patraukli kaina
montavimo darbams

Padedame gauti
APVA paramą

Profilaktinė priežiūra
ir garantija

Gamintojas: Mitsubichi Electric
Kilmės šalis: Japonija
Garantija: 3 Metai
Kompresoriaus tipas: Inverteris

Mitsubishi_electric_oris
Mitsubishi Electric S serijos MFZ-KT grindiniai oro kondicionieriai
Unikalus įrenginys – efektyvus veikimas

„INVERTER DC“: technologija, leidžianti sureguliuoti kompresoriaus veikimą pagal jūsų namuose nustatytus temperatūros pokyčius, užtikrinant efektyviausią našumą, nepaprastą energijos taupymą ir puikų komfortą PAM valdymas: PAM valdiklis leidžia tiksliai reguliuoti kompresoriui tiekiamą galią, sumažinant srovės harmoninį turinį. Šio valdymo dėka galima pasiekti geriausią elektros efektyvumą

SAVYBĖS:

 • ECONO VĖSINIMO REŽIMAS: optimizuojantis įrenginio veikimą ir sutaupantis 20%
 • ANTIALERGINIS FILTRAS: Filtras ypač tinka alergiškiems žmonėms. Jis sugeba išvalyti aplinką nuo alergenų
 • AUTOMATINIS VENTILIATORIAUS NUSTATYMAS: Ventiliatoriaus oro greitis automatiškai prisitaiko prie reikiamų poreikių AUTOMATINIS PAKEITIMAS: Automatinis įrenginio veikimo perjungimas tarp šalčio ir karščio, priklausomai nuo kambario temperatūros
 • AUTOMATINIS PRADĖJIMAS: po elektros gedimo ir atstatius maitinimą, oro kondicionavimo sistema įsijungs automatiškai SAVAITĖS PROGRAMA: leidžia suplanuoti veikimo šūkius skirtingiems laiko tarpsniams kiekvieną savaitės dieną HEAT AT -15oC: Įrenginį galima valdyti siurblio režimu esant -15oC temperatūrai
Mitsubishi Electric S serijos MFZ-KT grindiniai oro kondicionieriai
Mitsubishi Electric MELCloud

INTEGRUOTAS WI-FI

Prie šilumos siurblio įdiegus nedidelį papildomą priedą wifi adaptorių MAC-567IF-E ir prisijungę prie specialios MELCloud programos, turėsite galimybę savo įrenginį valdyti nuotoliniu būdu – naudojant išmanųjį telefoną, planšetę ar kitokią kompiuterinę įrangą, nesvarbu kur bebūtumėte. Galėsite stebėti ir lanksčiai valdyti savo šilumos siurblio parametrus, programuoti savaitinį laikmatį, gauti įspėjamuosius signalus, peržiūrėti orų duomenis, aptarnaujančios įmonės kontaktus ir t.t.

R32 šalnešis_oris_lt

R32 šaltnešis

Tai naujas šaltnešis, žymiai ekologiškesnis ir turintis tris kartus mažesnį GWP. Naujo šaltnešio dėka galima sumažinti jo kiekį sistemoje ir padidinti įrangos efektyvumą.

Nors tiesioginio draudimo parduoti R410A šaltnešį nėra, Europos Sąjunga nustatė priemones, skirtas palaipsniui sumažinti jo naudojimą iki minimumo. Nuo 2025 metų R410A šaltnešio naudojimas bus draudžiamas atskirose split sistemose, įskaitant visus oro šilumos siurblius.

Gaukite pasiūlymą per 1 darbo dieną

Konsultacija su vienu geriausių inžinerijos specialistu Sauliumi Tamuleviciumi, kuris pats yra sukuręs lietuvišką šilumos siurblį oras-vanduo.


  Papildoma informacija

  Pasirinkite prekės modelį

  2,5kW MFZ-KT25+SUZ-M25VA, 3,5kW MFZ-KT35 +SUZ-M35VA

  Gamintojas

  Mitsubishi Electric

  Call Now Button+37065401351