Mitsubishi Electric QAHV serijos šilumos siurblio 56 kW monoblokas

0.00

Mitsubishi Electric įrenginiai – šilumos šaltinis. Šis šilumos siurblys yra ilgaamžiškumo, ekonomiškumo ir patogaus naudojimo garantija stambiems objektams!

 Lizingas tik 4% metinės palūkanos

 

  Mitsubishi Electric QAHV techninė charakteristika

Išvalyti
Kaina
Priedai
Viso nuo

Aprašymas

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite asmeninį pasiūlymą

3000 projektų
visoje Lietuvoje

Patraukli kaina
montavimo darbams

Padedame gauti
APVA paramą

Profilaktinė priežiūra
ir garantija

Mitsubishi Electric QAHV šilumos siurblys ilgalaikiui komfortui

Šilumos siurbliai yra efektyvus ir ekologiškas jūsų patalpų šilumos šaltinis. Be temperatūros nustatymo, tam nereikia jokio vartotojo įsikišimo, leidžiančio praleisti laiką taip, kaip jums patinka. Dėl hermetiškos sistemos ir daugybės apsaugos priemonių šiuolaikinis šilumos siurblys yra vienas saugiausių šildymo šaltinių. Sprendžiant dėl ​​tokio sprendimo, nereikia naudoti kamino ar turėti atskirą patalpą katilinei. Visos sistemos surinkimas yra greitas ir ekonomiškas tradicinėms šildymo sistemoms. Visa tai pagal šiuolaikinius standartus ir ekologinius reikalavimus. Kiekvienam įrenginiui gamintojas siūlo 5 metų garantinį paketą. Garantija suteikiama visam įrenginiui su visais elementais.

QAHV serijos šilumos siurblys yra skirtas stambiems objektams – viešbučiams, sporto klubams, mokykloms, plovykloms ar kitiems stambiems komerciniams objektams, turintiems didelį karšto vandens poreikį.

Kodėl rinktis CAHV serijos šilumos siurblį?

Efektyvus

 QAHV įrenginio galia daugiau nei 40 kW, įrenginys pasiekia daugiau nei COP 4,0, ženkliai sumažina  karšto vandens ruošimo sąnaudas.

Saugus

Kurdama produktus, atitinkančius Europos F-dujų direktyvą, Mitsubishi Electric  turi galimybę pasiūlyti naujai sukurtą lauko bloką su natūraliu šaltnešiu CO2.

Optimalus

Šios serijos įrenginys gali būti naudojamas ištisus metus – jis leidžia palaikyti komfortišką temperatūrą šildymo režimu ir tiekti karštą vandenį. Šilumos siurblys gali pakelti vandens temperatūrą nuo 5˚C iki 90˚C esant  -25˚C laipsniams lauke.

Pritaikomas

Naujasis šilumos siurblys ruošia iki +90ºC karštą vandenį stambiems komerciniams objektams.

Ypatybės

 • Didelis efektyvumas esant aukštai srauto temperatūrai
 • CO2 šaltnešis, kurio GWP yra 1
 • Unikalus susuktas ir spiralinis dujų aušintuvas, kad būtų padidintas energijos vartojimo efektyvumas
 • Pilna šildymo galia nuo -3 ° C lauko temperatūros iki -25 ° C
 • Super žemas triukšmo lygis
 • Galima naudoti su kitomis sistemomis
 • Karšto vandens ruošimas iki 90 ° C

Valdykite šilumos siurblį iš bet kurios vietos

Valdykite savo namų šildymą ir karštą vandenį naudodami „Mitsubishi Electric MELCloud“ programą, kuri yra puiki Jūsų šildymo sistemos pagalbininkė.

Pagrindiniai bruožai: karšto vandens ir šildymo funkcijos , apsauga nuo šalčio, atostogų režimas, 7 dienų savaitės tvarkaraštis, veikimo režimo ataskaitos energijos / einamųjų išlaidų ataskaitos , tiesioginis orų kanalas.

Android-iOS-Thermia-Online (1)

Gaukite pasiūlymą per 1 darbo dieną

Konsultacija su vienu geriausių inžinerijos specialistu Sauliumi Tamuleviciumi, kuris pats yra sukuręs lietuvišką šilumos siurblį oras-vanduo.


  Papildoma informacija

  Pasirinkite prekės modelį

  56 kW QAHV-N560YA-HPB

  Gamintojas

  Mitsubishi Electric

  Call Now Button+37065401351